Niestety, ta okazja już wygasła
Glovo - Darmowa dostawa w McDonald's z kodem "WRZESIEN3". MWZ 30 ZŁ.
399° Zakończono

Glovo - Darmowa dostawa w McDonald's z kodem "WRZESIEN3". MWZ 30 ZŁ.

ZA DARMO10zł Darmowa dostawa Darmowa
5
wrz 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

300294.jpgWarto dodać, że Uber Eats też ma darmową dostawę ale z MWZ 40 ZŁ i we wszystkich restauracjach bez limitu do końca września - pepper.pl/promocje/nielimitowana-dostawa-na-wszystko-w-uber-eats-do-3009-300290
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Czy jak mamy dodane pare kodów to któryś można usunąć.albo wyłączyć czasowo? Chyba że jest metoda by w jednym zamówieniu skorzystać z więcej niz 1go?
elen19/09/2020 15:50

Czy jak mamy dodane pare kodów to któryś można usunąć.albo wyłączyć czasowo …Czy jak mamy dodane pare kodów to któryś można usunąć.albo wyłączyć czasowo? Chyba że jest metoda by w jednym zamówieniu skorzystać z więcej niz 1go?


Chyba można użyć tylko jednego w jednym zamówieniu i najpierw używany jest ten którego termin wcześniej upływa
Tylko z McDonald's. W Uber Eats jest tak samo.
Jeżeli cena Produktu nie jest widoczna na platformie albo ceny pojawiające się na Platformie są jedynie orientacyjne (Glovo może przedstawić przybliżoną cenę szacunkową jedynie w celu pomocy Użytkownikowi, a taka cena szacunkowa w żadnym wypadku nie jest wiążąca jako cena końcowa płatna przez Użytkownika), Klient powinien określić cenę szacunkową. W takim przypadku, usługa lub produkt mogą zostać zakupione przez Zleceniobiorcę osobiście na podstawie szacunków Klienta, w jego imieniu i na jego rachunek i nigdy nie drożej niż 30% ponad wspomnianą powyżej cenę szacunkową. Jeżeli cena Produktu jest wyższa niż 30% ponad cenę szacunkową wskazaną przez Klienta, Zleceniobiorca skontaktuje się z Klientem w celu poinformowania go o zaistniałej sytuacji i to Klient podejmie ostateczną decyzję dotyczącą ewentualnego osobistego zakupu w sklepie..


Pamiętajcie co do Glovo że to jedno wielkie g*wno jeśli chodzi o support klienta, które w dodatku może sobie doliczyć 30% do każdego zamówienia, bo mają tak w regulaminie.

wykop.pl/lin…ia/
Edytowane przez: "dunnolol" wrz 21.
U mnie nie trybi...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst