Niestety, ta okazja już wygasła
Masło klarowane - 20% 11.49 zł @ Lidl
79° Zakończono

Masło klarowane - 20% 11.49 zł @ Lidl

11,49złLidl Okazje
8
79° Zakończono
Masło klarowane - 20% 11.49 zł @ Lidl
gru 22. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Masło klarowane w Lidlu w super cenie. Promocja na czasie, bo najlepiej smakuje wigilijny karp smażony na takim maśle, a przy okazji mamy satysfakcję że zaoszczędziliśmy 20%:-) W Biedronce i Auchanie ponad 15 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
8 Komentarzy
w mili kostka 250 kosztuje 6 z groszami....
wiec ta oszczędność jakoś taka wielka nie jest.
Zwykłe masło tak, ale to jest klarowane Pozwole sobie przytoczyć cytat z pewnej strony, który powinien pokazać czym jest masło klarowane.
"Najprościej mówiąc masło klarowane jest to masło oczyszczone. Podczas procesu powolnego podgrzewania warstwa substancji stałych (zanieczyszczeń) i ciekłych (najczystsze masło) oddzielają się od siebie. W efekcie otrzymujemy najzdrowszy tłuszcz, którego możemy używać do wszelkich celów kulinarnych".
Od siebie dodam że mają wyższą temperaturę dymienia niż zwykłe masło. :P
Najprościej cała piana z roztapianego na patelni masła jest zbierana.
I siup, mamy domowej roboty masło klarowane.
Pete67gru 22. 2016

w mili kostka 250 kosztuje 6 z groszami....wiec ta oszczędność jakoś taka w …w mili kostka 250 kosztuje 6 z groszami....wiec ta oszczędność jakoś taka wielka nie jest.

​To jest kostka 200g za 5.99zl, a nie 250g. Tu masz 100g więcej za mniej kasy.

Dobra cena, ja dziś miałem kupić ale zapomniałem ale widać to dobrze wyszło, dzięki.
BambooCha22/12/2016 22:09

Zwykłe masło tak, ale to jest klarowane Pozwole sobie przytoczyć cytat z pe …Zwykłe masło tak, ale to jest klarowane Pozwole sobie przytoczyć cytat z pewnej strony, który powinien pokazać czym jest masło klarowane. "Najprościej mówiąc masło klarowane jest to masło oczyszczone. Podczas procesu powolnego podgrzewania warstwa substancji stałych (zanieczyszczeń) i ciekłych (najczystsze masło) oddzielają się od siebie. W efekcie otrzymujemy najzdrowszy tłuszcz, którego możemy używać do wszelkich celów kulinarnych". Od siebie dodam że mają wyższą temperaturę dymienia niż zwykłe masło. :PNajzdrowszy tłuszcz do celów kulinarnych a zwłaszcza smażenia - bo do tego głównie używa się klarowanego - to olej kokosowy. I nie tyle temp. dymienia jest dla naszych organizmów szkodliwa co utlenianie się ale o tym już odsyłam do lektur w sieci bo nikogo nie mam ochoty tu uświadamiać, podsuwam jedynie temat do dalszej, własnej analizy
fotoart22/12/2016 23:16

Najzdrowszy tłuszcz do celów kulinarnych a zwłaszcza smażenia - bo do tego …Najzdrowszy tłuszcz do celów kulinarnych a zwłaszcza smażenia - bo do tego głównie używa się klarowanego - to olej kokosowy. I nie tyle temp. dymienia jest dla naszych organizmów szkodliwa co utlenianie się ale o tym już odsyłam do lektur w sieci bo nikogo nie mam ochoty tu uświadamiać, podsuwam jedynie temat do dalszej, własnej analizy


Napisałam o maśle klarowanym bo to niego akurat dotyczy okazja. Co do oleju kokosowego zgadza sie, sama go używam.
W Biedrze był parę dni temu po 9 z czymś
Krakuskagru 23. 2016

W Biedrze był parę dni temu po 9 z czymś

​To była oferta widmo. Nie znalazłem nawet jednej sztuki. Za to w Lidlu stoją w promocyjnej cenie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst