McAfee Mobile Security 90% taniej @ Morele
22°Zakończono

McAfee Mobile Security 90% taniej @ Morele

Pepper 4
lut 12. 2016
McAfee Mobile Security w Morele.net kupimy 90% taniej. Aktualnie za licencję zapłacimy 5zł, natomiast cena regularna to 49zł.

Po zakupie otrzymamy klucz, uprawniający od odbioru jednej licencji OEM na okres 12 miesięcy.

McAfee® Mobile Security umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń przenośnych - wysyłaj i odbieraj wiadomości, surfuj, kupuj i pobieraj aplikacje bez obaw.

  • Zabezpiecz swoje dane - Jesteś zabezpieczony przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim, botnetami i innym oprogramowaniem złośliwym. Technologia McAfee Active Protection™ zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i wyszukuje złośliwe kody w aplikacjach, na kartach SD i w plikach.
  • Chroń swoją prywatność - Zabezpiecz najważniejsze dane osobowe i poufne przed podejrzanymi aplikacjami i innymi zagrożeniami. Uzyskaj kontrolę nad dostępem innych osób do Twojego urządzenia oraz wykrywaj i eliminuj spam, podejrzane numery i niechciane wiadomości SMS i MMS.
  • Znajdź skradzione lub zagubione urządzenie - Możesz szybko zlokalizować swoje urządzenie przenośne za pośrednictwem dowolnej przeglądarki (GPS) lub aktywować funkcję SCREAM, aby je odnaleźć. Możesz także szybko zrobić kopię bezpieczeństwa danych w urządzeniu w trybie zdalnym, a następnie wykasować z niego dane.
  • Surfuj i kupuj bezpiecznie - Funkcja ta pozwala na aktywną kontrolę stron www w czasie rzeczywistym i blokowanie stron, które mogą być wykorzystywane do phishingu, stosowania kodów wykorzystujących słabe punkty przeglądarki oraz złośliwych łącz w wiadomościach tekstowych, mediach społecznościowych, witrynach i kodach QR. McAfee chroni ponad 150 mln urządzeń przenośnych na całym świecie i oferuje najskuteczniejsze oraz najbardziej kompleksowe rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń przenośnych, jakie są obecnie dostępne na rynku.Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
dziekowac kluczyk pyka
Wersje na PC wciskają za darmo do wszystkiego prawie, bo nikt tego nie chce.

Mobilna jest lepsza????
McAfee i bezpieczenstwo xD
zgadzam się...z powyższym.
makafee nie jest liderem.
straciłem ponad 10GB zdjęć.. zainfekowanych jakimś kryptosyfem...
nie wchodząc na żadne porno, nie uzywam piratów. system mam legal...
i nie otwieram obcych załączników itd... naprawdę się pilnuję...
aż tu nagle patrzę, dysk sieciowy - ni w p ni w ucho wiele plików rozszerzenie z kosmosu...
i komunikat e kilka bitcoinów kosztuje odkodowanie...
przeżyłem ale dysk sieciowy nie jest sieciowy.... póki trzymam tam ważne rzeczy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy