markowy gadżet pod choinkę
-169°Zakończono

markowy gadżet pod choinkę

AvatarUsunięty129147
paź 28. 2016
Bidon firmy bardzo modnej angielskiej marki zawierający wszystkie niezbędne w podróży akcesoria. W litrowym bidonie mieszczą się: płaszcz przeciwdeszczowy, chusteczki higieniczne, mokre chusteczki, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, zatyczki do uszu, latarka, opaska na oczy do snu.

HUNTER to angielska marka kaloszy, która szturmem podbiła światowe rynki i jest najgorętszym trendem mijających, a także nadchodzących sezonów. Buty, które pierwotnie miały trafić tylko do królewskich ogrodników stały się hitem modowym i trafiły na salony. Noszone są przez gwiazdy takiego formatu jak Angelina Jolie, Liv Tyler, Jennifer Aniston czy ikona stylu Kate Moss, wystąpiły również w niezliczonej ilości filmów m.in.: Mrs and Ms Smith, Zaćmienie.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Przecena ze 150 na 50zł...pewnie już wyprzedane, bo taka okazja.

Ps: Sprzedam chusteczki higieniczne kompatybilne z tym zestawem za 15zł.
Avatar
Usunięty12914Autor
tu nie ma logiki, sprawdź sobie ile kosztują gumiaki od HUNTERa 5thavenue.pl/ubr…tml
Czy ten bidon to Nalgene? Czy tylko podobny?
Usunięty12914paź 28. 2016

tu nie ma logiki, sprawdź sobie ile kosztują gumiaki od HUNTERa h …tu nie ma logiki, sprawdź sobie ile kosztują gumiaki od HUNTERa http://www.5thavenue.pl/ubrania_damskie/buty/kalosze_hunter/hunter_kalosze_original_gloss_tall.html

​Nie wiem czy w schaffashoes.pl połapali się, że istnieje coś takiego jak pepper, ale wiem jedno- ostatnio zwracałem buty (wcześniej kupiłem ok. 5 par bez zwrotów), i w ciągu 2 tygodni miałem otrzymać środki. Niestety miałem trudną przeprawę z nimi, wielokrotnie pisałem, prosiłem o zwrot, byłem zbywany, że zwrot już został dokonany i żeby czekać, aż się pojawi na koncie. I tak trwało to kilka tygodni. Komentarze na profilu fb sklepu też są jednoznaczne.
NIE POLECAM!
Avatar
Usunięty12914Autor
submipaź 28. 2016

Czy ten bidon to Nalgene? Czy tylko podobny?faktycznie, wygląda bardzo podobnie
Zarabiscie czyli każda dziewczyna która zrobił w trombę bradopit - lazila po bułki w kaloszach tej firmy... Kup teraz


A grad minusów pewnie dlatego, że śmierdzi kryptoteklamą
Edytowane przez: "kactwo" paź 28. 2016
Avatar
Usunięty12914Autor
jeśli dla kogoś mają znaczenie plusy czy minusy to proszę klikać, mnie wsjo rawno fenomenu HUNTERa nie zamierzam tłumaczyć, jaki jest każdy widzi. jak będziesz miał pomysł by Twoje ciuchy nosiły laski Pitta to podziel się na pepperze a gadżet to gadżet i z gimbazą nie ma polemiki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy