Niestety, ta okazja już wygasła

MATA SAMOPOMPUJĄCA VOLVEN ULTRALIGHT PLUS

lip 9. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lekka mata samopompująca w dobrej cenie.

  • Materiał Materiał (wierzch): 75D Small Honeycomb Polyester
  • Materiał (spód): 75D Poliester
  • Wymiary rozłożona: 183 x 58 x 3,8 cm po spakowaniu: O 14 x 27 cm
  • termoizolacyjność (k) 2.9 R
  • Waga 748 g

Mata Ultralight Plus marki Volven znacznie poprawi jakość obozowania i komfort wypoczynku. Jest to trzysezonowa mata samopompująca Volven, która jest rozwinięciem podstawowego i bardzo popularnego modelu. Mata ta jest kilka centymetrów szersza od maty Ultralight, a jej waga jest zwiększona jedynie o trzy gramy.

Prezentowana wersja maty Volven zyskała dopracowany kształt. Anatomiczne wyprofilowanie sprawia, że mata jest węższa w strefie stóp i w strefie na głowę. Wzdłuż bocznych krawędzi maty ciągną się funkcjonalne ranty. Z jednej strony stanowią one rodzaj ogranicznika, z którym trudniej ciału zsunąć się podczas snu z maty, z drugiej strony ranty izolują od chłodu i zapobiegają wnikaniu zimnego powietrza w tej strefie. Mata Volven Ultralight Plus wykonana jest z lekkiej, perforowanej pianki, która powleczona jest z zewnątrz wytrzymałym poliestrem. Po rozłożeniu matę można delikatnie dopompować. Mata wyposażona jest w zawór o konstrukcji minimalizującej ryzyko schodzenia powietrza. Praktyczna mata biwakowa Volven to jeden z najprostszych sposobów, by znacząco zwiększyć komfort obozowania, podczas którego przecież trzeba odzyskać siły do następnych przygód outdoor.

Mata bardzo dobrze izoluje od podłoża. Model przebadany został według rygorystycznej normy ASTM F3340-18 i uzyskał współczynnik R-Value 2.9. Dzięki temu jest dedykowana do nocowania do wczesnej wiosny po późną jesień.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz