Niestety, ta okazja już wygasła
Maska antysmogowa Dragon Casual II Black (DRA0112)
83° Zakończono

Maska antysmogowa Dragon Casual II Black (DRA0112)

89zł119zł-25%Militaria Okazje
6
83° Zakończono
Maska antysmogowa Dragon Casual II Black (DRA0112)
lip 24. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Maska antysmogowa nowej generacji, zabezpieczająca układ oddechowy przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów. Maskę wyposażono w zawory wydechowe DRAGON Hex o zwiększonej przepustowości.

Filtr N99 pozwala na wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów PM2,5 i PM10, kurzu, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza.

Krój maski w połączeniu z przyjemnym w dotyku materiałem zewnętrznym, delikatnymi tasiemkami i ukrytym w lamówce metalowym noskiem, pozwala na dokładne uszczelnienie i wygodne dopasowanie maski do twarzy.

Plastikowy, jednokierunkowy zaworek, będący zarazem elementem montażowym filtra N99, ułatwia odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maski.

Dzięki specjalnemu krojowi maski oraz zastosowaniu 3 warstw materiału, idealnie dostosowuje się do kształtu twarzy i chroni przed zimnem. Maska jest miękka, mało elastyczna (dzięki czemu nie będzie rozciągać się z czasem) i łatwa w utrzymaniu - maskę można oczyszczać zwilżoną ściereczką z mikrofibry, po demontażu zaworu i filtra, przepłukać pod bieżącą wodą.

Filtr N99 zatrzymuje ponad 130 rodzajów zanieczyszczeń takich jak: kurz, pył węglowy, dym tytoniowy, spaliny, naskórek zwierząt czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - skuteczność na poziomie 99.97%.

Serię masek Casual II przebadał laboratoryjnie Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Insytut Badawczy (CIOP - PIB) pod wzgledem:
- wskaźnika penetracji dla pyłu PM1
- wskaźnika penetracji dla pyłu PM2.5
- wskaźnika penetracji dla pyłu PM4
- wskaźnika penetracji dla pyłu PM10

Zawartość opakowania:
- maska antysmogowa,
- 2 filtry DRAGON N99 Casual Standard,
- instrukcja obsługi.
Aktualizacje społecznościowe
Militaria OkazjeMilitaria outlet
6 Komentarzy
2609092-ww0pF.jpgNiestety tego modelu nie ma na liście uokik, ale jest inny więc warto uważać
horiks24/07/2019 11:26

[Obrazek] Niestety tego modelu nie ma na liście uokik, ale jest inny więc w …[Obrazek] Niestety tego modelu nie ma na liście uokik, ale jest inny więc warto uważać

Może jest nowszy dlatego badanie go nie objęło? Co nie znaczy, że jest lepszy od poprzednika
Jaka maska spełnia wszystkie wymagania i gdzie ją można kupić?
spaceatom24/07/2019 11:28

Może jest nowszy dlatego badanie go nie objęło? Co nie znaczy, że jest lep …Może jest nowszy dlatego badanie go nie objęło? Co nie znaczy, że jest lepszy od poprzednika Jaka maska spełnia wszystkie wymagania i gdzie ją można kupić?uokik.gov.pl/akt…166 na dole do pobrania wykaz, a tego dragona znalazłem w starszych badaniach, więc może ten już spełnia?
Edytowane przez: "horiks" lip 24. 2019
Korzystając z okazji - mamy tutaj kogoś kto miał styczność z maskami tego typu?
Potrzebuje DOBREJ i prostej maski na kilka razy w roku, gdzie trzeba pracować z dużym kurzem, ktoś coś poleci :D?
kooowal95724/07/2019 22:36

Korzystając z okazji - mamy tutaj kogoś kto miał styczność z maskami tego t …Korzystając z okazji - mamy tutaj kogoś kto miał styczność z maskami tego typu?Potrzebuje DOBREJ i prostej maski na kilka razy w roku, gdzie trzeba pracować z dużym kurzem, ktoś coś poleci :D?


Zależy jaki rodzaj kurzu? Maski podobne do tutaj opisywanej nadają się do użytku w zanieczyszczonych miastach (szczególnie przy sportach - biegi, jazda na rowerze itp.), filtr wymienia się zwykle co miesiąc, więc szkoda by jej było na jednorazowy użytek. Po trzech miesiącach nieużywany, ale odpakowany filtr i tak się do niczego nie nadaje. Z kolei np. przy czyszczeniu pieca typu CO zdecydowanie lepsze są jednorazowe. Wykorzystać, wybrudzić i wyrzucić.
w moim carry on baggage
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst