Niestety, ta okazja już wygasła

MATERAC AIR COMFORT PLUS - NIEBIESKI

sie 2. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za materac.

Dla porównania:
Allegro - 215,99 pln
Decathlon 215,99 pln

Specyfikacja:
Waga: 535 g
Materac Air Comfort Plus przeznaczony jest do noclegów w warunkach letnich. Kwadratowa konstrukcja komór zapewnia wygodny odpoczynek, a komfort zwiększa zintegrowana poduszka. Dzięki temu materac Volven doskonale nada się dla osób, którym przeszkadza brak dodatkowego oparcia dla głowy podczas noclegu w warunkach turystycznych.

Wiele osób sypiających na biwakach i w terenie ma problem z właściwym ułożeniem głowy. Płaskie materace i karimaty sprawiają, że rano kark bywa zdrętwiały. Podkładanie pod głowę ubrań i innych elementów wyposażenia też nie zawsze się sprawdza. Radą na to jest materac ze zintegrowaną poduszką. Zadowoli nawet osoby, które zwykły kojarzyć nocleg w namiocie z niewygodą i porannym zesztywnieniem.
Materac jest wystarczająco gruby by dobrze izolować od podłoża, a jednocześnie zapewnić wygodę. Dodatkowo komfort zwiększa kwadratowa konstrukcja komór. Na jednym z końców umieszczono zintegrowaną, nieco grubszą poduszkę, która łatwo się napełnia i tworzy lekkie podwyższenie dla głowy. Zapewnia to niezrównaną wygodę podczas snu.

Dzięki szczelnemu zaworowi powietrze z materaca nie ucieka podczas użytkowania. Pomaga on też w sprawnym jego napełnieniu, a po użyciu szybkim wypompowaniu. Air Comfort Plus jest pakowny i dobrze się kompresuje, co pomaga w jego transporcie. Można go spakować do dołączonego pokrowca. Wykonany został z lekkiego i jednocześnie odpornego na przetarcia Nylonu z powłoką poliuretanową, który daje mu wysoką wodoodporność. W razie uszkodzenia, materac można łatwo zreperować za pomocą dołączonego zestawu naprawczego.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy