903°
mBank mOkazje 20zł zwrotu za zamówienie 40zł na pizzaportal.pl
23 Komentarze

u mnie brak. mam -10% za zamówienie.

20zl wróci ci na konto dopiero. Promka super.

MSTRKRFT1 godz., 25 min

20zl wróci ci na konto dopiero. Promka super.@ketrap chodziło o to, że promocja nie jest z automatu przypisana dla wszystkich klientów. 20zł zwrotu przy MWZ 40zł jest tylko dla wybranych (losowych?) klientów, a reszta klientów ma mOkazje w postaci 10% taniej.

@cebulas A jak to się ma do mojego komentarza? Napisalem, że u mnie brak. Opis okazji nie zawiera informacji, że dla wybranych.
Edytowane przez: "ketrap" Paź 16.

Bedzie czy nie bedzie,bo nie wiem co na obiad?

Ja mam wprost w mOkazjach:

108519-TfdMn.jpg

Lipa, mam tylko - 15%, może trzeba tą wykorzystać najpierw

Brak

Chyba wypadałoby edytować opis i dodać, że dla wybranych

cebullas2 godz., 31 min

@ketrap chodziło o to, że promocja nie jest z automatu przypisana dla wszystkich klientów. 20zł zwrotu przy MWZ 40zł jest tylko dla wybranych (losowych?) klientów, a reszta klientów ma mOkazje w postaci 10% taniej.

​Nie jestem pewien czy losowo, długo masz u nich konto? Bo ja już kilka lat i miałem tą mOkazje. Po wykorzystaniu mOkazja zniknęła, nigdy wcześniej nie zamawiałem przez pizzaportal.pl
Edytowane przez: "Vreon93" Paź 16.

108557-PZ0tI.jpg

Vreon931 godz., 20 min

​Nie jestem pewien czy losowo, długo masz u nich konto? Bo ja już kilka lat i miałem tą mOkazje. Po wykorzystaniu mOkazja zniknęła, nigdy wcześniej nie zamawiałem przez pizzaportal.plKonto mam u nich od jakiś 8 lat. Czesto korzystam z mOkazji ale 20zl zwrotu za zakup w serwisie pizzaportal nie miałem. Z doświadczenia wiem, że w tymi mOkazjami to różnie bywa nie wiem czy mają jakiś algorytm ich przyznawania czy losowo. Niekiedy inny członkowie mojej rodziny maja daną mOkazję a inni nie, więc mOkazje nie są przyznawane wszystkim klientom mBanku z automatu. 108566-R57OM.jpg

cebullas12 min

więc mOkazje nie są przyznawane wszystkim klientom mBanku z automatu.


Sam mBank jasno to komunikował już co najmniej 3 lata temu (czyli tuż po powołaniu mOkazji do życia), drodzy Sherlockowie.
Nie bardzo więc rozumiem sens wrzucania tu takich gówien (nie mówiąc już o ich kompulsywnym plusowaniu).

MK 1 godz., 9 min

Sam mBank jasno to komunikował już co najmniej 3 lata temu (czyli tuż po powołaniu mOkazji do życia), drodzy Sherlockowie.Nie bardzo więc rozumiem sens wrzucania tu takich gówien (nie mówiąc już o ich kompulsywnym plusowaniu).

​Ja np nie wiedziałem, że mam taką mOkazję

Lipa
Mam jeszcze 50 kuponów dla nowych na 20 zł od 35mwz

venon7 godz., 19 min

Lipa, mam tylko - 15%, może trzeba tą wykorzystać najpierw


U mnie sytuacja wygląda następująco: Mam cztery konta w mBanku w mojej rodzinie. Na trzech kontach jest dostępna oferta 20zł zwrotu za zamówienie 40zł. Na jednym koncie jest dostępna tylko oferta 10% rabatu na zamówienie. Na tych trzech kontach z MWZ 20zł nigdy nie korzystano z żadnej mOkazji na PizzaPortal, a na tym koncie z ofertą 10% rabatu na zamówienie już wcześniej korzystano z jakiejś mOkazji na portalu PizzaPortal. Nie wiem czy to jest jakiś pewny algorytm, ale moja sytuacja wygląda całkiem logicznie i klarownie.

@Vreon93
Wybitne dzięki za cebulę, poszedł plusik...
Edytowane przez: "mixer" Paź 16.

mixer2 godz., 48 min

U mnie sytuacja wygląda następująco: Mam cztery konta w mBanku w mojej rodzinie. Na trzech kontach jest dostępna oferta 20zł zwrotu za zamówienie 40zł. Na jednym koncie jest dostępna tylko oferta 10% rabatu na zamówienie. Na tych trzech kontach z MWZ 20zł nigdy nie korzystano z żadnej mOkazji na PizzaPortal, a na tym koncie z ofertą 10% rabatu na zamówienie już wcześniej korzystano z jakiejś mOkazji na portalu PizzaPortal. Nie wiem czy to jest jakiś pewny algorytm, ale moja sytuacja wygląda całkiem logicznie i klarownie.@Vreon93Wybitne dzięki za cebulę, poszedł plusik...

​Coś może w tym być, bo ja już kiedyś korzystałem ze zniżki. Moja żona nie i u niej jest ta Cebula

victorekPaź 16.

LipaMam jeszcze 50 kuponów dla nowych na 20 zł od 35mwzchwalisz się:p

Korzystał ktoś z mokazji i może sie wypowiedzieć w jakim średnio czasie uzyskał zwrot ?

kupawszkle17 min

Korzystał ktoś z mokazji i może sie wypowiedzieć w jakim średnio czasie uzyskał zwrot ?z tej nie, zwykle do mnie zwroty docierały w miesiąc ale to chyba zależy od warunków a tu są takie:

"Zamów jedzenie na PizzaPortal.pl 20 zł taniej

1. Złóż zamówienie na PizzaPortal.plza minimum
40 zł
2. Zapłać za nie kartą mBanku przez internet
lub mTransferem (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej)
3.Zwrot 20 zł otrzymasz na konto
w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniajacej warunki mOkazji
4. Z mOkazji możesz skorzystać 1 raz
5. Maksymalna kwota zwrotu to 20 zł"

link do notki prawnej
mbank.pl/pdf…pdf
Edytowane przez: "szopen" Paź 23.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst