Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
167°
Opublikowano 4 listopada 2023

Gra planszowa Portal Games Gra MarvelUnited (edycja polska) 14+

107zł145zł-26%
9,99zł z Polska ·
Awatar użytkownika Enpr
Opublikowane przez
Enpr
Dołączył w 2022
6
33

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Planszówki

Znajdź więcej okazji Planszówki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Gra planszowa dla fanów Marvela

7.6 na bgg

Sam nie mam i się zastanawiam nad zamówieniem
5 10 15 Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mocnyfull
  Nie zgodzę się że jest to średniak. Jestem raczej zaawansowanym graczem, preferuje trudniejsze tytuły(mam w kolekcji ponad 100 tytułów) a mimo to chetnie wracam do Marvel united(mam rozegranych z 50 partii+ w podstawke, xmenow i kilkanascie dodatków) Sama podstawka jest co prawda trochę uboga ale za to dobra na rozpoczęcie przygody z tym uniwersum(poziom jest mało wymagający i bardziej nastawiona na zapoznanie sie z samą mechaniką oraz zainteresowanie młodszych graczy). Polecam dokupić później dodatki, najlepszy z ratailowych jest ze spidermenem, a najlepsze wogóle niestety tylko ks exclusivy(możliwe że z Thanosem jest jeszcze w portalu do kupienia, mini kampania jedna z najlepszych). Zdecydowanie trudniejsza i wg mnie dużo ciekawsza jest wersja x-men(2gi sezon gry) gdzie gracz sredniozaawansowany bedzie miał już nad czym pomyśleć. Postacie są lepiej zróżnicowane, posiadają wiecej indywidualnych kart, bosowie bardziej wymagający. Jeśli chodzi o ten konkretny tytuł polecam zagrać na 4ch bohaterów(nawet przy 2ch graczach) w trybie najtrudniejszym bez kart jokerów. Wówczas bedzie to wyzwanie i nie ograniczy sie do bezmyślnego zrzucania kart, bedzie potrzebna taktyka i kombinowanie. Fajnie gra sie ze znajomymi przy piwku jak i rodzinnie z dziećmi. Dla mnie za tytuł i cene plusik. Polecam.
 2. Awatar użytkownika miker79
  Kaczmarowi się podobała, więc raczej słaba, skoro ten patorecenzent nie ogarnia instrukcji i zasad.
 3. Awatar użytkownika plasterek_mleka
  Jako gra mega słaba. Do pogrania z dzieckiem obleci
 4. Awatar użytkownika Zepsute_Z
  A ja lubię i polecam ️ prosta, ale trzeba kombinować, wszystkie dodatki i podstawki można ze sobą mieszać. Niektóre dodatki wprowadzają elementy rywalizacji co sprawia, że nawet 7 osób może grać na raz
 5. Awatar użytkownika kamyks
  Napalilem się, wypożyczyłem i ogólnie taki mocny średniak. Zagraliśmy 2-3 razy i nie mam póki co ochoty do niej wracać. Ale dla kogoś kto mało gra w plansze może to być ciekawy tytuł.
 6. Awatar użytkownika mocnyfull
  Już po. Oferta do zamknięcia.
Awatar użytkownika