229°
Zakończone
masło @ Netto
19 Komentarzy

wychodzi taniej niż jakieś masmiksy, chociaż była już promocja w netto gdzie masło kosztowało 2 zał za kostkę

Glich45Maj 14.

wychodzi taniej niż jakieś masmiksy, chociaż była już promocja w netto gdzie masło kosztowało 2 zał za kostkę


Dwie sztuki to nie problem bo i tak kupuje się wielokrotność tego, a nie jeden Janusz weźmie 3 kartony, albo i więcej, jak ma przyczepkę

Po raz kolejny powtarzam - czy to poważny portal, czy zakupoteka Janusza z oszczędnością 19 czy 29 gr na produkcie. Ludzie, zlitujcie się.

BudniuMaj 14.

Po raz kolejny powtarzam - czy to poważny portal, czy zakupoteka Janusza z oszczędnością 19 czy 29 gr na produkcie. Ludzie, zlitujcie się.


Możesz rozjaśnić swoją wypowiedź ? Mimo, że jest sobota dosyć wczesna pora, ale nie rozumiem...

Jak dla mnie oferta jest bardzo dobra ! W porównaniu np. w POLO w tym tygodniu była ta sama kostka masła w promocji po bodajże 2.69 zł.

Kupuję zawsze po kilkadziesiąt do max 50 szt i wrzucam do zamrażarki i spokój na dłuuuugo. Cena jest bardzo dobra w przeliczeniu na ilość

@tomku77 tak mogę.
Porównując ceny które podajesz - 0,69 zł na kostce masła. Ok, kupujesz kilkadziesiąt sztuk jak mówisz - załóżmy jest to 50 szt. 200 gram sztuka = 10 kg masła w zamrażarce (już pomijam, że nie każdy ma zamrażarkę, ale "pal sześć"). Przy 0,69 zł na sztuce, za 50 szt. ,oszczędzasz ok 35 zł, zamrażarka pobiera zdaje się prąd .... za który chyba płacisz (no chyba, że trzymasz to w firmie i oni płacą). Nie mniej jednak - 10 kg masła, to ja bym jadł przez rok, a w tej sytuacji wolę chyba zapłacić 0,69 zł więcej za kostkę i jeść świeże.
O to mi właśnie chodzi - czy przy tych zasranych promocjach na masła, mleka, etc., faktycznie coś ugrasz, czy tylko pozornie - bo cena ładnie wygląda.
Już pomijam, że jak ostatnio kupiłeś 10 kg masła w ostatniej promocji, to do teraz chyba go jeszcze nie zjadłeś, ale gratuluję oszczędności 35 zł. Z tego właśnie powodu, takie oferty powinny być usuwane z tego portalu bo nie ma większego sensu o tym pisać.

tomku77Maj 14.

Możesz rozjaśnić swoją wypowiedź ? Mimo, że jest sobota dosyć wczesna pora, ale nie rozumiem...Jak dla mnie oferta jest bardzo dobra ! W porównaniu np. w POLO w tym tygodniu była ta sama kostka masła w promocji po bodajże 2.69 zł.Kupuję zawsze po kilkadziesiąt do max 50 szt i wrzucam do zamrażarki i spokój na dłuuuugo. Cena jest bardzo dobra w przeliczeniu na ilość


@Budniu
Może ja rozwinę, bo mnie poprostu wielki CH strzela jak widzę takie promocje tutaj. (z góry sorry za nerwy )
Średnio raz w tygodniu jest promocja na masło po 2,7-2,8zł.
Kompletnym bezsensem jest wrzucanie "okazji" które są w ogólnopolskich ulotkach.
Może się mylę, jesli tak to mnie poprawcie: zamysłem peppera miało być dzielenie się promocjami i okazjami, które są okazjami przez duże O (np. dron za 10zł zamiast 50zł, dysk twardy za 140zł zamiast 200zł, -40% na ciuchy itp itd), a jak już kilkukrotnie wspomniałem, z peppera robi się kolejny portal z przeglądem ulotek.
Nie tędy droga.

J
tomku77Maj 14.

Kupuję zawsze po kilkadziesiąt do max 50 szt i wrzucam do zamrażarki i spokój na dłuuuugo.


O fak... Ty tak na poważnie? Co i rusz w każdym markecie jakaś promocja na masło, a Ty chomikujesz w lodówce 50 kostek? (shock). Robię zakupy co tydzień i ZAWSZE jest jakaś promocja na masło, więc podpisuję się pod tym, co napisał Budniu. Jak będę szukał takiej "okazji", wystarczy, że otworzę pierwszą lepszą gazetkę marketową.

manjakMaj 14.

J O fak... Ty tak na poważnie? Co i rusz w każdym markecie jakaś promocja na masło, a Ty chomikujesz w lodówce 50 kostek? (shock). Robię zakupy co tydzień i ZAWSZE jest jakaś promocja na masło, więc podpisuję się pod tym, co napisał Budniu. Jak będę szukał takiej "okazji", wystarczy, że otworzę pierwszą lepszą gazetkę marketową.


O takiej gazetce mówisz jak Polo lub Lidl w których masło kosztowało 2,67 zł lub 2.69 zł ?

Jeżeli o takiej mówisz to nie mamy o czym pisać bo ja w tej cenie za 50 szt masła płacę 100 zł a za tamte w "promocji" 134 zł, więc mam 34 zł w kieszeni i nie muszę spoglądać co chwila i szukać masła w promocji. W zamrażarce mam tyle miejsca, że jeszcze sam bym się zmieścił. Mam lodówkę z trzema szufladami zamrażarki i samą zamrażarkę w której jest 6 szuflad, mieszkam od marketu prawie 10 km i to jest tylko Intermarche w którym jeszcze masła nie kupiłem bo nie było nic dobrego tylko w Biedronce coś czasami jest. Pracuję w domu, więc nie uśmiecha mi się wypatrywać masła i specjalnie po nie jechać. Teraz będę 19 maja w większym mieście i chętnie sobie podjjadę do Netto.

Twoim tokiem rozumowania to najlepiej kupić 2 sztuki i jeszcze myśleć po wyjściu ze sklepu, czy nie szukać klienta i odsprzedać 1 sztukę bo przecież 2 zł będzie zamrożone na te kilka dni...

budniu, wypelniona zamrazalka zuzywa mniej pradu !

@Budniu @krychaOO a mnie ... jak jeden pajac z drugim wylewa swoje żale na temat tego, co ktoś wstawił, a sam się niczym nie podzieli. Nie podoba się, to se odznacz okazje spożywcze, zamiast pod każdą pitolić.

hotdealsMaj 14.

@Budniu @krychaOO a mnie ... jak jeden pajac z drugim wylewa swoje żale na temat tego, co ktoś wstawił, a sam się niczym nie podzieli. Nie podoba się, to se odznacz okazje spożywcze, zamiast pod każdą pitolić.


Kolega ma rację i wydaje mi się, że PEPPER nie jest dla niektórych, albo jest tutaj masa osób niepracujących i przeglądających gazetki. Ja wolę zająć się pracą i spojrzeć tutaj, wszystko wiem, a nie szukać gazetek w necie bo mieszkam po za miastem i nikt do domu nie nosi, jak to jest w miastach.
Nie rozumiem ludzi którzy jarają się bo jest darmowy starter za 5 zł... Ja wolę swoich danych nie sprzedawać. A swoją drogą odpowiadam, że dziennie zjadam 1,5 kostki masła wraz z żoną i dziećmi. Zamrażarka zużywa pewnie trochę prądu, ale nie pracuje w celu mrożenia masła, tylko jest tam masa innych rzeczy, których byśmy w 3 szuflady lodówki nie zmieścili. 50 sztuk masła wkładam w jedną szufladę i po dobrym miesiącu i tak nie ma, nawet nie zdąży terminu ważności przekroczyć. Ale co nie którzy wolą świeże i degustują się, ja różnicy w maśle nie zauważam żadnej.

Dobranoc

tomku771 godz., 21 min

dziennie zjadam 1,5 kostki masła wraz z żoną i dziećmi.


to grubo sobie podjadacie, no chyba, że masz rodzinę 15 osobową, wówczas ok. Przy 3-5 osób, 1,5 kostki masła dziennie to jakieś cholesterolowe zabójstwo, ale Wasza sprawa.
BTW - zagryzacie tym masłem kanapki, czy jak ?

tomku77Maj 14.

Kolega ma rację i wydaje mi się, że PEPPER nie jest dla niektórych, albo jest tutaj masa osób niepracujących i przeglądających gazetki. Ja wolę zająć się pracą i spojrzeć tutaj, wszystko wiem, a nie szukać gazetek w necie bo mieszkam po za miastem i nikt do domu nie nosi, jak to jest w miastach. Nie rozumiem ludzi którzy jarają się bo jest darmowy starter za 5 zł... Ja wolę swoich danych nie sprzedawać. A swoją drogą odpowiadam, że dziennie zjadam 1,5 kostki masła wraz z żoną i dziećmi. Zamrażarka zużywa pewnie trochę prądu, ale nie pracuje w celu mrożenia masła, tylko jest tam masa innych rzeczy, których byśmy w 3 szuflady lodówki nie zmieścili. 50 sztuk masła wkładam w jedną szufladę i po dobrym miesiącu i tak nie ma, nawet nie zdąży terminu ważności przekroczyć. Ale co nie którzy wolą świeże i degustują się, ja różnicy w maśle nie zauważam żadnej.Dobranoc

​jesli zjadasz z żoną i dziećmi 1.5 kostki masła dziennie to nieźle czeszesz z programu 500+

Lubię masłem smarować a nie minimalnie nakładać. Obok mnie jest piekarnia i wieczorem świeże pieczywo i przeważnie wolę grubo masła dać niż czymś obkladac. Masło jest nie zdrowe, a czy jest coś zdrowego ?

Czemu nie można minusować komentarzy? ode mnie masz minusy @Budniu piszę żebyś wiedział

BudniuMaj 14.

@tomku77 tak mogę.Porównując ceny które podajesz - 0,69 zł na kostce masła. Ok, kupujesz kilkadziesiąt sztuk jak mówisz - załóżmy jest to 50 szt. 200 gram sztuka = 10 kg masła w zamrażarce (już pomijam, że nie każdy ma zamrażarkę, ale "pal sześć"). Przy 0,69 zł na sztuce, za 50 szt. ,oszczędzasz ok 35 zł, zamrażarka pobiera zdaje się prąd .... za który chyba płacisz (no chyba, że trzymasz to w firmie i oni płacą). Nie mniej jednak - 10 kg masła, to ja bym jadł przez rok, a w tej sytuacji wolę chyba zapłacić 0,69 zł więcej za kostkę i jeść świeże.O to mi właśnie chodzi - czy przy tych zasranych promocjach na masła, mleka, etc., faktycznie coś ugrasz, czy tylko pozornie - bo cena ładnie wygląda.Już pomijam, że jak ostatnio kupiłeś 10 kg masła w ostatniej promocji, to do teraz chyba go jeszcze nie zjadłeś, ale gratuluję oszczędności 35 zł. Z tego właśnie powodu, takie oferty powinny być usuwane z tego portalu bo nie ma większego sensu o tym pisać.




Krótkowzroczność się kłania. Wyliczenia ciekawe ale założenia kiepskie. Masło, żona kupuje 2 kostki na tydzień co chwila są jakieś promocje i będą zawsze. Kończy się jedna to kupuję w drugiej promo i tyle. Dodatkowo zamrażarka chodzi cały czas z lodówką i nie widzę przyczyny aby ją wyłączać w sytuacji kiedy np nie mam w niej co trzymać.

@Budniu@krycha00, poważnie macie jeszcze ochotę na walkę z tym gównem zalewającym portal? Mnie się już znudziło, zdrowiej wyszło olać i wejść raz na tydzień-dwa w wolnej chwili. Nie wytłumaczysz im, bo zawsze znajdą wytłumaczenie sensu kopiowania merketowo-bangladeszowych gazetek i promocjami serka czy pyrów 50groszy taniej . Rozumiecie, siedzą tu głównie bezrobotni, mający akurat obok dany sklep, których życiowym celem jest tracenie czasu na bieganie od jednego sklepu do drugiego bo akurat tam jest jogurt, który lubią 30g taniej. Albo kupują od razu 100 sztuk
Szkoda życia, niech się utopią w tym chłamie... przecież spójrzcie sobie na pierwsze kilkadziesiąt "okazji" - niemal wyłącznie skopiowane gazetki bangladeszowych sieciówek albo marketówki i kaszanki, masło, biszkopty czy inne pierdoły. Jak zacząłem zwracać uwagę to zaczęli kopiować okazje z niemieckiego czy holenderskiego peppera.

nowartMaj 15.

@Budniu @krycha00, poważnie macie jeszcze ochotę na walkę z tym gównem zalewającym portal? Mnie się już znudziło, zdrowiej wyszło olać i wejść raz na tydzień-dwa w wolnej chwili. Nie wytłumaczysz im, bo zawsze znajdą wytłumaczenie sensu kopiowania merketowo-bangladeszowych gazetek i promocjami serka czy pyrów 50groszy taniej . Rozumiecie, siedzą tu głównie bezrobotni, mający akurat obok dany sklep, których życiowym celem jest tracenie czasu na bieganie od jednego sklepu do drugiego bo akurat tam jest jogurt, który lubią 30g taniej. Albo kupują od razu 100 sztuk Szkoda życia, niech się utopią w tym chłamie... przecież spójrzcie sobie na pierwsze kilkadziesiąt "okazji" - niemal wyłącznie skopiowane gazetki bangladeszowych sieciówek albo marketówki i kaszanki, masło, biszkopty czy inne pierdoły. Jak zacząłem zwracać uwagę to zaczęli kopiować okazje z niemieckiego czy holenderskiego peppera.


Zastanawiają mnie Twoje słowa "siedzą tu głownie bezrobotni"...dało mi to wiele do myślenia.

Uważasz, że osoba która zagląda na Pepera nie ma pracy ? Ja uważam wprost przeciwnie...

W wolnej chwili, a pracuję w domu zaglądam tutaj i mam wszystko w skrócie.

Nie wiem, czy osoba która ma czas i przegląda wszystkie gazetki pod warunkiem, że jej ktoś przyniósł lub szuka w internecie jest osobą pracującą ?

Dla mnie prędzej ten jest osobą bezrobotną, który znajdzie przysłowiowego drona za 10 zł.

Ludzie ! Ja Was nie rozumiem. Masło po 2 złote jest co chwila w promocji ? Gdzie ? Pokażcie gdzie ? Chyba, że mówicie o tych około 70 groszy droższych.

Nie mogę pojąć Waszej logiki.

Czy Wy mieszkacie na parkingu w Centrum Handlowym ? Kończy się jedna kostka i z.....m po drugą do marketu, to jest Wasz tok myślenia ?

Jeździcie do pracy i codziennie auto tankujecie ?

Pochwalcie się gdzie mogę wpłacić na lokatę te np 100 zł za 50 sztuk masła i po np. dwóch miesiącach mieć na czysto ponad 30 zł.

Chyba jestem za głupi do tego i poddaję się, ale nikt mnie nie powstrzyma przed kupnem i wrzuceniem do zamrażarki

Pozdrawiam i miłej niedzieli.


PS. Smarujemy w 5 osób dosyć bogato i nie smażymy na zwykłej "palmie".
Kolega Budniu moja rada to ożeń się i zobaczysz ile dokładnie wszystkiego idzie w prawdziwej rodzinie...


Super oferta!

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst