Niestety, ta okazja już wygasła
Mamibot Grey alternatywa Xiaomi Roborock
-153° Zakończono

Mamibot Grey alternatywa Xiaomi Roborock

1.421,60zł1.777zł-20%
10
lis 26. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Robot sprzątający z mopowaniem,parametry podobne do Xiaomi Roborock S50, można dostać rabat za newsletter. Co sądzicie o takim sprzęcie?
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Cyber Monday 2020

Grupy

Najlepsze komentarze
Alternatywa powinna być za połowę ceny
10 Komentarzy
Alternatywa powinna być za połowę ceny
od mopowania, istotniejsze jest chyba mapowanie, cena trochę wyższa do Xiaomi, ciekawe jak wypadnie w testach
Edytowane przez: "ppepito13" lis 26. 2018
Z kodem rabatowym cena spada do 1244,60

To już realna alternatywa Xiaomi Roborocka przy uwzględnieniu 2 lat gwarancji PL.
amazon.de/Sau…ZC7

245€ amazon.de 3 sekundy szukania w Google. Czyli tu to żadna okazja. Minus.
Jak dobrze obejrzycie filmiki na youtube to widać jak działa to całe mapowanie. Rysuje po prostu kreskę na podstawie swojego ruchu. Uboga wersja odkurzacza od Xiaomi za połowę podanej kwoty robi to samo.
Ja mam roborocka 2 od xiaomi i polecam, mamy psa , kota i małe dziecko w domu , od włosów , piasku i resztek dostalibyśmy na głowę a tak codziennie odkurzacz ogarnie i mamy spokój, wiadomo , że w zakamarkach trzeba sprzątnąć ręcznym odkurzaczem ale po pół roku mogę serdecznie polecić
Słabo te mapowanie wygląda....
Jakub_1 g, 27 min

Ja mam roborocka 2 od xiaomi i polecam, mamy psa , kota i małe dziecko w …Ja mam roborocka 2 od xiaomi i polecam, mamy psa , kota i małe dziecko w domu , od włosów , piasku i resztek dostalibyśmy na głowę a tak codziennie odkurzacz ogarnie i mamy spokój, wiadomo , że w zakamarkach trzeba sprzątnąć ręcznym odkurzaczem ale po pół roku mogę serdecznie polecićJa nie koniecznie polecę.
u mnie już przy 60%(to co aplikacja na tema filtra pokazuje), a pewnie nawet wcześniej odkurzacz nie ciągnie (głównie to zauważyłem że zostaje piasek (lub coś podobnego) głównie w fugach. Dodaję dwa filmiki.
youtube.com/wat….be
youtube.com/wat….be
Nie rozumiem kompletnie tego jarania się "ficzerami" typu mapowanie, mopowanie.
Mam w domu dwa odkurzacze Ecovacsa Deebot M82 i M88. Oba chaotyczne, ten drugi z opcją mopowania i WiFi.
Ani mopowania ani wifi nie używam. Mopowanie to bajer który prawdę mówiąc średnio się sprawdza. Co do mapowania, idealne do powierzchni bez przeszkód. Wifi, bez sensu kompletnie jak ma się pilot z tymi samymi funkcjami co aplikacja.
Miałem rok temu Mamibota. Sprząta chaotycznie ale poprawnie. Nie polecam ze względu na awaryjność - w przeciągu 4 miesięcy 3 razy zepsuł się moduł koła. Zwróciłem (na szczęście mogłem) i nabyłem Ilife, który działa już rok.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od klimek911. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst