Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
110° Zakończono
14
Opublikowano 3 lutego 2023

Marvel’s Spider-Man Remastered i Marvel's Spider-Man: Miles Morales po 77 zł - VPN Turcja @ Steam

77zł173,53zł-56%
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.499
3.516

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry po ₺334,33 = 77 zł, do kupna używamy karte przedpłaconą - mtcgame.com/pl-…-tl, wymagany VPN >>>>> urban-vpn.com/

Marvel's Spider-Man: Miles Morales - 77 zł - VPN Turcja - Steam

Źródło: steamdb.info/app…70/ / steamdb.info/app…90/


Marvel's Spider-Man Remastered – gra stworzona przez Insomniac Games we współpracy z Marvelem – trafi również na PC dzięki wersji opracowanej przez Nixxes Software. Wyrusz do Marvelowskiego Nowego Jorku i wciel się w doświadczonego pajęczego bohatera, dla którego starcia ze złoczyńcami i przestępczością to chleb powszedni. Poznasz historię Petera Parkera, który próbuje pogodzić chaotyczne życie osobiste z zawodowym, podczas gdy na jego barkach spoczywa los całego miasta.

Główne cechy

Be Greater
Kiedy w Marvelowskim Nowym Jorku pojawiają się potężni złoczyńcy, dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. By ocalić miasto i bliskich, musi on wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

Poczuj się jak Spider-Man
Po ośmiu latach w skórze Spider-Mana Peter Parker jest specjalistą od zwalczania przestępczości. Poczuj pełnię mocy bardziej doświadczonego Spider-Mana dzięki improwizacyjnemu systemowi walki, dynamicznym wyczynom akrobatycznym, systemowi płynnego przemieszczania się po mieście oraz interakcjom z otoczeniem.

Zderzenie światów
W tej pełnej akcji oryginalnej historii dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. W nowym uniwersum pajęczego superbohatera kultowe postacie z życia Petera i Spider-Mana uległy zmianie, dzięki czemu znajomi bohaterowie otrzymali wyjątkowe role.

Marvelowski Nowy Jork twoim placem zabaw
Nowy Jork w Marvel’s Spider-Man wygląda jak prawdziwy! Mknij przez pełne życia dzielnice i zachwycaj się słynnymi miejscami na Manhattanie oraz kultowymi Marvelowskimi obiektami. Wykorzystuj otoczenie, by pokonywać złoczyńców, wykonując niewiarygodne eliminacje rodem z filmów akcji.

Ciesz się zawartością Miasta, które nie śpi
Poznaj kontynuację opowieści z Marvel’s Spider-Man Remastered, wyruszając z Peterem Parkerem na przygodę w Marvel’s Spider-Man: Miasto, które nie śpi – dodatku zawierającym trzy rozdziały z nowymi misjami i wyzwaniami.

Funkcje na PC

Zoptymalizowana grafika na PC
Korzystaj z licznych opcji pozwalających dopasować jakość grafiki do różnych urządzeń, odblokowanego limitu klatek na sekundę oraz obsługi innych technologii, w tym zwiększającej wydajność NVIDIA DLSS i poprawiającej jakość obrazu NVIDIA DLAA. Wspierana jest również technologia skalowania AMD FSR 2.0.

Odbicia z użyciem śledzenia promieni oraz ulepszone cienie*
Zobacz, jak miasto ożywa dzięki ulepszonym cieniom i przepięknym odbiciom z użyciem śledzenia promieni w różnych trybach jakości do wyboru.

Obsługa monitorów UltraWide**
Podziwiaj kinowe ujęcia Marvelowskiego Nowego Jorku dzięki obsłudze różnych formatów, w tym proporcji 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 i 48:9 ze wsparciem konfiguracji z trzema monitorami przy użyciu NVIDIA Surround i AMD Eyefinity.

Sterowanie i personalizacja
Poczuj, jak to jest być Spider-Manem, dzięki realistycznym efektom dotykowym i dynamicznym efektom „Trigger” kontrolera PlayStation DualSense™ podłączonego do złącza USB. Korzystaj z pełnej obsługi myszy i klawiatury z różnymi opcjami personalizacji sterowania.

*Wymaga zgodnego komputera PC i monitora.
**Wymaga zgodnego komputera PC.Po wydarzeniach Marvel’s Spider-Man Remastered nastoletni Miles Morales stara się przyzwyczaić do nowego otoczenia, jednocześnie idąc w ślady swojego mentora, Petera Parkera, i stawiając pierwsze kroki w roli Spider-Mana. Kiedy jednak na życiu mieszkańców jego nowej dzielnicy kładzie się cieniem brutalna walka o władzę, młody bohater zdaje sobie sprawę, że z wielką mocą musi wiązać się też wielka odpowiedzialność. Aby ocalić Marvelowski Nowy Jork, Miles będzie musiał znaleźć swój własny sposób na bycie Spider-Manem.

Początki Milesa Moralesa

Miles Morales odkrywa spektakularne moce, które odróżniają go od jego mentora, Petera Parkera. Opanuj wyjątkowe bioelektryczne ataki jadem i moc ukrywania się, a także widowiskową akrobatykę na sieciach, gadżety i różnorodne umiejętności.

Wojna o władzę

W Marvelowskim Nowym Jorku wybuchła wojna o władzę między podstępną korporacją energetyczną i uzbrojonymi w nowoczesną technologię przestępcami. Nowa dzielnica Milesa znalazła się w centrum sporu, a nastolatek musi poznać cenę, jaką trzeba zapłacić za stawanie się bohaterem, a także zdecydować, co poświęci w imię większego dobra.

Nowy, tętniący życiem dom

Przemierzaj pokryte śniegiem ulice tętniącej życiem dzielnicy, w której Miles stara się zakorzenić. Kiedy zacierają się granice między jego życiem osobistym i zwalczaniem przestępczości, bohater odkrywa, komu może ufać oraz co tak naprawdę oznacza być w domu.

Zoptymalizowana grafika na PC

Korzystaj z licznych opcji pozwalających dopasować jakość grafiki do różnych urządzeń, odblokowanego limitu klatek na sekundę oraz obsługi innych technologii, w tym zwiększającej wydajność NVIDIA DLSS 3 i NVIDIA DLSS 2, poprawiającej jakość obrazu NVIDIA DLAA oraz redukującej opóźnienia NVIDIA Reflex. Wspierane są również technologie skalowania AMD FSR 2.1, Intel XeSS oraz IGTI.

Odbicia i cienie z użyciem śledzenia promieni*

Zobacz, jak miasto ożywa dzięki przepięknym cieniom i odbiciom z użyciem śledzenia promieni w różnych trybach jakości do wyboru.

Obsługa monitorów UltraWide**

Podziwiaj kinowe ujęcia Marvelowskiego Nowego Jorku dzięki obsłudze różnych formatów, w tym proporcji 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 i 48:9. Format 48:9 w konfiguracji z trzema monitorami jest zgodny z technologią NVIDIA Surround i AMD Eyefinity.

Sterowanie i personalizacja

Poczuj, jak to jest być Spider-Manem, dzięki realistycznym efektom dotykowym i dynamicznym efektom „Trigger” kontrolera PlayStation DualSense™ podłączonego do złącza USB. Korzystaj z pełnej obsługi myszy i klawiatury z różnymi opcjami personalizacji sterowania.

*Wymaga zgodnego komputera PC.
**Wymaga zgodnego komputera PC i monitora.
Steam Więcej szczegółów na Steam
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Turcja pewna jest? Już raz blokadę dostałem i boję się, że znowu pieniądze utopię a gier nie będzie
  Avatar
  oo za co blokade?
 2. Avatar
  Z torrentow sciagnieta zanim na steam sie pojawila.
 3. Avatar
  Już za darmo jest do pobrania na pewnym portalu
  Avatar
  Rozumiem januszerke z tureckim kontem steam ale żeby pobierać z torentow
 4. Avatar
  Którą części najpierw zagrać tą czy miles morales?
  Avatar
  Ta, bo to jest pelna gra. Dodatek oferuje ta sama mape, tylko zima i fabula jest tez duzo krotsza. (Edytowano)
Avatar