Niestety, ta okazja już wygasła
Masło klarowane 500g Mlekovita w Netto
455° Zakończono

Masło klarowane 500g Mlekovita w Netto

14,99zł19,99zł-25%Netto Okazje
19
455° Zakończono
Masło klarowane 500g Mlekovita w Netto
paź 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Netto OkazjeNetto gazetka
19 Komentarzy
14,99 netto czy brutto
Edytowane przez: "Lukasz_Kowalski" paź 8.
W Biedrze w promocji bywa po 13,99 zł. Ale tam chyba aktualnie jest w zwyczajnej cenie, czyli ok. 17-18 zł.
shaqadeemaz08/10/2020 21:43

W Biedrze w promocji bywa po 13,99 zł. Ale tam chyba aktualnie jest w …W Biedrze w promocji bywa po 13,99 zł. Ale tam chyba aktualnie jest w zwyczajnej cenie, czyli ok. 17-18 zł.


No i marka własna.
khportal08/10/2020 21:49

No i marka własna.


No i?
5234559-EoKl5.jpg
Edytowane przez: "shaqadeemaz" paź 8.
shaqadeemaz08/10/2020 21:50

No i?[Obrazek]A że ten sam producent to też - no i? Do biedronki mnóstwo rzeczy idzie gorszej jakości, a to ich klarowane masło jest beznadziejne (tego ze wstawki nie znam to nie wiem czy lepsze).
FivePeppa08/10/2020 21:58

A że ten sam producent to też - no i? Do biedronki mnóstwo rzeczy idzie go …A że ten sam producent to też - no i? Do biedronki mnóstwo rzeczy idzie gorszej jakości, a to ich klarowane masło jest beznadziejne (tego ze wstawki nie znam to nie wiem czy lepsze).


To jest to samo, od tego samego producenta, tylko naklejki na kubku się różnią.
Abstrahując od masła. Czy da się wrócić do starego widoku kafelek? Jak w robocie codziennie muszę przescrollować listę kilkuset serwerów, czy na którymś się backup nie wysrał, to średnio mam ochotę scrollować na Pepperku...
Ketogenicy to lubią
shaqadeemaz08/10/2020 21:43

W Biedrze w promocji bywa po 13,99 zł. Ale tam chyba aktualnie jest w …W Biedrze w promocji bywa po 13,99 zł. Ale tam chyba aktualnie jest w zwyczajnej cenie, czyli ok. 17-18 zł.


20zl i jakość dużo gorsza od Mlekowity
Długo netto kazało czekać na tą promocje a zapasy się kończą
PawelPapla09/10/2020 08:46

20zl i jakość dużo gorsza od Mlekowity


Mlekowita to masło klarowane w Netto i Biedrze (ta niby "marka własna"). Inne jest tylko opakowanie dedykowane dla sklepu. Jestem pewien, że gdybyś dostał opakowania z tych sklepów bez naklejek, nie domyśliłbyś się które jest które. Na 100 % to też ta sama technologia i linia produkcyjna. Ale tak, jak coś nie ma wielkiego logo producenta, tylko mały opis z adresem zakładu, to już tak jakoś... gorzej smakuje
shaqadeemaz09/10/2020 09:15

Mlekowita to masło klarowane w Netto i Biedrze (ta niby "marka własna"). I …Mlekowita to masło klarowane w Netto i Biedrze (ta niby "marka własna"). Inne jest tylko opakowanie dedykowane dla sklepu. Jestem pewien, że gdybyś dostał opakowania z tych sklepów bez naklejek, nie domyśliłbyś się które jest które. Na 100 % to też ta sama technologia i linia produkcyjna. Ale tak, jak coś nie ma wielkiego logo producenta, tylko mały opis z adresem zakładu, to już tak jakoś... gorzej smakuje


Niestety mylisz się. Już nie raz kupowałem oba masła i to z biedry jest gorsze. Tak samo jak markowe grzejniki w marketach są gorszej jakości tak samo jest z żywnością i tutaj mamy doskonały przykład.
PawelPapla09/10/2020 08:48

Długo netto kazało czekać na tą promocje a zapasy się kończąByło niedawno jakieś 3 tygodnie temu. Teraz tylko dokupię to co już zużyłem. Jakościowo te z Biedry jest o wiele gorsze.
jan_kowolski09/10/2020 09:23

Było niedawno jakieś 3 tygodnie temu. Teraz tylko dokupię to co już zuż …Było niedawno jakieś 3 tygodnie temu. Teraz tylko dokupię to co już zużyłem. Jakościowo te z Biedry jest o wiele gorsze.


Jak wszystko z biedronki, oprócz papieru toaletowego i ręczników papierowych.
PawelPapla09/10/2020 09:20

Niestety mylisz się. Już nie raz kupowałem oba masła i to z biedry jest go … Niestety mylisz się. Już nie raz kupowałem oba masła i to z biedry jest gorsze. Tak samo jak markowe grzejniki w marketach są gorszej jakości tak samo jest z żywnością i tutaj mamy doskonały przykład.


Nie ma czegoś takiego jak "gorsza żywność na biedronkę", wszystko idzie z tego samego "gara", co na produkty marki własnej. Dodatkowo Biedronka mocno dba o jakość produktów do nich dostarczanych i o ciągłość łańcuchu chłodniczego. Niższe ceny produktów wynikają chociażby z tego, że do produkcji opakowań wykorzystywana jest mniejsza liczba kolorów, co właśnie przekłada się na cenę. Jest również coś takiego jak "Prawo żywnościowe", żadna szanująca się marka by nie pchała jak Ty to nazywasz "gorszej żywności" do sieciowek.
To co piszesz to brednie i zajeżdża Januszem, a skąd to wiem? Nie pytaj
Oczywiście że jest różnica w jakości dostarczanych produktów do różnych odbiorców. Jak biedra chce sprzedać jogurt za 1zł to producent musi zejść na jakości żeby wyjść chociaż na zero, nikt nie będzie dopłacał do biznesu. Nie będę już wspominał o gorszej jakości na cały polski rynek gdzie mamy jedzenie i chemię gorszej jakości. Kto próbował ma porównanie ten wie. Jeśli ktoś nie widzi różnicy to znaczy że jest dobrze urobiony przez marketing.
PawelPapla09/10/2020 13:36

Oczywiście że jest różnica w jakości dostarczanych produktów do różnych odb …Oczywiście że jest różnica w jakości dostarczanych produktów do różnych odbiorców. Jak biedra chce sprzedać jogurt za 1zł to producent musi zejść na jakości żeby wyjść chociaż na zero, nikt nie będzie dopłacał do biznesu. Nie będę już wspominał o gorszej jakości na cały polski rynek gdzie mamy jedzenie i chemię gorszej jakości. Kto próbował ma porównanie ten wie. Jeśli ktoś nie widzi różnicy to znaczy że jest dobrze urobiony przez marketing.


Bądź pracuje w mleczarni i widzi na własne oczy jak to wygląda ;).
Widzę, że mam również doczynienia z technologiem żywności, dlatego chętnie się dowiem jak zejść na jakości jogurtu podczas jego produkcji.
dawidbielak09/10/2020 13:41

jak zejść na jakości jogurtu podczas jego produkcji.


Mleko od smutnej krowy na przykład
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst