Meble kuchenne taniej o VAT w BRW
-75°Zakończono

Meble kuchenne taniej o VAT w BRW

9
lut 8.
Promocja „Meble i kuchnie taniej o VAT” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 31.01 do 13.02.2019 albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą. Oferta obowiązuje w wybranych salonach. Szczegółowy regulamin promocji w salonach Black Red White i na www.brw.pl.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Meble nie warte nawet tej ceny. Płyta 16mm i to bardzo podłej jakości. Nie warto!
Są też fronty z litego drewna, lakierowane
Za opis i promo tylko z wybranym asortymentem i tylko w wybranych salonach wybieram minus
Zawsze można kupić przez i internet i odebrać w salonie w promocyjnej cenie
Nie rozumiem chłopie skąd na tej Twojej okazji te minusy
Z jednej strony meble słabej jakości, z drugiej strony trudno kupić coś lepszego w takich pieniądzach i z całkiem sporym wyborem kolorów, modeli itp.

Ja zazwyczaj zamawiam online i odbiór w salonie. Wszystko bezproblemowo, tylko czas oczekiwania ok. 14 dni, jak na obecny świat to zdecydowanie za długo.

PS. w Planet Plus mamy 3% cashback'u w BRW.
Edytowane przez: "siekierka7" lut 8.
Co do jakości to kiedyś byłem świadkiem sytuacji, w której na stole krojono żywcem nożem i zdziwienie, że się odkleiła nacięła i porysowała. Tego nawet lite drewno nie wytrzyma ;p

Meble jak meble, można zajść do salonu i obejrzeć, pokiwać, pociągać i stoją masywnie. Same wzornictwo i wybór też dosyć spory. Co kto potrzebuje, jednak sama promocja dość dobra (a to chyba powinno się oceniać). Ceny faktycznie w dół o VAT.
arlid2 g, 24 min

Co do jakości to kiedyś byłem świadkiem sytuacji, w której na stole kroj …Co do jakości to kiedyś byłem świadkiem sytuacji, w której na stole krojono żywcem nożem i zdziwienie, że się odkleiła nacięła i porysowała. Tego nawet lite drewno nie wytrzyma ;p Meble jak meble, można zajść do salonu i obejrzeć, pokiwać, pociągać i stoją masywnie. Same wzornictwo i wybór też dosyć spory. Co kto potrzebuje, jednak sama promocja dość dobra (a to chyba powinno się oceniać). Ceny faktycznie w dół o VAT.


No w sumie to trochę udawany ten VAT bo cena i w dół o 18,5%
Hmm brw.pl/kom…17/ 899 przed, to netto 730.89 czy coś pomyliłem?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst