Niestety, ta okazja już wygasła
Masażer szyjny TENS, bezprzewodowy na Banggood
129° Zakończono

Masażer szyjny TENS, bezprzewodowy na Banggood

39,58zł59,76zł-34% 16,59zł Banggood Okazje
2
gru 30. 2020Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Flash Deal na masażer szyjny. Cena najniższa jaką znalazłem, kodem niżamy cenę na $10.59 z płatną przesyłką $4.44. Łącznie wychodzi 56.17 zł czyli niecałe 15 dolarów.

- Masaż Pulsacyjny TENS
Wykorzystanie zasady pulsacji o niskiej częstotliwości TENS do symulacji trzech głównych technik masażu: ugniatania, skrobania, akupunktury i trybu automatycznego krążenia. 3 duże techniki masażu w połączeniu z 15 poziomami siły, aby zaspokoić potrzeby różnorodnej pielęgnacji szyi

- Regulowana siła i wytrzymałość
Opadająca szyjka w kształcie litery L pasuje bliżej siebie, przesuwając główne części produktu do przodu, a środek ciężkości przesuwa się do przodu bez naciskania na pulsację szyi, co nie tylko zapobiega ślizganie się, ale także zapewnia, że element masujący i szyja przylegają bliżej siebie.

- 360 ° dookólna pływająca głowica masująca
Odpowiadając na kontury szyi różnych grup ludzi,
G2 jest wyposażony w 3 głowice masujące, każda z systemem aplikatorów pływających 360 °, który utrzymuje dobry efekt masażu skóry przy swobodnym działaniu.

- Masaż w stałej temperaturze 42 ° C
Głęboki masaż więcej obszarów szyi, bieguny dodatnie po obu stronach biegunów środkowych i ujemnych, bez względu na to, jak drży użytkownik, można podłączyć co najmniej jedną stronę biegunów dodatnich i ujemnych
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz