Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Maneater: Day One Edition PS4 PL
148°

Maneater: Day One Edition PS4 PL

79zł 9zł
1
148°
Maneater: Day One Edition PS4 PL
lis 25. 2020
Stań się postrachem głębin, wciel się największego i najsilniejszego drapieżnika oceanów! Terroryzuj nadbrzeża, rozrywaj pływających oraz nurków na strzępy. Siej postrach wśród plażowiczów i rybaków! Odgrywaj i dostosowuj swojego rekina za pomocą złożonego systemu rozwoju. Dokonuj ewolucji różnych części ciała, aby poprawić ich funkcjonowanie lub wpadaj w szał pożerania.

Maneater to RPG akcji dla pojedynczego gracza, której akcja została osadzona na niebezpiecznych wodach Gulf Coast. Aby przeżyć, stań do walki w otwartym świecie. Zwiedzaj bagno, rzeki i ocean. Pnij się w górę w podwodnej hierarchii aby stać się najpotężniejszym rekinem jaki widział świat. Zanurz się w żyjącym świecie pełnym zagrożeń, ale i nagród. Zwiedź zatopione statki, strasz na bagnach, lub po prostu poszukaj ofiar na pełnych wodach oceanu. Twoją jedyną bronią jest spryt, szczęki i możliwość ewoluowania po każdym posiłku. Zabijaj i zjadaj wszystko co nawinie się pod pysk!

Maneater zawiera kampanię fabularną z historią opowiadającą o rekinie szukającym zemsty na mordercy swojej matki, którym był “Scaly” Pete. Ocean jest za mały dla nich dwóch, więc konfrontacja jest nieunikniona. “Scaly” Pete to rybak, który dorastał słuchając opowieści o tym, jak żarłacz biały zabił jego ojca. Teraz łowca rekinów żądny jest zemsty równie mocno jak nasz bohaterski rekin, ta walka może zakończyć się tylko jednym.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz