Mass Effect Andromeda na PS4 i Xbox w Carrefour
71°Zakończono

Mass Effect Andromeda na PS4 i Xbox w Carrefour

69,99zł94,99zł-26%Carrefour Okazje
14
kwi 6. 2018
Cześć, oferta zauważona w Carrefour Posnania w Poznaniu, w promocji też inne gry np. NFS Payback, Battlefield: Rewolucje czy Star Wars Battlefront II ale w mniej korzystnych cenach. Nie wiem czy w innych sklepach Carrefour też będzie dostępna. Pozdrawiam, jako że to mój pierwszy wpis
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

14 Komentarzy
W jakiej cenie inne wymienione przez Ciebie gry ?
A google kolega ma? A ceneo? Wersja PS4 od 49,90, wersja xbox one od 64,99.

ceneo.pl/427…082
ceneo.pl/450…168
Edytowane przez: "rbb" kwi 6. 2018
rbbkwi 6. 2018

A google kolega ma? A ceneo? Wersja PS4 od 49,90, wersja xbox one od …A google kolega ma? A ceneo? Wersja PS4 od 49,90, wersja xbox one od 64,99. https://www.ceneo.pl/42732082https://www.ceneo.pl/45006168


Panie bystry, chodzi o ceny w Carrefour a nie na ceneo ....
Edytowane przez: "Krzysztof.Kononowicz" kwi 6. 2018
Krzysztof.Kononowiczkwi 6. 2018

Panie bystry, chodzi o ceny w Carrefour a nie na ceneo ....


Ty tak na poważnie? Chyba nie bardzo orientujesz się po co jest pepper. To, że na coś, gdzieś obniżono cenę nie czyni z tego automatycznie okazji.

BTW, mój pierwszy komentarz o cenach z ceneo nie był do Ciebie a do twórcy "okazji". Piątek po południu a Ty już nie wiesz co się wokół Ciebie dzieje przyjacielu? Może poczekaj z alkoholem do wieczora.
Edytowane przez: "rbb" kwi 6. 2018
Tyle pieniędzy za zbugowaną grę? Toż to rozbój w biały dzień.
Polski_Przedsiebiorcakwi 6. 2018

Tyle pieniędzy za zbugowaną grę? Toż to rozbój w biały dzień.


Spędziłem wiele godzin w Andromedzie, nie trafiłem na żaden bug, więc zdanie wyssane z palca albo głoszone przez gracza preorderu bądź osoby, która swoje zdanie opiera na "mądrościach internetowych".
gra kupa jakich mało
rbbkwi 6. 2018

Ty tak na poważnie? Chyba nie bardzo orientujesz się po co jest pepper. T …Ty tak na poważnie? Chyba nie bardzo orientujesz się po co jest pepper. To, że na coś, gdzieś obniżono cenę nie czyni z tego automatycznie okazji. BTW, mój pierwszy komentarz o cenach z ceneo nie był do Ciebie a do twórcy "okazji". Piątek po południu a Ty już nie wiesz co się wokół Ciebie dzieje przyjacielu? Może poczekaj z alkoholem do wieczora.


Ale Panie bystry, kolega wspomniał o innych grach w tym dyskoncie, wiec poprosiłem również o ceny z tego dyskontu... chyba coś nie pykło... nawet piątkowy żart...
Krzysztof.Kononowiczkwi 6. 2018

Ale Panie bystry, kolega wspomniał o innych grach w tym dyskoncie, wiec …Ale Panie bystry, kolega wspomniał o innych grach w tym dyskoncie, wiec poprosiłem również o ceny z tego dyskontu... chyba coś nie pykło... nawet piątkowy żart...


Panie Kononowicz ale co mnie obchodzi o co Pan prosił? Jeszcze raz powtarzam, że nie pisałem do Pana Panie Kononowicz a Pan żeś się uczepił jak rzep psiego ogona. To, że mój komentarz jest po pańskim, nie oznacza, że jest skierowany do Pana. Gdyby Pan, Panie Krzysiu, nadal nie ogarniał o czym piszę to wyłożę raz jeszcze, wrzutka nie jest okazją bo tę grę na PS4 i xboxa one można kupić taniej w innych sklepach.
Edytowane przez: "rbb" kwi 6. 2018
Juz lepiej kupic ea access na rok i przejsc. No chyba ze kupic na plytce i odsprzedac za podobna cene jak sie przejdzie
rbbkwi 6. 2018

Panie Kononowicz ale co mnie obchodzi o co Pan prosił? Jeszcze raz …Panie Kononowicz ale co mnie obchodzi o co Pan prosił? Jeszcze raz powtarzam, że nie pisałem do Pana Panie Kononowicz a Pan żeś się uczepił jak rzep psiego ogona. To, że mój komentarz jest po pańskim, nie oznacza, że jest skierowany do Pana. Gdyby Pan, Panie Krzysiu, nadal nie ogarniał o czym piszę to wyłożę raz jeszcze, wrzutka nie jest okazją bo tę grę na PS4 i xboxa one można kupić taniej w innych sklepach.


To nie ja się uczepiłem, tylko sam posadziłem mnie o brak kontaktu z mózgiem, po spożytym alkoholu. A sam, miotasz się jak dziecko we mgle ceneo tutaj każdy zna, Allegro również, a jeżeli moje proste pytania są dla Ciebie zbyt trudne( które nie były skierowane do Ciebie) to może następnym razem po prostu się nie udzielaj a rzepem na psim ogonie mogą być jedynie Twoje wypowiedzi, które nic do tematu nie wniosły... może czas na odwyk internetowy ?
Krzysztof.Kononowiczkwi 7. 2018

To nie ja się uczepiłem, tylko sam posadziłem mnie o brak kontaktu z mó …To nie ja się uczepiłem, tylko sam posadziłem mnie o brak kontaktu z mózgiem, po spożytym alkoholu. A sam, miotasz się jak dziecko we mgle ceneo tutaj każdy zna, Allegro również, a jeżeli moje proste pytania są dla Ciebie zbyt trudne( które nie były skierowane do Ciebie) to może następnym razem po prostu się nie udzielaj a rzepem na psim ogonie mogą być jedynie Twoje wypowiedzi, które nic do tematu nie wniosły... może czas na odwyk internetowy ?


Weź człowieku jeszcze raz przeczytaj swoją drugą wypowiedź w tym wątku i pojmij w końcu, że to Ty pierwszy się uczepiłeś wypowiedzi, która nie była skierowana do Ciebie. Nie brnij w to bo coraz bardziej się zapętlasz chłopie, jak wciąż nie rozumiesz o co biega to zapytaj kogoś bardziej rozgarniętego. Nara...
Edytowane przez: "rbb" kwi 7. 2018
rbbkwi 7. 2018

Weź człowieku jeszcze raz przeczytaj swoją drugą wypowiedź w tym wątku i po …Weź człowieku jeszcze raz przeczytaj swoją drugą wypowiedź w tym wątku i pojmij w końcu, że to Ty pierwszy się uczepiłeś wypowiedzi, która nie była skierowana do Ciebie. Nie brnij w to bo coraz bardziej się zapętlasz chłopie, jak wciąż nie rozumiesz o co biega to zapytaj kogoś bardziej rozgarniętego. Nara...


Przykry jest Twój świat chyba czas na czytanie ze zrozumieniem ....
Edytowane przez: "Krzysztof.Kononowicz" kwi 7. 2018
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od other90. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst