Niestety, ta okazja już wygasła
MCAFEE INTERNET SECURITY Z 5LETNIM KLUCZEM
154° Zakończono

MCAFEE INTERNET SECURITY Z 5LETNIM KLUCZEM

25zł195zł-87% Darmowa dostawa DarmowaG2A Okazje
24
154° Zakończono
MCAFEE INTERNET SECURITY Z 5LETNIM KLUCZEM
mar 4. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam Was.
Moje pierwsza okazja ale jakże ważna dla Naszego bezpieczeństwa.Program ten ma tyle ustawień ,że używając go na przykład z Windows 10 możemy śmiało blokować telemetrię bezpośrednio ustawieniami.
Ma w sobie takie lekki oczyszczacz śmieci z systemu oraz niepotrzebnych plików tymczasowych.
Jako ,że od niedawna program ten według AV-TEST osiągnął bardzo dobre oceny dlatego sam polecam go zwłaszcza ,że sam zazwyczaj używałem kluczy ,które były o wiele droższe wiec mamy mega okazję.Ja już użyłem w 5komputerach klucze i każdy działa bez problemu zwłaszcza ,że rejestracja odbywa się przez stronię oficjalną więc nie ma szans żebyśmy zostali oszukani a jak sprzedawca użyje klucza ,który już jest niedostępny to zawsze można odpisać do sprzedawcy lub użyć opcji g2a SHIELD oczywiście zwiększającą cenę produktu o około 13złotych.Biorąc pod uwagę na ile czasu starczy klucz uważam to za mega okazję.
Pozdrawiam.75230-Mz50Q.jpg
Aktualizacje społecznościowe
G2A OkazjeG2A promocje
24 Komentarze
G2A ah pewno piracki klucz
Zastanawiam się jedynie nad legalnością tego klucza w sumie, nie wiem, czy jest sens ryzykować, skoro teraz wystarczy w sumie Windows Defender + skan raz na tydzień za pomocą MalwareBytes.
jack114204/03/2018 17:36

Zastanawiam się jedynie nad legalnością tego klucza w sumie, nie wiem, czy …Zastanawiam się jedynie nad legalnością tego klucza w sumie, nie wiem, czy jest sens ryzykować, skoro teraz wystarczy w sumie Windows Defender + skan raz na tydzień za pomocą MalwareBytes.A cóż to się ostatnio tak pozmieniało, że "teraz wystarczy w sumie Windows Defender + skan raz na tydzień za pomocą MalwareBytes" ?

I jak to było wcześniej?
Edytowane przez: "jac" mar 4. 2018
jac04/03/2018 17:45

A cóż to się ostatnio tak pozmieniało, że "teraz wystarczy w sumie Windows …A cóż to się ostatnio tak pozmieniało, że "teraz wystarczy w sumie Windows Defender + skan raz na tydzień za pomocą MalwareBytes" ?I jak to było wcześniej?


Patrząc na AV-TEST, to zmieniło się dużo - porównaj sobie Defendera z października 2016 (w przypadku wcześniejszych jest podobnie) do tego z czerwca 2017.
Kupiłem za 26,10zł.
Teraz mam jeszcze subskrypcję z zeszłego roku, więc za 3 miesiące stwierdzę czy działa.
Ale na koncie mcafee już widnieje w subskrypcjach i jest do 2023r. czyli OK.
jack1142mar 4. 2018

Patrząc na AV-TEST, to zmieniło się dużo - porównaj sobie Defendera z paźd …Patrząc na AV-TEST, to zmieniło się dużo - porównaj sobie Defendera z października 2016 (w przypadku wcześniejszych jest podobnie) do tego z czerwca 2017.


Z tego co mi mignęło przypadkiem czytając w necie, to Microsoft podpisał umowę/nabył prawa w tamtym roku z inną firmą działającą w rynku AV, to może to są efekty.
Samsonekmar 4. 2018

Kupiłem za 26,10zł. Teraz mam jeszcze subskrypcję z zeszłego roku, więc za …Kupiłem za 26,10zł. Teraz mam jeszcze subskrypcję z zeszłego roku, więc za 3 miesiące stwierdzę czy działa.Ale na koncie mcafee już widnieje w subskrypcjach i jest do 2023r. czyli OK.


A coś na kombajn z antywirusem? Może być z innej stajni.
jack114204/03/2018 17:55

Patrząc na AV-TEST, to zmieniło się dużo - porównaj sobie Defendera z paźd …Patrząc na AV-TEST, to zmieniło się dużo - porównaj sobie Defendera z października 2016 (w przypadku wcześniejszych jest podobnie) do tego z czerwca 2017.Jeśli masz na myśli Defendera to rzeczywiście Microsoft się wziął do roboty, ale bezpieczniej jeśli chodzi o infekcje najróżniejsze też nie jest przecież.
Tylko że mcafee za cholerę już się nie pozbędziecie z systemu, wgryza się i nie daje się usunąć, będzie się przypominać do formatu dysku
jacmar 4. 2018

ale bezpieczniej jeśli chodzi o infekcje najróżniejsze też nie jest prz …ale bezpieczniej jeśli chodzi o infekcje najróżniejsze też nie jest przecież.


Co masz na myśli?
Yacek7804/03/2018 19:35

Tylko że mcafee za cholerę już się nie pozbędziecie z systemu, wgryza się i …Tylko że mcafee za cholerę już się nie pozbędziecie z systemu, wgryza się i nie daje się usunąć, będzie się przypominać do formatu dyskuA to IMHO nie prawda
Samsonek04/03/2018 19:58

A to IMHO nie prawda


takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się tego w prosty sposób nie da
Yacek78mar 4. 2018

takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się t …takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się tego w prosty sposób nie da


W prosty sposób nie, ale to nie świadczy, że się nie da. Swojego czasu nawet jego twórca wpuścił krótki filmik instruktażowy jak tego 'dokonać'. Nie zmienia to faktu, że z własnej i nieprzymuszonej woli instalować tego nie będę...
Yacek7804/03/2018 20:18

takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się t …takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się tego w prosty sposób nie da


da się, uruchamiasz windowsa w trybie bezpiecznym (już nie pamiętam jak to się nazywało, ale bez programów obcych w tle) i normalnie odinstalujesz
miszelinmar 4. 2018

da się, uruchamiasz windowsa w trybie bezpiecznym (już nie pamiętam jak to …da się, uruchamiasz windowsa w trybie bezpiecznym (już nie pamiętam jak to się nazywało, ale bez programów obcych w tle) i normalnie odinstalujesz


Aha!! Tak się to robi? ;))))) Ja zawsze kasowałem katalog z programem, tylko zawsze ciężko go było znaleźć.

Dzięki za szkolenie z odinstalowywania programów
jack114204/03/2018 17:36

Zastanawiam się jedynie nad legalnością tego klucza w sumie, nie wiem, czy …Zastanawiam się jedynie nad legalnością tego klucza w sumie, nie wiem, czy jest sens ryzykować, skoro teraz wystarczy w sumie Windows Defender + skan raz na tydzień za pomocą MalwareBytes.


Ja nie mam nic i po prostu nic podejrzanego nie ściągam. Lepsze niż najlepszy antywirus.
AnonimowyCebularz04/03/2018 23:44

Ja nie mam nic i po prostu nic podejrzanego nie ściągam. Lepsze niż na …Ja nie mam nic i po prostu nic podejrzanego nie ściągam. Lepsze niż najlepszy antywirus.


Ja tak samo, Defendera nie liczę, bo jest wbudowany i tylko przepuszczam w każdą sobotę skan MalwareBytesem, by sprawdzić, czy na nic się nie naciąłem zanim zrobię backup w niedzielę.
Yacek7804/03/2018 20:18

takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się t …takie Twoje prawo, instalowałem to kilka razy i niestety odinstalować się tego w prosty sposób nie daSłuchaj czyli teraz piesze, że się da, ale nie w prosty sposób. Zaprzeczasz swoim wcześniejszym słowom i szkoda, że wprowadzasz innych w błąd.
Często z tego typu programami tak bywa, ale nie jest to jakieś hokus pokus i nie musisz być zaawansowanym informatykiem żeby odinstalować.

Trochę luzu w podejściu do tematu

Dla mnie ten program jest OK. Stawiam go na równi z Kasperskim, a na pewno IMHO lepszy jest od Avast, AVG.
Jak już pisałem sam używam a proces rejestracji przebiega przez stronę "MCAFEE" więc jakbym dostał chociaż jeden klucz niedziałający na pięć ,które zakupiłem to z pewnością bym nie zamieścił tutaj tej okazji.
Ze względu na fakt ,że mam obycie w używaniu takich programów i MCAFEE u Mnie nie zajmował dobrego miejsca nigdy nie brałem go pod uwagę bo kiedyś miałem go zainstalowanego u Siebie i system strasznie zwalniał a było to ponad 10lat temu.
Teraz po komentarzach i testach oraz końcowej ocenie jakie ten program dostaje w wersji "IS" cieszy fakt ,że nie muszę używać programu ,z którego do tej pory korzystałem a pochodzi od firmy pochodzącej z kraju sprzedającego Nam najwięcej gazu.
W tej chwili biorąc pod uwagę wszystkie dostępne programy na rynku "PAKIETOWE" ten wysuwa się na prowadzenie bo ma dodatkowe możliwości ,których nie miał Kaspersky czy Bitdefender.
Osobiście używałem zazwyczaj wersji z językiem angielskim bo wsparcie dla Polskiego wiązało ,że dużo wyższymi kwotami za klucz a tutaj mam miłą niespodziankę bo mamy także język Polski.
Jako ,że nie będę nikomu wybijał z głowy używania pakietów typu "Internet Security" od innych firm na przykładzie własnym podam ,że używałem przynajmniej 15różnych pakietów i tylko trzy spełniły moje wymagania z czego czwartym zapowiada się być Mcafee ale wszystko w swoim czasie.
Edytowane przez: "Gatts19" mar 5. 2018
Samsonekmar 5. 2018

Słuchaj czyli teraz piesze, że się da, ale nie w prosty sposób. Zap …Słuchaj czyli teraz piesze, że się da, ale nie w prosty sposób. Zaprzeczasz swoim wcześniejszym słowom i szkoda, że wprowadzasz innych w błąd.Często z tego typu programami tak bywa, ale nie jest to jakieś hokus pokus i nie musisz być zaawansowanym informatykiem żeby odinstalować.Trochę luzu w podejściu do tematu Dla mnie ten program jest OK. Stawiam go na równi z Kasperskim, a na pewno IMHO lepszy jest od Avast, AVG.


Teraz to ty się czepiasz słówek. Trochę luzu w podejściu do tematu
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Gatts19. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst