Malutki DRON - fajna zabawka - TANIO !!! @Geekbuying
149°Zakończono

Malutki DRON - fajna zabawka - TANIO !!! @Geekbuying

12
kwi 8. 2016
Znalazłem fajną zabawkę na Geekbuying

Już dla siebie kupiłem :P Małe a będzie cieszyć. Fajne na prezent

Niby tylko 50 zł a ile zabawy - Ma nawet podświetlenie, ładowanie przez USB.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Gdzie kupujesz dolary, że taki niski kurs?
Zarąbiste są te malenstwa. niezwykle stabilne, a po przelaczeniu w tryb wiekszej czulosci naprawde zwinne i bardzo stabilne, bo większość robi za nas elektronika.
Podałeś 3,65PLN za 1$. W tym roku jeszcze nie było takiego kursu dobrego. 3,74PLN za 1$ to chyba minimum na ten rok?
raszkwi 8. 2016

Podałeś 3,65PLN za 1$. W tym roku jeszcze nie było takiego kursu dobrego. 3 …Podałeś 3,65PLN za 1$. W tym roku jeszcze nie było takiego kursu dobrego. 3,74PLN za 1$ to chyba minimum na ten rok?


no 3,65 to przesada
Obecnie dolar stoi ponad 3,75.
A najmniej miał 1 kwietnia 3,7
Nie warto. Kupiłem taki sam w jakiejś mega cebulowej promocji gdzie był błąd cenowy. Polatał może przez 3 ładowania, potem nagle przestało kręcić się jedno śmigiełko. Praktycznie nie da się tym fajnie latać, brat kupił podobny i tylko mu sunie po ziemi nawet po kalibracji. Nie warto, chyba że chcecie wtopić 50zł.
MSTRKRFTkwi 8. 2016

Nie warto. Kupiłem taki sam w jakiejś mega cebulowej promocji gdzie był bł …Nie warto. Kupiłem taki sam w jakiejś mega cebulowej promocji gdzie był błąd cenowy. Polatał może przez 3 ładowania, potem nagle przestało kręcić się jedno śmigiełko. Praktycznie nie da się tym fajnie latać, brat kupił podobny i tylko mu sunie po ziemi nawet po kalibracji. Nie warto, chyba że chcecie wtopić 50zł.Tą wersje? bo to jest nowa
nie wiem czy coś źle zamówiłem, ale mi wyszło niecałe 40 zł. 9.99$ z free shippingiem
michalowskiopolekwi 8. 2016

nie wiem czy coś źle zamówiłem, ale mi wyszło niecałe 40 zł. 9.99$ z free s …nie wiem czy coś źle zamówiłem, ale mi wyszło niecałe 40 zł. 9.99$ z free shippingiemZmienili cene
48607-96Di6.jpg
MSTRKRFTkwi 8. 2016

Nie warto. Kupiłem taki sam w jakiejś mega cebulowej promocji gdzie był bł …Nie warto. Kupiłem taki sam w jakiejś mega cebulowej promocji gdzie był błąd cenowy. Polatał może przez 3 ładowania, potem nagle przestało kręcić się jedno śmigiełko. Praktycznie nie da się tym fajnie latać, brat kupił podobny i tylko mu sunie po ziemi nawet po kalibracji. Nie warto, chyba że chcecie wtopić 50zł.


Chodzi o tego za 2 dolce z banggood? Jeśli tak to musiałeś dostać jakiś trefny egzemplarz, w moim oprócz kilkukrotnej wymiany tych plastikowych "skrzydełek" (co wynikało z moich początkowych umiejętności lotniczych) nie zepsuło się nic, od momentu otrzymania śmiga pięknie, a używany jest często, czy to przeze mnie czy przez znajomych.
W tym za 2$ z Banggood też przestał działać jeden silniczek i to już w pierwszy dzień.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst