Niestety, ta okazja już wygasła
   Marta Kisiel - Oczy uroczne
   123° Zakończono

   Marta Kisiel - Oczy uroczne

   9,90zł31,99zł-69% Darmowa dostawa DarmowaVirtualo Okazje
   2
   sie 6.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Trzecia część znakomitej serii Dożywocie Marty Kisiel, w bardzo dobrej cenie.
   Aktualizacje społecznościowe
   Virtualo OkazjeVirtualo kody rabatowe

   Grupy

   2 Komentarze
   "Gdzie anioł nie może, tam czorta pośle. Laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla powraca z nowymi dożywotnikami w kolejnej odsłonie bestsellerowego cyklu!

   Wraz z nieoczekiwanym atakiem zimy nadciągają równie niespodziewane kłopoty. Ktoś lub coś grasuje po okolicy, atakując przypadkowe osoby. Tymczasem Bazyl wyraźnie coś knuje i w tej intrydze niespodziewanie zyskuje sprzymierzeńca, zaś przyjaźń Ody z Rochem zostaje wystawiona na poważną próbę. Lecz wszystko to blednie w obliczu tajemnic sprzed wielu lat, jakie skrywa pobliski cmentarz – i niewielki staw w samym sercu ciemnego lasu.

   Nadciąga czas nieprzejednanej nocy. Czas śmierci.

   Jeśli miałabym określić książkę Marty Kisiel „Oczy uroczne” jednym słowem, byłoby to słowo niespodzianka. Książka napisana jest w taki sposób, że po zamknięciu powiek od razu widziałam plastyczny obraz opisywanej narracji. Postaci zbudowała w sposób nietypowy - są wyraziste i barwne. Autorka stosuje zasadę powolnego rozwoju akcji, co umożliwia czytelnikowi doskonałe poznanie jej od przysłowiowej podszewki."

   Łap +, za coś do poczytania (szkoda że nie pdf).

   Trochę inna niż wcześniejsze dwie części (bardziej mroczna), ale równie dobra. Polecam.
   Prześlij Komentarz

   Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Mangas. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

   Avatar
   @
    Tekst