Niestety, ta okazja już wygasła
Mario & Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition Switch
74° Zakończono

Mario & Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition Switch

4
lis 25. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 24,99 €

Oto historia niespodziewanego spotkania Mario i zuchwałych kórlików. Grzybowe Królestwo zostało rozdarte przez tajemniczy wir, a więc Mario, Luigi, księżniczka Peach i Yoshi muszą połączyć siły z kórliczymi bohaterami, aby przywrócić porządek w królestwie. Po drodze będą musieli odwiedzić aż cztery różne światy.

Dołącz do ósemki bohaterów, odkryj nowy świat powykręcany przez psotne kórliki i przechytrz nieprzewidywalnych wrogów podczas dynamicznych starć turowych i wyzwań współpracy. Po drodze rozwiążesz też szereg łamigłówek. Odkryj przyjazną, współczesną przygodę z elementami walki, zaprojektowaną specjalnie z myślą o systemie Nintendo Switch™, grywalną wszędzie, w każdej chwili, z każdym.

Epicka taktyczna przygoda z udziałem ośmiorga bohaterów

Rozpocznij epicką wyprawę z Mario, Luigim, Peach i Yoshim oraz czwórką kórliczych bohaterów: kórlikiem Mario, kórlikiem Luigim, kórliczką Peach i kórlikiem Yoshim. Wspólnie przywróćcie porządek w Grzybowym Królestwie!

Odkryj cztery kultowe światy, pełne skrzyń i sekretów. Rozwiązuj łamigłówki i pokonuj nieprzewidywalnych przeciwników na polu bitwy.

Dzięki turowej rozgrywce i arsenałowi ponad 250 rodzajów broni, odkryjesz przyjazną i współczesną przygodę z elementami walki.

Graj ze znajomym w lokalnym trybie dla wielu osób: sprawdź swoje umiejętności taktyczne w trybie rywalizacji i zmierz się z trzyosobowymi drużynami przeciwnika na różnych polach bitew, pełnych zaskakujących premii. Możesz też rozegrać dodatkowe wyzwania współpracy, na trzech poziomach trudności. Skorzystaj z dwóch kontrolerów Joy-Con™ albo użyj kontrolerów Nintendo Switch™ Pro.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

4 Komentarze
Da się jakoś obejść koszty dostawy 5eur?
Kronos25/11/2019 20:01

Da się jakoś obejść koszty dostawy 5eur?


tego nie wiem ale wiem że najtaniej znalazłem
Kronos25/11/2019 20:01

Da się jakoś obejść koszty dostawy 5eur?


Tak, kup sobie jeszcze Team Sonic Racing za 17 euro i będzie za darmo.
Nie no bez jaj, to jest polski Pepper... 30,82 EUR z polskim VATem i dostawą do Polski, zmień tę cenę w okazji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst