McAfee Mobile Security 90% taniej @ Morele
22°Zakończono

McAfee Mobile Security 90% taniej @ Morele

Pepper 4
lut 12. 2016
McAfee Mobile Security w Morele.net kupimy 90% taniej. Aktualnie za licencję zapłacimy 5zł, natomiast cena regularna to 49zł.

Po zakupie otrzymamy klucz, uprawniający od odbioru jednej licencji OEM na okres 12 miesięcy.

McAfee® Mobile Security umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń przenośnych - wysyłaj i odbieraj wiadomości, surfuj, kupuj i pobieraj aplikacje bez obaw.

  • Zabezpiecz swoje dane - Jesteś zabezpieczony przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim, botnetami i innym oprogramowaniem złośliwym. Technologia McAfee Active Protection™ zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i wyszukuje złośliwe kody w aplikacjach, na kartach SD i w plikach.
  • Chroń swoją prywatność - Zabezpiecz najważniejsze dane osobowe i poufne przed podejrzanymi aplikacjami i innymi zagrożeniami. Uzyskaj kontrolę nad dostępem innych osób do Twojego urządzenia oraz wykrywaj i eliminuj spam, podejrzane numery i niechciane wiadomości SMS i MMS.
  • Znajdź skradzione lub zagubione urządzenie - Możesz szybko zlokalizować swoje urządzenie przenośne za pośrednictwem dowolnej przeglądarki (GPS) lub aktywować funkcję SCREAM, aby je odnaleźć. Możesz także szybko zrobić kopię bezpieczeństwa danych w urządzeniu w trybie zdalnym, a następnie wykasować z niego dane.
  • Surfuj i kupuj bezpiecznie - Funkcja ta pozwala na aktywną kontrolę stron www w czasie rzeczywistym i blokowanie stron, które mogą być wykorzystywane do phishingu, stosowania kodów wykorzystujących słabe punkty przeglądarki oraz złośliwych łącz w wiadomościach tekstowych, mediach społecznościowych, witrynach i kodach QR. McAfee chroni ponad 150 mln urządzeń przenośnych na całym świecie i oferuje najskuteczniejsze oraz najbardziej kompleksowe rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń przenośnych, jakie są obecnie dostępne na rynku.4 Komentarze

dziekowac kluczyk pyka

Wersje na PC wciskają za darmo do wszystkiego prawie, bo nikt tego nie chce.

Mobilna jest lepsza????

McAfee i bezpieczenstwo xD

zgadzam się...z powyższym.
makafee nie jest liderem.
straciłem ponad 10GB zdjęć.. zainfekowanych jakimś kryptosyfem...
nie wchodząc na żadne porno, nie uzywam piratów. system mam legal...
i nie otwieram obcych załączników itd... naprawdę się pilnuję...
aż tu nagle patrzę, dysk sieciowy - ni w p ni w ucho wiele plików rozszerzenie z kosmosu...
i komunikat e kilka bitcoinów kosztuje odkodowanie...
przeżyłem ale dysk sieciowy nie jest sieciowy.... póki trzymam tam ważne rzeczy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy