Max Payne 3 (PC) za 4,99 zł @ Avans
Zakończono

Max Payne 3 (PC) za 4,99 zł @ Avans

admin 2
wrz 17. 2014
Avans pomimo swojej upadłości ponownie uruchomił sprzedaż w sklepie internetowym. Jeżeli dobrze poszukacie można tam znaleźć produkty w więcej niż atrakcyjnych cenach, chociażby grę Max Payne 3 na PC.

Max Payne 3 to kolejna odsłona serii gier, w której możecie się wcielić w tytułowego bohatera. W trakcie trwania rozgrywki, gracz jest świadkiem dalszego upadku wzorowego niegdyś stróża prawa, który porzucił pracę w nowojorskiej policji i przeniósł się do skażonego przestępczością Sao Paulo, by pracować tam jako ochroniarz dla jednej z bogatych rodzin. Po raz pierwszy wprowadzono możliwość zagrania w trybie multiplayer. Nie zabrakło również świetnej oprawy audio-wizualnej oraz zwolnienia czasu podczas rozgrywki tzw.: "bullet time".

Jeżeli zdecydujecie się na zakup to gra kosztuję jedynie 4,99 zł. Jeżeli w pobliżu macie salon Avans to możecie go wskazać i skorzystać z bezpłatnej dostawy. Jeżeli zdecydujecie się na dostawę do domu domu to cena wzrośnie aż do 21,99 zł, ale wciąż wypada atrakcyjnie w porównaniu z innymi sklepami internetowymi.

Z recenzją gry możecie się zapoznać:
gram.pl/art…tml

Wymagania:
System operacyjny: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP • Procesor: 1.8 GHz, Intel Core 2 Duo • Pamięć RAM: 1024 MB • Karta graficzna: 256 MB, nVidia GeForce 7900 • Wolne miejsce: 16 GB

  1. Avans Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
2 Komentarze

Rewelacyjna gra

Cała seria Max Payne'a świetna, uwielbiam:)

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst