Niestety, ta okazja już wygasła
MAXCOM MM136 Prosty telefon 34,99
190° Zakończono

MAXCOM MM136 Prosty telefon 34,99

34,99zł69,99zł-50%RTV Euro AGD Okazje
8
190° Zakończono
MAXCOM MM136 Prosty telefon 34,99
lip 13. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Telefon za 35zl okazja wszędzie za mniej więcej 50zl.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
"Telefon jak telefon bez wodotrysków, ma służyć do rozmów. W drugim już telefonie ten sam problem z mikrofonem. Odbiorca rozmowy nie słyszy co mówi posiadasz Maxcoma jest niewyraźnie, przerywa z szumami i strasznie cicho. Trzeba powtarzać aby rozmówca mógł zrozumieć co mówimy. Inne sprawy wyświetlacz, żywtowność baterii jest ok. Telefon miał służyć tylko do rozmów i nie spełnia wymagań.

Po pierwsze telefon nie działa z małymi kartami sim (nano), bateria koszmar (jeden dzień), głośnik zero dynamiki, mikrofon beznadziejny, a telefon wygląda fajnie, cieniutki. Nawet SENIOR nie będzie zadowolony bo go nie będzie słychać.Bardzo słaby mikrofon. Odbiorca po drugiej strony nic nie słyszy. Telefon nie nadaje się do rozmów, czyli nie spełnia podstawowej funkcji telefonu. Telefon zwrócony na gwarancji po 1 dniu od zakupu. Pieniądze zwrócono mi po 3 dniach od zakupu."

Ciekawe czy to prawda bo chciałem kupić dla mamy
krzysiek_bNJZ13/07/2019 22:51

"Telefon jak telefon bez wodotrysków, ma służyć do rozmów. W drugim już te …"Telefon jak telefon bez wodotrysków, ma służyć do rozmów. W drugim już telefonie ten sam problem z mikrofonem. Odbiorca rozmowy nie słyszy co mówi posiadasz Maxcoma jest niewyraźnie, przerywa z szumami i strasznie cicho. Trzeba powtarzać aby rozmówca mógł zrozumieć co mówimy. Inne sprawy wyświetlacz, żywtowność baterii jest ok. Telefon miał służyć tylko do rozmów i nie spełnia wymagań.Po pierwsze telefon nie działa z małymi kartami sim (nano), bateria koszmar (jeden dzień), głośnik zero dynamiki, mikrofon beznadziejny, a telefon wygląda fajnie, cieniutki. Nawet SENIOR nie będzie zadowolony bo go nie będzie słychać.Bardzo słaby mikrofon. Odbiorca po drugiej strony nic nie słyszy. Telefon nie nadaje się do rozmów, czyli nie spełnia podstawowej funkcji telefonu. Telefon zwrócony na gwarancji po 1 dniu od zakupu. Pieniądze zwrócono mi po 3 dniach od zakupu."Ciekawe czy to prawda bo chciałem kupić dla mamy


Tak, mam ten telefon jako awaryjny. Mikrofon to dramat. Druga osoba praktycznie nic nie słyszy.
Dzięki za info...nie kupię go
Produkcja i sprzedaż elektrośmieci winna być zakazana.
O 30zl za drogo
Miałem kiedyś jako drugi telefon (do zadań specjalnych;)) model MS457. Dramat. Najpierw padł ekran- kolorowe pasy. Po wymianie na nowy telefon po 2 miesiącach padł aparat - znowu kolorowe pasy. Ciągłe zwiechy, czarny ekran itp. Do tego fatalna jakość rozmów (znajomi ciągle prosili bym mówił głośniej, bo słabo mnie słyszą). Plusy to bateria i niezniszczalność ekranu/obudowy, jednak to za mało.
Gówniane telefony. Szkoda na to nawet 30 zł. Tata miał dwa różne i oba się zepsuły w ciągu 3-5 miesięcy.
Avatar
Usunięty16023
Lepsza używana Nokia e52.
Bateria trzyma tydzień. Głos cudo.
Wytrzyma każdy upadek.
Pełno cześć zamiennych
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst