Maono XLR KIT / Bliźniak Mozos
282°

Maono XLR KIT / Bliźniak Mozos

139zł159,99zł-13%x-kom Okazje
26
sty 8. 2021
Jeżeli ktoś nie lubie zamawiać z moreli to bliźniaczy mikrofon do Mozosa można kupić w x-komie. Co do jakości - nie ma się co rozwodzić bo jest to praktycznie to samo co tutaj: pepper.pl/promocje/mozos-xlr-mkti-800pro-cenajakosc-348019 i tam odsyłam w celu dyskusji.

Dodatkowo - recenzja na audiofanatyku:
audiofanatyk.pl/recenzja-zestawow-mikrofonowych-maono-mkit-xlr-plus-m48p-i-mkit-usb/

Z ważnijeszych punktów - należy pamiętać mikfron XLR potrzebuje zasilania phantomowego aby wydobyć jego 100% możliwości.Zestaw z mikrofonem MAONO MKIT-XLRMAONO MKIT-XLR to zestaw z mikrofonem pojemnościowym, dzięki któremu podniesiesz poziom audio swoich podcastów, nagrań wokalu, rozmów czy nawet rozgrywek online. Wysokiej jakości konstrukcja zapewni trwałość i wytrzymałość oraz ochroni urządzenie przed uszkodzeniami a także drganiami. Spełniaj się jako muzyk, podcaster czy gracz mając pewność, że nic nie umknie Twoim słuchaczom.

348602.jpg

Charakterystyka kardioidalnaMikrofony o charakterystyce kardioidalnej są najbardziej wrażliwe na dźwięk docierający od frontu. Takie rozwiązanie pozwala na akustyczne wyizolowanie źródła dźwięku od niepożądanych szumów otoczenia. Dlatego mikrofon MAONO z dołączonym popfiltrem doskonale sprawdzi się, gdy oczekujesz od swoich nagrań, aby były wolne od innych hałasów. 16-milimetrowy przetwornik pojemnościowy sprawi, że urządzenie zapewni także głębokie basy oraz pełne i ciepłe brzmienie.

348602.jpg

Podłącz i nagrywaj z zestawem MAONO MKIT-XLRPodłącz za pomocą dołączonego kabla swój mikrofon MAONO do gniazda 3,5 mm w komputerze czy laptopie. Urządzenie jest gotowe do użycia od razu, bez konieczności instalacji oprogramowania oraz nie wymaga dodatkowego zasilania fantomowego. W zestawie MKIT-XLR znajdziesz wszystko to, co potrzebne. Biurkowy uchwyt oraz koszyk studyjny pozwolą stabilnie zamocować mikrofon i uniknąć niepożądanych drgań. Popfiltr oraz gąbka uchronią przed szeleszczącymi i szumiącymi dźwiękami. A to wszystko w wyjątkowo przystępnej cenie.

348602.jpg
Charakterystyka kierunkowości
Kardioidalna
Złącze
XLR - 1 szt.
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Pasmo przenoszenia
20 ~ 16000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego
132 dB
Czułość
-38 dB
Zasilanie
Zewnętrzne
Dodatkowe informacje
Kompatybilność: Windows
Metalowa konstrukcja
Kolor
Czarny
Dołączone akcesoria
Gąbka mikrofonowa
Uchwyt biurkowy
Kabel XLR - mini jack
Waga
316 g
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
MKIT-XLR
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
26 Komentarzy
Prześlij Komentarz