Matero do picia  yerba Mate 360ml  -50%
269°Zakończono

Matero do picia yerba Mate 360ml -50%

9
lis 28. 2016
Kolejna oferta ze sklepu fajowo.eu tym razem duże ceramczne matero do picia yerba mate.

Kilka dni temu wrzucałem info o promocji na yerba mate pajarito w tym sklepie, promocja cały czas obowiązuje więc można połączyć zakup obu tych rzeczy.
fajowo.eu/yer…5kg
Aktualizacje społecznościowe
Fajowo OkazjeArtykuły spożywcze
9 Komentarzy
równie dobrze można pić z kubka...
Autor Zbanowany
lasiclis 28. 2016

równie dobrze można pić z kubka...


Generalnie wszystko można pić z kubka, nawet wódke.
weeberlis 28. 2016

Generalnie wszystko można pić z kubka, nawet wódke.i ceramicznego matero efekt będzie taki jak picia wódki z kubka... jak już się bawimy w yerbe to tylko drewniane.
lasiclis 28. 2016

i ceramicznego matero efekt będzie taki jak picia wódki z kubka... jak już …i ceramicznego matero efekt będzie taki jak picia wódki z kubka... jak już się bawimy w yerbe to tylko drewniane.ale mam nadzieję że drewno przywiezione osobiście z lasów tropikalnych?

I rzeźbione przez autentycznego pigmeja?
Pay4MyGanjalis 28. 2016

ale mam nadzieję że drewno przywiezione osobiście z lasów tropikalnych? I r …ale mam nadzieję że drewno przywiezione osobiście z lasów tropikalnych? I rzeźbione przez autentycznego pigmeja?możeby być nie osobiście, ale generalnie najlepiej. w inny przypadku, kubek wystarcza.
lasiclis 28. 2016

możeby być nie osobiście, ale generalnie najlepiej. w inny przypadku, ku …możeby być nie osobiście, ale generalnie najlepiej. w inny przypadku, kubek wystarcza.spoko, też mi się wydaje że zwykły kubek wystarcza. To trochę tak z tą yerbą jak z tymi piwami "kraftowymi" w polsce, kupują jakieś pomyje z dolnej półki i celebrują to tak jak by co najmniej pili piwo z XVII wieku


a to że tykwa musi być pod odpowiednim kątem wsadzana a to to a to tamto ... do yerby co smakuje jak woda po gotowaniu obierek

pewnie tykwę wsadzają z przyłożonym kątomierzem albo poziomicę przykładają czy aby na pewno dobrze.Tak jak wódkę można wypić z butelki czy piwo z kubka ceramicznego tak i jerbe, i smakuje tak samo.
Pay4MyGanjalis 28. 2016

spoko, też mi się wydaje że zwykły kubek wystarcza. To trochę tak z tą yerb …spoko, też mi się wydaje że zwykły kubek wystarcza. To trochę tak z tą yerbą jak z tymi piwami "kraftowymi" w polsce, kupują jakieś pomyje z dolnej półki i celebrują to tak jak by co najmniej pili piwo z XVII wieku a to że tykwa musi być pod odpowiednim kątem wsadzana a to to a to tamto ... do yerby co smakuje jak woda po gotowaniu obierek pewnie tykwę wsadzają z przyłożonym kątomierzem albo poziomicę przykładają czy aby na pewno dobrze.Tak jak wódkę można wypić z butelki czy piwo z kubka ceramicznego tak i jerbe, i smakuje tak samo.wiesz, to jest trochę tak, jak z plastikowym kuflem do piwa. no można z niego pić, ale nie kupujesz go specjalnie do domu. jeśli komuś smakuje ten yerba, to spokojnie może pić ją z kubka. jak ktoś chce być "wtajemniczony" to będzie pił ja z drewnianego matero, tak jak piwo pije się ze szklanego kufla/pokala co tam kto pije, a wino z kieliszka. to tutaj, to dla mnie ceramiczny kubek o śmiesznym kształcie i tyle.
cena za yerbę dobra,ale pajarito to dla mnie za słabe jest ,wolę taragui energia. Szkoda,że na nią nie ma promocji . Matero takie "zwykłe" ale plus leci za cenę
Ceramiczne matero jest super. Drewniane tykwy są naturalne więc mogą zapleśnieć i trzeba o nie bardziej dbać. Do tego raz przyszła mi krzywa i była mało stabilna. Z tym się nic nie stanie jak wywalę susz na następny dzień, a różnicy w ogóle w smaku nie czuję
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy