Max Payne 3 Edycja Kolekcjonerska PL X360 @grajtanio.pl
232°Zakończono

Max Payne 3 Edycja Kolekcjonerska PL X360 @grajtanio.pl

59zł89zł-34% 20zł Graj tanio Okazje
8
paź 21. 2017
W sklepie grajtanio.pl trwa promocja na edycję kolekcjonerską Maxa Payna 3 na XBoxa 360. Zestaw możemy kupić za 59 zł + kurier 20 zł. Myślę, że warto za takie pieniądze choćby dla samej figurki oraz breloka.

W pudełku znajdziemy grę „Max Payne 3”, a oprócz niej:
  • Figurkę Maxa, która została wykonana przy współpracy studia Rockstar z firmą TriForce
  • Zestaw plakatów inspirowanych grą
  • Brelok do kluczy w kształcie łuski
  • Zestaw klasycznych skórek dla trybu multiplayer, pochodzących z poprzednich odsłon serii – „Max Payne” oraz „Max Payne 2„. Będą to: Max Payne z drugiej odsłony serii, Mona Saxoraz Vladimir Lem.
  • Zestaw broni dla trybu multiplayer – Diorderly Conduct. W skład zestawu wchodzą:Hammerhead Auto Shotgun, G9 Grenade Launcher oraz Koktajl Mołotowa.
  • Soundtrack z „Max Payne 3

Edit: Można też kupić od nich na Allegro:
allegro.pl/max…tml
Aktualizacje społecznościowe
Graj tanio Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Nieźle tną na przesyłce.
Zestawy do multiplayera pewnie się nie przydadzą, bo pamiętam, że nawet na komputerze ciężkim wysiłkiem było znaleźć jakąś grę aktywną. Figurka, soundtrack, plakaty i brelok jak najbardziej warte zakupu. A sama gra również jest świetna.
Mam Maxa Payne'a na X360. Grałem kiedyś w 1 i 2 na PC i dlatego kupiłem na X360 i się zawiodłem - straszny kaszan. Ale tak jak napisał kolega wcześniej chyba warto ze względu na bajery
Ja na x360 kupiłem nówkę za jakieś 15zł, a mówią, że na konsole droższe są gry. Okazja słaba, gra wg mnie przeciętna.
alandepaź 21. 2017

Ja na x360 kupiłem nówkę za jakieś 15zł, a mówią, że na konsole droższe są …Ja na x360 kupiłem nówkę za jakieś 15zł, a mówią, że na konsole droższe są gry. Okazja słaba, gra wg mnie przeciętna.

Tak mówiono może z 5 lat temu, teraz o ile w ogóle jest różnica to 20-30zl.
Widzę że tak jak w życiu, opinia jest jak dupa, każdy ma własną. Dla mnie jedna z lepszych gier w jakie grałem, ale cóż, ja jestem casualowym casualem.
Chyba kupię i schowam do szafy na 10-20 lat lepsze to od 1-2% na lokacie hahahahaha
Figurka w tym zestawie nie jest najlepszej jakości. Jeśli postacie ją w ciepłym, naslonecznionym miejscu to nogi zaczną się wyginać / wyciągać. Słabej jakości materiały, plastik jest jak plastelina w tym modelu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst