Medal of Honor: Pacific Assault za darmo @ Origin
731°Zakończono

Medal of Honor: Pacific Assault za darmo @ Origin

admin 22
mar 24. 2016
Aktualizacja 1
Gra już do pobrania przez Origin - dzięki @KaZiA
Na Origin pojawiła się już informacja o kolejnej darmowej grze po Need for Speed: Most Wanted w ramach "Specjalnego Prezentu"

Będzie to: Medal of Honor: Pacific Assault

Gra powinna się niebawem pojawić w promocji . Obecnie kosztuję 39zł!
Recenzja gry do przeczytania tutaj - ocena: 8.5/10
Aktualizacje społecznościowe
22 Komentarze
Fajna sprawa. Dobry MoH to był .
Tomsimar 15. 2016

Fajna sprawa. Dobry MoH to był .

​I nadal jest:) Mam jeszcze go nawet na płycie. Sporo czasu kiedyś przy nim spędziłem. Szkoda, że nie kontynuują tej serii. Warfighter był taki sobie i chyba zrezygnowali z tej gry przez to.
i to jest news Chetnie wroce do tego MoH
Quaardmar 15. 2016

​I nadal jest:) Mam jeszcze go nawet na płycie. Sporo czasu kiedyś przy ni … ​I nadal jest:) Mam jeszcze go nawet na płycie. Sporo czasu kiedyś przy nim spędziłem. Szkoda, że nie kontynuują tej serii. Warfighter był taki sobie i chyba zrezygnowali z tej gry przez to.


MoH był w klimatach 2 wojny światowej itp itd. COD/Battlefield szły dalej. I MoH za sprawą ostatnich - słabych odsłon nie miał szans na nich..
Stare MoH były wypasione.
Pamiętam zagrywanie się na Playstation 1 w MoH
No na ps1 to była jazda
Tomsimar 15. 2016

MoH był w klimatach 2 wojny światowej itp itd. COD/Battlefield szły da … MoH był w klimatach 2 wojny światowej itp itd. COD/Battlefield szły dalej. I MoH za sprawą ostatnich - słabych odsłon nie miał szans na nich.. Stare MoH były wypasione. Pamiętam zagrywanie się na Playstation 1 w MoH

​Właśnie powinni wrocic do II wojny. Teraz są jakieś przecieki, że battlefield 5 ma być chyba w czasie 1 wojny. Szkoda bo lepiej IMO by było jak moh- wojny swiatowe bf- współczesność i moze troche dalej. Mi się wydaje, że bf lepiej sie sprzeda więc robią wojne światową jako bf a nie moh.
Gra z 2004 i wołają za to 39zł?
piekło.kotmar 15. 2016

Gra z 2004 i wołają za to 39zł?

​A czemu mają nie wołać?
oj... lubiłem tego typu gierki... oj lubiłem
to były czasy jak się siedziało w kawiarenkach internetowych i grało w sieci
Quaardmar 15. 2016

​Właśnie powinni wrocic do II wojny. Teraz są jakieś przecieki, że battle … ​Właśnie powinni wrocic do II wojny. Teraz są jakieś przecieki, że battlefield 5 ma być chyba w czasie 1 wojny. Szkoda bo lepiej IMO by było jak moh- wojny swiatowe bf- współczesność i moze troche dalej. Mi się wydaje, że bf lepiej sie sprzeda więc robią wojne światową jako bf a nie moh.


Ogólnie to na słabym BF4 i tandetnym BF: Hardline się przejechałem nieziemsko (ograne na Xbox One). BF4 jak dla mnie mógłby być większym DLC do BF3. Natomiast Hardline był po prostu dziwny zarówno singiel jak i MP - które lekko chciało być ala Payday.
Jakoś Call of Duty bardziej do mnie przemawia jak chodzi o fabułę/singiel jak i multiplayer - jako nowy gracz idzie zacząć grę.. Ludzie, aż tak nie kampią jak w BF4, gdzie jako nowy pół planszy trzeba było przejechać by dostać się do akcji.. ściągnąć jednego i zostać ściągniętym przez kogoś z wypasioną bronią do której jako nowy nie masz dostępu.

Spoko.
krzjnamar 16. 2016

Już chyba koniec, nigdzie nie ma możliwości pobrania/przypisania do konta.

​Nie koniec tylko jeszcze promocja nie wystartowała. Jeszcze nie wiadomo kiedy zacznie się promocja.
Quaardmar 16. 2016

​Nie koniec tylko jeszcze promocja nie wystartowała. Jeszcze nie wiadomo k … ​Nie koniec tylko jeszcze promocja nie wystartowała. Jeszcze nie wiadomo kiedy zacznie się promocja.


Plusują na potęgę coś co nie wiadomo czy w ogóle się zacznie.
Wiadomo jest już info w sklepie origin więc w końcu wystartuje
sagmar 16. 2016

Plusują na potęgę coś co nie wiadomo czy w ogóle się zacznie.

​Jest 100% pewności, że się zacznie.
No pograne ;D jak tak powspominam jak mi się to cięło i ledwo chodziło ale i tak się grało i było super... to były czasy A dziś wykorzystanie grafiki 2% na pełnych ustawieniach ;P
Jak oni śmią to sprzedawać. Multi nie działa, a bez niego ta gra nie ma sensu.
To po wyłączeniu serwerów powinno być darmowe na zawsze.
Super sprawa, kolejna gierka do kolekcji.
12-letnia giera...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy