Niestety, ta okazja już wygasła
Mattel Polly Pocket Centrum Handlowe Pollyville
100° Zakończono

Mattel Polly Pocket Centrum Handlowe Pollyville

119zł152zł-22% 9,90zł al.to Okazje
0
100° Zakończono
Mattel Polly Pocket Centrum Handlowe Pollyville
lut 18. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestawu Polly Pocket Centrum Handlowe Pollyville GFP89 w al.to.

Dzieci mogą odwiedzić Pollyville, malutkie miasteczko Polly Pocket, które pełne jest niezwykłych miejsc do zabawy. Najlepszy sposób na spędzenie dnia w Pollyville to wizyta w centrum handlowym inspirowanym maleńkim miastem PoIly. W zestawie znajduje się centrum handlowe z 6 poziomami i akcesoriami do zabawy, a także parking, samochód, minilalki Polly i Lila, figurka pieska czy arkusz naklejek.

Jest tutaj tak wiele do zobaczenia i zrobienia. Lalki Polly i Lila mogą wejść do środka za pomocą obrotowych drzwi obok których znajduje się fontanna. Potem czas wybrać jedną z wielu aktywności. Na początek można zamówić jedzenie w strefie restauracyjnej oraz przymierzyć ubrania w butiku i przejść się w nich po wybiegu. Na jednym z pięter można pojeździć na deskorolce, strzelić bramkę czy trafić do kosza. Jest tutaj także sklep zoologiczny z akwarium i strefą zabawy dla pieska oraz sklep z elektroniką. Na koniec dnia Polly i Lila mogą jeść popcorn oglądając film (w kinie znajdują się rozkładane krzesła oraz obracająca się maszyna do popcornu). Lalki mogą przemieszczać się pomiędzy piętrami za pomocą działającej windy.

364171-WjYZf.jpg
Najmłodsi będą mogli dostosować wygląd centrum handlowego do opowiadanej historii za pomocą 2 stoisk, kasy, stołu, 2 krzeseł i toreb na zakupy. Kiedy nadejdzie czas, aby wrócić do domu, minilaleczki mogą wskoczyć do różowego samochodu (obie lalki mieszczą się w środku), zjechać z rampy i wyjechać z garażu. Dzieci będą mogły wymyślać jeszcze więcej przygód, rozbudowując i wzbogacając swój świat zabawy dzięki pozostałym miejscom i pojazdom z Pollyville (sprzedawane oddzielnie).

364171-uO67m.jpg
W zestawie znajduje się: Centrum Handlowe Pollyville z 6 poziomami, garaż z rampą, samochód, 2 mini lalki (Polly Pocket i Lila), figurka pieska, arkusz naklejek oraz akcesoria tematyczne (np. stół, krzesła, torby na zakupy).
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz