Manta Szrot bez analog Pad do Pc
-246°

Manta Szrot bez analog Pad do Pc

24
Obowiązuje do 01/01/2020Dostępność Ogólnopolskawrz 3.
Manta Szrot Pad na USB Pc za jedyne 9,99
Carrefour Warszawa Arkadia
Oznaczam jako lokalne bo nie jestem pewien czy wszędzie
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

24 Komentarze
Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jakieś wyścigi to zapomnijcie :/
Tuniol03/09/2019 18:11

Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jak …Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jakieś wyścigi to zapomnijcie :/


No właśnie, lepiej dołożyć 3-4zł i kupić z analogami oraz wibrą/dualshock, np. ten:
ceneo.pl/112…776
(przy odrobinie zabawy z mapowaniem osi działa bez zarzutu z PlayStation Classic - mogę gotowe konfigi podesłać na priv)

Ale minusa nie daję, ale plusa chyba też nie ;-)
Edytowane przez: "xxeross" wrz 3.
Cena raczej standardowa jak za chinczyka bez analogow. No ale może komuś do jakiejś retro konsolki sie przyda.
Manta
nawet nie wiem co napisać... a kliknąć to już wcale...
Cena mocno chińska, jakość?
Tuniol03/09/2019 18:11

Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jak …Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jakieś wyścigi to zapomnijcie :/


Nie zauważyłem prawda.
AnonimAnonim03/09/2019 18:16

Nie zauważyłem prawda.


Też się na to nacialem jak wpadł kuzyn - chcieliśmy pograć w fife, pojechaliśmy specjalnie po pada, wracamy do domu odpalam fife a tu zonk, nie da się grać nikt nie zauważył braku analogow
Tuniol03/09/2019 18:32

Też się na to nacialem jak wpadł kuzyn - chcieliśmy pograć w fife, poje …Też się na to nacialem jak wpadł kuzyn - chcieliśmy pograć w fife, pojechaliśmy specjalnie po pada, wracamy do domu odpalam fife a tu zonk, nie da się grać nikt nie zauważył braku analogowKiedyś kupiłem kierownicę Manty z pedałami gazu i hamulca.
Jaki był żonk w domu jak się okazało że gaz nie jest analogowy pomimo wpisu na pudełku.
Oddałem w diabły.
Po jakimś czasie dopiero pojawiło się w opisach że jednak pedał gazu działa jak przycisk na klawiaturze.
Oto cała jakość Manty.
Manta to kupa
Tuniol03/09/2019 18:11

Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jak …Nie polecam padow bez analogow, ciężko na tym w coś pograć a fifa czy jakieś wyścigi to zapomnijcie :/


Na strefie Auchan'ów ostatnio były pady Manty z analogami za dychę.
Wszyscy piszą że manta to kupa a pewnie chcieliby Logitecha za 10 zł hehe
seth.evlfie03/09/2019 19:56

Wszyscy piszą że manta to kupa a pewnie chcieliby Logitecha za 10 zł hehe


Nie. Oni nie chcieliby Manty
xxeross03/09/2019 18:15

No właśnie, lepiej dołożyć 3-4zł i kupić z analogami oraz wibrą/dualshock, …No właśnie, lepiej dołożyć 3-4zł i kupić z analogami oraz wibrą/dualshock, np. ten:https://www.ceneo.pl/11202776(przy odrobinie zabawy z mapowaniem osi działa bez zarzutu z PlayStation Classic - mogę gotowe konfigi podesłać na priv)Ale minusa nie daję, ale plusa chyba też nie ;-)


To juz lepiej odłożyc parę złotych i kupic cos min klasy natec genesis.
Zabijcie to, nim zniesie jaja 😜
-cebulinho-03/09/2019 21:39

To juz lepiej odłożyc parę złotych i kupic cos min klasy natec genesis.


Ten?:
ceneo.pl/4158678
Nie wiem czy do konsoli za około 100zł chciałbym nawet tyle dokładać za pada.
Tym bardziej, że przydałoby się ze 2-4 pady, a pewnie przy wyregulowaniu czułości różnica w grze byłaby niezauważalna.
Te tanie, które podałem (są też dostępne u innych importerów pod innymi markami) rozbierałem i porównywałem "bebechy" z markowymi padami od PS3 czy XBOX'a (szczególnie analogi i wibrę) i są zbudowane mniej więcej tak samo jak te markowe.
No nie są bezprzewodowe i może analogi szybciej się brudzą, ale dają radę, nawet na cienkim/płaskim przedłużaczu USB.
Edytowane przez: "xxeross" wrz 4.
Plus za tytuł xD
xxeross03/09/2019 23:06

Ten?:https://www.ceneo.pl/4158678Nie wiem czy do konsoli za około 100zł c …Ten?:https://www.ceneo.pl/4158678Nie wiem czy do konsoli za około 100zł chciałbym nawet tyle dokładać za pada.Tym bardziej, że przydałoby się ze 2-4 pady, a pewnie przy wyregulowaniu czułości różnica w grze byłaby niezauważalna.Te tanie, które podałem (są też dostępne u innych importerów pod innymi markami) rozbierałem i porównywałem "bebechy" z markowymi padami od PS3 czy XBOX'a (szczególnie analogi i wibrę) i są zbudowane tak samo jak te markowe.No nie są bezprzewodowe i może analogi szybciej się brudzą, ale dają radę, nawet na cienkim/płaskim przedłużaczu USB.


Z ciebie to chyba marny elektronik Pewnie kondensator w tym samym kolorze i o tej samej wielkości nazwałbyś takim samym, nie zważając na dielektryk czy parametry robocze. Idź pan się doedukować
Manta... hmm... Zastanawiające jak można sprzedawać badziewia, których nawet za darmo nikt nie chce, bo tylko problemy z nimi: miejsce zagracają, na wysypisko śmieci fatygować się trzeba. Nawet jako przycisk do papieru do dupy, bo brzydkie.
Cebuller04/09/2019 08:24

Z ciebie to chyba marny elektronik Pewnie kondensator w tym samym …Z ciebie to chyba marny elektronik Pewnie kondensator w tym samym kolorze i o tej samej wielkości nazwałbyś takim samym, nie zważając na dielektryk czy parametry robocze. Idź pan się doedukować


Nie mówię, że ze mnie elektronik, ale akurat kondensatorów bym nie pomylił.
Po czym to wnioskujesz? Po tym, iż stwierdziłem, że droższe pady są mniej więcej tak samo zbudowane jak te tańsze?
Uważam tylko, że do konsoli "po taniości" nie ma co inwestować w pady droższe od konsoli, ale oczywiście mówię o takich z analogami i wibrą, a nie o tym z oferty.
Poza padami to miałem okazję naprawiać kilka domowych sprzętów (w tym telewizor, kuchenkę mikrofalową, jakieś stare płyty główne PC'tów) i kilka prostych układów skonstruowałem (na własne potrzeby), ale nie nazwałbym się przez to elektronikiem.
Edytowane przez: "xxeross" wrz 4.
xxeross04/09/2019 08:50

Nie mówię, że ze mnie elektronik, ale akurat kondensatorów bym nie pom …Nie mówię, że ze mnie elektronik, ale akurat kondensatorów bym nie pomylił.Po czym to wnioskujesz? Po tym, iż stwierdziłem, że droższe pady są mniej więcej tak samo zbudowane jak te tańsze?Uważam tylko, że do konsoli "po taniości" nie ma co inwestować w pady droższe od konsoli, ale oczywiście mówię o takich z analogami i wibrą, a nie o tym z oferty.Poza padami to miałem okazję naprawiać kilka domowych sprzętów (w tym telewizor, kuchenkę mikrofalową, jakieś stare płyty główne PC'tów) i kilka prostych układów skonstruowałem (na własne potrzeby), ale nie nazwałbym się przez to elektronikiem.


Napisałeś, że są zbudowane tak samo. A to bzdura.
xxeross03/09/2019 23:06

Ten?:ceneo.pl/4158678Nie wiem czy do konsoli za około 100zł chciałbym na …Ten?:ceneo.pl/4158678Nie wiem czy do konsoli za około 100zł chciałbym nawet tyle dokładać za pada.Tym bardziej, że przydałoby się ze 2-4 pady, a pewnie przy wyregulowaniu czułości różnica w grze byłaby niezauważalna.Te tanie, które podałem (są też dostępne u innych importerów pod innymi markami) rozbierałem i porównywałem "bebechy" z markowymi padami od PS3 czy XBOX'a (szczególnie analogi i wibrę) i są zbudowane mniej więcej tak samo jak te markowe.No nie są bezprzewodowe i może analogi szybciej się brudzą, ale dają radę, nawet na cienkim/płaskim przedłużaczu USB.


Twój link prowadzi do tego:
2786343.jpgZmień to bo nie wiem o jaki pad Ci chodzi

Btw. Co to za konsola za około 100zł? Podrabiany pegasus z allegro?
Edytowane przez: "-cebulinho-" wrz 4.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od AnonimAnonim. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst