Maszynka do strzyżenia Sencor
25°Zakończono

Maszynka do strzyżenia Sencor

10
kwi 14. 2016
Gdyby ktoś szukał niedrogiej strzyżarki, to za niewielki pieniądz można kupić coś takiego. Z przesyłką wychodzi niecałe 40zł.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Jeśli ktoś na poważne myśli o strzyżeniu się w domu, polecam maszynki, jakich używają fryzjerzy. Takie badziewia jak Sencor (miałem) szybko zaczynają głośno pracować i ciągnąć za włosy.
10 Komentarzy
Jeśli ktoś na poważne myśli o strzyżeniu się w domu, polecam maszynki, jakich używają fryzjerzy. Takie badziewia jak Sencor (miałem) szybko zaczynają głośno pracować i ciągnąć za włosy.
Jak powyżej. Gdy strzyże się włosy co tydzień profesjonalna maszynka bardziej się opłaca bo już wytrzymała mi ponad 10 lat gdyż takie maszynki jak ta nie mogła wytrzymać 3 miesięcy
DoReMikwi 14. 2016

Jeśli ktoś na poważne myśli o strzyżeniu się w domu, polecam maszynki, jaki …Jeśli ktoś na poważne myśli o strzyżeniu się w domu, polecam maszynki, jakich używają fryzjerzy. Takie badziewia jak Sencor (miałem) szybko zaczynają głośno pracować i ciągnąć za włosy.


Kurcze jakie?
Ja kupiłem Philipsa za chyba 150zł i jak dla mnie jest to maszynka daremna totalnie.

Fryzjer bierze maszynkę ustawia na np. 1mm. I jedzie z tym.. Jak u mnie ustawie na 1mm i jadę z tym to milion razy muszę poprawiać i defakto i tak dokładnie nie ogoli mnie osoba 2'ga.
Mój dokładny model to: Philips QC5115
Definitywnie nie polecam go!

Jakieś 2 lata temu kupiony czy coś koło tego (dość dawno chociaż).

Marzyła by mi się taka, że daje na 1mm i jadę z tym koksem bez zacięcia się bez dmuchania chuchania w maszynkę - tak jak u fryzjera bzy bzy i już na głowie mam 1mm..

@Tomsi miałem kilka Philipsów i z żadnego nie byłem zadowolony.
Teraz używam Fox Techno. Kiedyś podpatrzyłem u fryzjerki i kupiłem sobie taką samą. Od 4 lat bez problemów. Teraz na gwiazdkę kupiłem teściowi taką samą, żeby swojej nie wozić. Świetnie bierze zarówno moje, twarde jak i teścia cienkie włosy. Z długością nie ma problemów, bo masz nasadki 3/6/9/12 mm. Plus niewielka możliwość doregulowania maszynką (+1-2 mm), dzięki czemu masz stopniowanie co 1 mm. Ale odrobina wprawy i skok 3 mm wystarczy do ładnego cieniowania.
Model jest dość ekonomiczny (<150 zł), bez żadnych tytanowych ostrzy itp. ale jak dla mnie, na domowe warunki, nic lepszego potrzebne nie jest.
@DoReMi
Ja nawet jestem w stanie dać 200 zł ale mieć święty spokój byle by dobrze chodziło i nie miał żadnych problemów
Ja osobiście używam Remington HC5150 kupioną za ok. 80 zł i mogę śmiało polecić :-) Philipsy z tego co czytałem opinie to słabiutko się spisują.
Leekwi 14. 2016

Ja osobiście używam Remington HC5150 kupioną za ok. 80 zł i mogę śmiało pol …Ja osobiście używam Remington HC5150 kupioną za ok. 80 zł i mogę śmiało polecić :-) Philipsy z tego co czytałem opinie to słabiutko się spisują.
Mam taką tylko HC 5030 na kabel. Ona ma fajną funkcje samo ostrzących się noży i dzięki temu już 3 rok służy i jest ostra.
Tomsikwi 14. 2016

Kurcze jakie? Ja kupiłem Philipsa za chyba 150zł i jak dla mnie jest to m … Kurcze jakie? Ja kupiłem Philipsa za chyba 150zł i jak dla mnie jest to maszynka daremna totalnie. Fryzjer bierze maszynkę ustawia na np. 1mm. I jedzie z tym.. Jak u mnie ustawie na 1mm i jadę z tym to milion razy muszę poprawiać i defakto i tak dokładnie nie ogoli mnie osoba 2'ga. Mój dokładny model to: Philips QC5115 Definitywnie nie polecam go! Jakieś 2 lata temu kupiony czy coś koło tego (dość dawno chociaż). Marzyła by mi się taka, że daje na 1mm i jadę z tym koksem bez zacięcia się bez dmuchania chuchania w maszynkę - tak jak u fryzjera bzy bzy i już na głowie mam 1mm..

​moze jakaś wadliwa? ... mam QC5010 już parę lat i złego słowa nie mogę powiedzieć.. model podpatrzony od znajomego który przede mną używał i obcinal nią wszystkich swoich braci ...
Mnie ostatnio kumpel ciachał Zelmerem.. Powiem że bardzo dobrze strzygła! modelu nie znam bo on sam ją odziedziczył i wydłużona była co dobrze świadczy BTW
Mam Zelmer 39Z012. zielona, bezprzewodowa..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst