Niestety, ta okazja już wygasła
Maxi Cosi AxissFIX AIR Nomad Black
417° Zakończono

Maxi Cosi AxissFIX AIR Nomad Black

1.199,99zł2.399,99zł-50% 25zł al.to Okazje
15
sty 5. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fotelik samochodowy z wbudowanymi poduszkami powietrznymi i z systemem ISOFIX do montażu oraz z dodatkowym pasem mocującym Top Tether w al.to.

347316-mpci3.jpg
AxissFix Air wyposażony w poduszki powietrzne to najbezpieczniejsze technologiczne rozwiązanie wśród fotelików Maxi Cosi montowanych przodem do kierunku jazdy. Poduszki powietrzne zapewniają specjalną ochronę tam, gdzie ma to znaczenie: na głowie i ramionach dziecka. Jego zaawansowana technologia bezpieczeństwa jest zupełnie niewidoczna podczas codziennego użytkowania, więc jedyna różnica jaką odczujesz to brak obaw.

AxissFix Air posiada możliwość obrócenia siedziska o 360° i przewożenia dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Nie musisz od nowa przepinać fotelika, wystarczy, że go obrócisz. Przedni panel umożliwia przestawienie pozycji fotelika, za pomocą wyłącznie jednego ruchu. Takiej kombinacji najwyższego poziomu bezpieczeństwa z łatwością obsługi jeszcze nie było.

Fotelik montuje się przy użyciu systemu ISOFIX i dodatkowego pasa mocującego Top Tether. Od około 4 miesiąca życia do około 2 lat (61 - 87 cm) maluch podróżuje tyłem do kierunku jazdy, co zapewnia lepszą ochronę głowy i kręgów szyjnych. Od około 15 miesiąca do 4 roku życia (76 cm do 105 cm) siedzisko można skierować przodem do kierunku jazdy. Wskaźnik wzrostu pomoże ustalić, czy nadszedł już czas zmiany kierunku jazdy, a wskaźniki prawidłowego montażu to gwarancja bezpiecznej podróży.
Kategoria wagowa 0-18 kg
347316-FE14C.jpg
Zagłówek wykonany z materiału absorbującego siłę uderzeń chroni główkę dziecka w przypadku kolizji boczny, a 5–punktowe pasy bezpieczeństwa z antypoślizgowymi ochraniaczami w przypadku zderzenia czołowego. Szelki wyposażono w system automatycznego dopasowania jednym przyciskiem.

7-stopniowa regulacja zagłówka oraz 4-stopniowa siedziska pozwolą znaleźć najlepsze możliwe dopasowanie fotelika dla rosnącego dziecka. Maxi Cosi pamięta także o komforcie rodzica. Zaczepy utrzymują uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu w kilka sekund wyjmiesz i włożysz malucha. Możliwość czyszczenia watowanej tapicerki pozwoli przez lata cieszyć się doskonałą jakością AxissFix Air.
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz