82°
Zakończone
masło @ Netto

masło @ Netto

Artykuły spożywczeOkazje Netto

masło @ Netto

Cena:Cena:Cena:5,99zł
Tylko 27 kwietnia (środa) w sklepach Netto kupimy masło osełkowe 500 g w rewelacyjnie niskiej cenie 5,99 zł. Koszt kilograma tego masła wynosi 11,98 zł, więc przy takiej cenie za kilogram standardowa kostka masła 200 g kosztowałaby zaledwie 2,40 zł.

Uwaga: w promocyjnej cenie kupimy maksymalnie 5 sztuk masła.

6 Komentarzy

Cena dobra, maslo dobre, skad wiec minusy ?

Roxer26 min

Cena dobra, maslo dobre, skad wiec minusy ?


minie trochę czasu i przyjdą plusy, w końcu ludzie wiedzą, co dobre

Roxer1 godz., 43 min

Cena dobra, maslo dobre, skad wiec minusy ?


Ano stąd że po raz kolejny to żadna promocja. Obecnie w dużej ilości super/hiper marketów kupisz dobre masło sporo poniżej 3zł za 200g o każdej porze dnia i nocy, nie jadąc specjalnie do Netto po pół kilo osełki.
Powtórze po raz kolejny - należy wprowadzić na pepperze kategorię promocji na których można zaoszczędzić poniżej 1zł na przedmiocie, kolega @cichociemny byłby przodownikiem w tej kategorii

krycha00Kwi 25.

Ano stąd że po raz kolejny to żadna promocja. Obecnie w dużej ilości super/hiper marketów kupisz dobre masło sporo poniżej 3zł za 200g o każdej porze dnia i nocy, nie jadąc specjalnie do Netto po pół kilo osełki.Powtórze po raz kolejny - należy wprowadzić na pepperze kategorię promocji na których można zaoszczędzić poniżej 1zł na przedmiocie, kolega @cichociemny byłby przodownikiem w tej kategorii


A jeśli dany przedmiot kosztuje powiedzmy 0,99 zł, to jak Ty chcesz oszczędzić na nim złotówkę? Jeśli w promocji kosztuje 0,60 zł, to TO JEST DUŻA PROMOCJA, bo aż 40% i można ją porównać do promocji, w której cena przedmiotu została obniżona ze 100 zł do 60 zł.

cichociemnyKwi 25.

A jeśli dany przedmiot kosztuje powiedzmy 0,99 zł, to jak Ty chcesz oszczędzić na nim złotówkę? Jeśli w promocji kosztuje 0,60 zł, to TO JEST DUŻA PROMOCJA, bo aż 40% i można ją porównać do promocji, w której cena przedmiotu została obniżona ze 100 zł do 60 zł.


Dla przeceny 40% z 1zł, tzn dla 40 groszy, nie jechałbym na drugi koniec miasta.
Dla przeceny 40% ze 100zł, tzn dla 40zł, warto jechać na drugi koniec miasta.
Tyle w tym temacie.
Nawet jakby była przecena 99%, z 1zł, tzn 99groszy, nie warto jechać do jakiegoś marketu specjalnie dla 1 rzeczy.

krycha00Kwi 25.

Dla przeceny 40% z 1zł, tzn dla 40 groszy, nie jechałbym na drugi koniec miasta.Dla przeceny 40% ze 100zł, tzn dla 40zł, warto jechać na drugi koniec miasta.Tyle w tym temacie. Nawet jakby była przecena 99%, z 1zł, tzn 99groszy, nie warto jechać do jakiegoś marketu specjalnie dla 1 rzeczy.


Dla przeceny 40% z 1 zł warto jechać na drugi koniec miasta, jeśli kupisz większe ilości rzeczy w promocyjnej cenie. Nikt nie każe Ci jechać do Netto po jedną kostkę masła. Kup ich więcej, a wtedy z oszczędności kilkudziesięciu groszy na sztuce zrobi się kilka złotych. A jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej za jednym razem, to zawsze możesz przy okazji kupić mleko

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst