Niestety, ta okazja już wygasła
Maneater PS4 Napisy pl
140° Zakończono

Maneater PS4 Napisy pl

89złRTV Euro AGD Okazje
9
140° Zakończono
Maneater PS4 Napisy pl
sie 17.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowy odbiór osobisty

Poczuj prawdziwą moc, wcielając się w najsilniejszego drapieżnika oceanów – olbrzymiego rekina! Terroryzuj nadbrzeża, rozrywaj pływających oraz nurków na strzępy. Niech ludzie zaczną się Ciebie bać! Odgrywaj i dostosowuj swojego rekina za pomocą złożonego systemu rozwoju. Dokonuj ewolucji różnych części ciała, aby poprawić ich funkcjonowanie lub wpadaj w szał pożerania. Maneater to RPG akcji dla pojedynczego gracza, której akcja została osadzona na niebezpiecznych wodach Gulf Coast. Walcz o przetrwanie na otwartym oceanie, na bagnach i w rzekach - wszędzie czyha niebezpieczeństwo. Zanurz się w żyjącym świecie pełnym zagrożeń, ale i nagród. Zwiedź zatopione statki, strasz na bagnach, lub po prostu poszukaj ofiar na pełnych wodach oceanu. Twoją jedyną bronią jest spryt, szczęki i możliwość ewoluowania po każdym posiłku. Wszystko jest dziś w jadłospisie… zabij lub zgiń. Maneater zawiera kampanię fabularną z historią opowiadającą o rekinie szukającym zemsty na mordercy swojej matki, którym był “Scaly” Pete. Ocean jest za mały dla nich dwóch, więc konfrontacja jest nieunikniona. “Scaly” Pete to rybak, który dorastał słuchając opowieści o tym, jak żarłacz biały zabił jego ojca. Ludojad nie miał litości, więc on dziś też jej nie ma i gorliwie poluje na rekiny.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
W końcu dobra cena,.dzięki :-))))
Edytowane przez: "Szczepan10k" sie 17.
Zbankrutuję, przez to Euro. Dzięki za wstawkę - plusik!
Zabawa dobra, chociaż z czasem robi się monotonna. Za tę cenę warto!
Dobra cena.plus
nie wiem czemu okazja wyszarzona, gra w dalszym ciągu jest dostępna w tej cenie.
Kupione. Rekinem jeszcze nie byłem
Szybko spadła cena, zawsze chciałem w to zagrać. Super wstawka, leci plus.
Grał ktoś ostatnio w ten tytuł? Doczekała się łatek? Na premierę optymalizacja na PS4 (szczególnie zwykłym) była bardzo słaba.
xrnzaaas17/08/2020 13:35

Grał ktoś ostatnio w ten tytuł? Doczekała się łatek? Na premierę optyma …Grał ktoś ostatnio w ten tytuł? Doczekała się łatek? Na premierę optymalizacja na PS4 (szczególnie zwykłym) była bardzo słaba.Grałem, ale na xbox one s (zwykły, najtańszy). Działa płynnie.
Edytowane przez: "zolwik90" sie 18.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst