Niestety, ta okazja już wygasła
[Meble Bodzio] Biurko Aga (biały połysk)
136° Zakończono

[Meble Bodzio] Biurko Aga (biały połysk)

196zł280zł-30% Darmowa dostawa DarmowaBodzio Okazje
16
136° Zakończono
[Meble Bodzio] Biurko Aga (biały połysk)
maj 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa do salonów Bodzio.

261485.jpg
261485.jpg
Co mogę dodać od siebie to miejsce na komputer ma zabudowane plecy (moim zdaniem jest to błąd projektanta) i płytę trzeba samemu przyciąć, żeby była wentylacja.

Brakuje również metalowych kołko wkrętów do mocowania blatu. W wersji fabrycznej blat osadzany jest na samych kołkach drewnianych co nie daje pełnej stabilności.

Mimo wszystko uważam, że za oferowaną kwotę biurko jest dobrze zrobione i ładnie się prezentuje. Np. uchwyty szuflady i szafki to prawdziwy metal, a nie plastik udający metal. Najważniejsze, że po skręceniu wszystko do siebie pasuje, a nie, że nie można drzwi wyregulować itp.

Przypomniałem sobie o jeszcze jednym szczególe... Niestety wszystko jest załadowane do jednego kartonu, a nie do dwóch przez co może wstyd się przyznać , ale nie dałem rady sam go wnieść na 3 piętro i potrzebowałem pomocy drugiej osoby. Weźcie to pod uwagę przy odbiorze.

Jeszcze jeden protip. 🙈 Jeśli macie monitor, a niestety podstawa monitora zajmuje sporo miejsca na biurku polecam taki uchwyt. Nie sugerujcie się tą konkretną ofertą. Jeśli znajdziecie gdzieś taniej to będzie tylko na plus. Linka wrzuciłem dla przykładu. Nie jest inwazyjny, tzn. przykręca się go do biurka, nie trzeba wiercić (ale w zestawie sa też elementy do mocowania z wierceniem w biurku). Ma fajną cenę jak na takie uchwyty, a jest naprawdę solidny. Osobiście używam dwóch i jestem zadowolony.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz