Niestety, ta okazja już wygasła
Marshall Kilburn II (czarny)
355° Zakończono

Marshall Kilburn II (czarny)

799zł949zł-16% Darmowa dostawa Darmowax-kom Okazje
37
lip 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajny głośnik przenośny(bardziej do noszenia miedzy imprezami niż np na rower ) w x-kom. Posiada certyfikat IPX2 odporności na kurz i zachlapania, do 20h na baterii, Bluetooth5.0.

Dodatkowo mniejszy głośnik Marshall Stockwell II w promocji z 899 na 749zł
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Za Marshalla zawsze i wszędzie PLUS
37 Komentarzy
Szkoda że stacjonarnych Marshalli nie przecenili...
Posiadam stacjonarny i jest mega . Polecam
Za Marshalla zawsze i wszędzie PLUS
Za Marshalla zawsze i wszędzie MINUS
Chomiszcze16/07/2020 07:46

Posiadam stacjonarny i jest mega . Polecam


Stacjonarny ma baterie tak żeby użyć go bezprzewodowo?
Pepper26516/07/2020 07:52

Stacjonarny ma baterie tak żeby użyć go bezprzewodowo?


Nie,zasilany z sieci.
Posiadam. Polecam.
RafałJaworski16/07/2020 07:52

Za Marshalla zawsze i wszędzie MINUS


Mam/miałem parę dobrych głośników. Najtańszy Marshall deklasuje każdego z nich, razem z dwukrotnie droższymi extreme od jbla choć nie jest akumulatorowy. I nie mam 15 lat, gdzie clou dźwięku dla mnie to max głośność i jak najmocniejsza dudniawka. Więc sorry ale ta Twoja opinia to ta z tych z (_,_)...
Marshall od kilku lat leci z jakością na łeb, szyję. Chcą chyba na maksa odcinać kupony od nazwy. Żeby ludzie owczym pędem kupowali byle co bo przecież "marshall" Tak jak JBL. Nie polecam.
Samsuguj16/07/2020 09:01

Marshall od kilku lat leci z jakością na łeb, szyję. Chcą chyba na maksa od …Marshall od kilku lat leci z jakością na łeb, szyję. Chcą chyba na maksa odcinać kupony od nazwy. Żeby ludzie owczym pędem kupowali byle co bo przecież "marshall" Tak jak JBL. Nie polecam.


Mam od trochę ponad roku marshalla actona. Jeśli to jest jakość padająca na łeb to życzę każdemu producentowi, a jeszcze takiego wykonania w głośnikach przenośnych nie widziałem, aby tak podupadała jego jakość. Głośnik zwarty, świetnie wykonany, doskonałe materiały, jak cegła. Napisz gdzie tu ten upadek bo może nie wiem, gdzie szukać ...
Brak złącza AUX? A cóż to u mnie za dziurka?4748828-IcZ6r.jpg
@225zja_ literówka w tytule, Kilburn
Słyszał ktoś o głośniku, który ma akumulator, ale jednocześnie miał tryb, w którym gra korzystając tylko z zasilania sieciowego jednocześnie nie ładując się?
Chodzi o to, aby także działał jako soundbar, a ciągłe podładowywanie zajedzie baterię.
Edytowane przez: "Janusz_Moczywons" lip 16.
Mając kasę którego Marshalla byście polecali ?
A ma ktoś może Marshall Stanmore II i mógłby się wypowiedzieć?
mareklot17/07/2020 00:28

Mając kasę którego Marshalla byście polecali ?praktycznie każdego zależy co potrzebujesz , jak nie potrzebujesz aku to za ok 550zł w mediaexpert masz Actiona który już bardzo dobrze gra.
Tyle co uzyskałem po kliknięciu na stronie : " Usunęliśmy kod promocyjny muzyka. Kod jest niepoprawny, skończył się już czas promocji lub liczba dostępnych kodów."
Janusz_Moczywons16/07/2020 21:00

Słyszał ktoś o głośniku, który ma akumulator, ale jednocześnie miał tryb, w …Słyszał ktoś o głośniku, który ma akumulator, ale jednocześnie miał tryb, w którym gra korzystając tylko z zasilania sieciowego jednocześnie nie ładując się?Chodzi o to, aby także działał jako soundbar, a ciągłe podładowywanie zajedzie baterię.Wydaje mi się, że doładowywanie nie rozładowanej w pełni baterii wydłuża jej żywotność, to nie czasy akumulatorów niklowo-kadmowych, które trzeba było „formatować” przed użyciem i rozładowywać zawsze do końca, aby nie traciły pojemności. Bateria jest odcinana od układu zasilania, gdy jest w pełni naładowana. Ani nie otrzymuje prądu ani go nie oddaje. Po prostu jest pomijana. To znaczy, tak się dzieje w przypadku dobrego sprzętu, jak jest u chińczyków to nie wiem

W moim laptopie który od nowości tj. od 5 lat jest podpięty do ładowarki bateria ma 99% kondycji.
Macior17/07/2020 07:02

praktycznie każdego zależy co potrzebujesz , jak nie potrzebujesz aku to z …praktycznie każdego zależy co potrzebujesz , jak nie potrzebujesz aku to za ok 550zł w mediaexpert masz Actiona który już bardzo dobrze gra.


Bajka a różnica pomiędzy action I a II znaczna ? Sam też dziś poszukam w sieci.
Drugie pytanie czy sens jest łączyć dwa czy jeden daje w zupełności radę ?
Dzięki !
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od 225zja_. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst