Mario + Rabbids: Kingdom Battle Gold Edition Nintendo Switch
211°Zakończono

Mario + Rabbids: Kingdom Battle Gold Edition Nintendo Switch

119zł Darmowa dostawa DarmowaMedia Markt Okazje
9
maj 17.
Odkryj Edycję Gold Mario + Rabbids Kingdom Battle, ostateczną wersję gry.

Oto historia niespodziewanego spotkania Mario i zuchwałych kórlików. Grzybowe Królestwo zostało rozdarte przez tajemniczy wir, a więc Mario, Luigi, księżniczka Peach i Yoshi muszą połączyć siły z kórliczymi bohaterami, aby przywrócić porządek w królestwie. Po drodze będą musieli odwiedzić aż cztery różne światy.

Dołącz do ósemki bohaterów, odkryj nowy świat powykręcany przez psotne kórliki i przechytrz nieprzewidywalnych wrogów podczas dynamicznych starć turowych i wyzwań współpracy. Po drodze rozwiążesz też szereg łamigłówek. Odkryj przyjazną, współczesną przygodę z elementami walki, zaprojektowaną specjalnie z myślą o systemie Nintendo Switch™, grywalną wszędzie, w każdej chwili, z każdym.

Epicka taktyczna przygoda z udziałem ośmiorga bohaterów

Rozpocznij epicką wyprawę z Mario, Luigim, Peach i Yoshim oraz czwórką kórliczych bohaterów: kórlikiem Mario, kórlikiem Luigim, kórliczką Peach i kórlikiem Yoshim. Wspólnie przywróćcie porządek w Grzybowym Królestwie!

Odkryj cztery kultowe światy, pełne skrzyń i sekretów. Rozwiązuj łamigłówki i pokonuj nieprzewidywalnych przeciwników na polu bitwy.

Dzięki turowej rozgrywce i arsenałowi ponad 250 rodzajów broni, odkryjesz przyjazną i współczesną przygodę z elementami walki.

Graj ze znajomym w lokalnym trybie dla wielu osób: sprawdź swoje umiejętności taktyczne w trybie rywalizacji i zmierz się z trzyosobowymi drużynami przeciwnika na różnych polach bitew, pełnych zaskakujących premii. Możesz też rozegrać dodatkowe wyzwania współpracy, na trzech poziomach trudności. Skorzystaj z dwóch kontrolerów Joy-Con™ albo użyj kontrolerów Nintendo Switch™ Pro.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Było ale plusik leci bo gra zajebista ta cena w MM jest od 2 tygodni problem raczej z dostępnością.
eLWu17/05/2019 22:39

Było ale plusik leci bo gra zajebista ta cena w MM jest od 2 tygodni Było ale plusik leci bo gra zajebista ta cena w MM jest od 2 tygodni problem raczej z dostępnością.


gra jest dostępna nie wiedziałem że od dwóch tygodni
Edytowane przez: "megalodon" maj 17.
Brać I grać. Świetny tytuł.
Rewelacja, trzeba zagrać!
Keiran17/05/2019 23:30

Brać I grać. Świetny tytuł.


dokładnie kupować i grać póki jest bo nie wiem do kiedy to będzie bo za taką cenę warto kupił bym tylko switcha nie mam
Dla motywacji dodam że sam season pass który jest tu zawarty to 83zł w eshopie
Na pewno nie była dostępna w dwóch ostatnich tygodniach. Rzucają raz na jakiś czas... nic tylko brać
Tzn. był dostępny...
mrjacob99018/05/2019 23:48

Na pewno nie była dostępna w dwóch ostatnich tygodniach. Rzucają raz na jak …Na pewno nie była dostępna w dwóch ostatnich tygodniach. Rzucają raz na jakiś czas... nic tylko brać


kolega wyżej napisał że było od 2 tyg to pomyślałem że trzeba wrzucić skoro jest dostępna ale już się skończyła teraz znowu trzeba będzie czekać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst