Niestety, ta okazja już wygasła

[18+] Masażer dla PAR SATISFYER z rabatami do -55%

lut 6. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

499550_1.jpgNasz Double Fun potężnie stymuluje oboje partnerów podczas seksu. Kształt litery U jest dopasowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - zapewniając uwodzicielskie uczucie dla łechtaczki, punktu G i penisa. Dzięki aplikacji ta zaawansowana technologicznie zabawka jest wzbogacona o funkcję gry zdalnej i nie tylko!
Co potrafi wibrator dla par Satisfyer Double Fun?
Satisfyer Double Fun wzbogaci wasze życie miłosne o potężne wibracje, które stymulują was oboje zmysłowo. Klasyczny wibrator dla par w kształcie litery U jest noszony podczas kochania i stymuluje całego penisa, a także punkt G dzięki swojemu wkładanemu trzonkowi. Drugi silnik jest ukryty na drugim końcu wibratora dla par i stymuluje łechtaczkę w tym samym czasie. Wibrator dla par wykonany jest z przyjaznego dla ciała silikonu, który jest szczególnie miękki na skórze. Wasza wspólna zabawa może być kontynuowana również pod prysznicem lub w wannie: Dzięki wodoodpornemu (IPX7) wykończeniu, Satisfyer Double Fun jest idealnym towarzyszem dla mokrej i dzikiej przyjemności. Jeśli w Twoim urządzeniu kiedykolwiek zabraknie pary, możesz naładować wbudowane akumulatory za pomocą dołączonego kabla USB do ładowania.
Wibrator dla par z pilotem i kontrolą aplikacji
Jego sterowanie jest również intuicyjne: Różne programy wibracji mogą być kontrolowane za pomocą panelu sterowania na samym wibratorze dla par, za pomocą dołączonego bezprzewodowego pilota lub za pomocą aplikacji Satisfyer Connect App. Możesz odkryć jeszcze więcej ulepszeń dla Twojego kochania się z aplikacją: Możesz tworzyć własne programy wibracji, przejął kontrolę nad swoim partnerem Satisfyer lub połączyć swoje konto ze Spotify i nie tylko - jest wiele do odkrycia! Aplikacja jest darmowa i dostępna dla systemów Android, iOS i Apple Watches.
15 lat gwarancji
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
46 Komentarzy
Prześlij Komentarz