Niestety, ta okazja już wygasła
Maszynka do strzyżenia włosów Kaufland
115° Zakończono

Maszynka do strzyżenia włosów Kaufland

24,99zł39,99zł-38%Kaufland Okazje
23
115° Zakończono
Maszynka do strzyżenia włosów Kaufland
kwi 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Maszynka w super cenie, nie wiadomo jak z jakością, ale tonący brzytwy się chwyta. Za tą cenę warto spróbować, tym bardziej, że w Kauflandzie jest 3 lata na zwrot.

4 Nasadki 3-12mm
Szerokość cięcia 40mm
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
Najlepsze komentarze
Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w narzędzie tortur - ostrza się tępią i szarpią włosy zamiast je obcinać.
Zamiana na coś markowego, przyniosła spokój na ładnych parę lat.

Ale może ta jest inna.
Edytowane przez: "Pi69" kwi 22.
23 Komentarze
Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w narzędzie tortur - ostrza się tępią i szarpią włosy zamiast je obcinać.
Zamiana na coś markowego, przyniosła spokój na ładnych parę lat.

Ale może ta jest inna.
Edytowane przez: "Pi69" kwi 22.
Pi6922/04/2020 08:47

Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w …Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w narzędzie tortur - ostrza się tępią i szarpią włosy zamiast je wyrywać.Zamiana na coś markowego, przyniosła spokój na ładnych parę lat.Ale może ta jest inna.Nic nie szkodzi spróbować
Pi6922/04/2020 08:47

Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w …Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w narzędzie tortur - ostrza się tępią i szarpią włosy zamiast je wyrywać.Zamiana na coś markowego, przyniosła spokój na ładnych parę lat.Ale może ta jest inna.


"wyrywać" - masochista
Fajne przejęzyczenie
princesssska22/04/2020 08:48

Nic nie szkodzi spróbować


Jeśli już, to wolałbym wystąpić raczej w roli operatora maszynki niż pacjenta.
Miałem kiedyś, powiem tak ujnia po całości jak wcześniej po kilku strzyżeniach z Maszynki robi się gunwo nawet tych 25 zł szkoda...
jak masz zdjęcie z gazetki to napisz chociaż od kiedy do kiedy w tej cenie
Powiem tak "co tanie, to drogie" ... i tyle w temacie
zastanawiam czy dla psa się nada?
Lepiej kupić za 200 i mieć spokój na lata jak za 20zł i po miesiącu się denerwować
jarek8222/04/2020 08:52

zastanawiam czy dla psa się nada?


Tylko jak bardzo nie lubisz swojego psa.
Edytowane przez: "LubelskiKefir" kwi 22.
Nie polecam mocno
Mam używana już z 20 razy ostrza dalej ostre tyle że przy dłuższym użytkowaniu robi się trochę głośniejsza i grzeje się ale za tą cenę opłaca się.
W obecnej sytuacji do wykorzystania na kilka strzyżeń chyba się nada?
Edytowane przez: "George777" kwi 22.
Kupiłem 2 tygodnie temu taka maszynkę za 13.99 przeceniona z 19.99. Tez w Kauflandzie.
Pi6922/04/2020 08:47

Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w …Próbowałem kiedyś taniej maszynki. Po kilku strzyżeniach zamienia się ona w narzędzie tortur - ostrza się tępią i szarpią włosy zamiast je obcinać.Zamiana na coś markowego, przyniosła spokój na ładnych parę lat.Ale może ta jest inna.Ale ta maszynka jest tańsza niż jedno strzyżenie u fryzjera więc jeśli ktoś szuka rozwiązania tymczasowego na czas epidemii to chyba jest ok?
Maszynka w cenie jednego strzyżenia. Ktoś jeszcze miał taką?
Ceny maszynek do strzyżenia m poszły ostro do góry. Ktoś jeszcze miał taką maszynkę?
Mam tą maszynkę i jak najbardziej nada się na kilkanaście strzyżeń. Plastiki skrzypią przy naciśnięciu dłonią, często się grzeje. Jest ok na czas kiedy fryzjerzy zamknięci.
Viper122/04/2020 09:23

Mam używana już z 20 razy ostrza dalej ostre tyle że przy dłuższym użyt …Mam używana już z 20 razy ostrza dalej ostre tyle że przy dłuższym użytkowaniu robi się trochę głośniejsza i grzeje się ale za tą cenę opłaca się.tripletime22/04/2020 10:19

Mam tą maszynkę i jak najbardziej nada się na kilkanaście strzyżeń. Plast …Mam tą maszynkę i jak najbardziej nada się na kilkanaście strzyżeń. Plastiki skrzypią przy naciśnięciu dłonią, często się grzeje. Jest ok na czas kiedy fryzjerzy zamknięci.


A smarujecie ostrza maszynki? Pewnie w zestawie nie ma oleju, ale generalnie jeśli maszynka się grzeje, to znaczy, że tarcie między ostrzami jest za duże Tu macie w skrócie, jak uniknąć głośniejszej pracy i przegrzewania
4221739-Lx0Go.jpg
Edytowane przez: "RickyMP" kwi 22.
RickyMP22/04/2020 12:33

A smarujecie ostrza maszynki? Pewnie w zestawie nie ma oleju, ale …A smarujecie ostrza maszynki? Pewnie w zestawie nie ma oleju, ale generalnie jeśli maszynka się grzeje, to znaczy, że tarcie między ostrzami jest za duże Tu macie w skrócie, jak uniknąć głośniejszej pracy i przegrzewania [Obrazek]


U mnie był olej i pędzelek do czyszczenia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst