Niestety, ta okazja już wygasła
Maliny 2,99zł/opakowanie 125g @ Biedronka
161° Zakończono

Maliny 2,99zł/opakowanie 125g @ Biedronka

14
lip 13.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Paczka 125g malin (kraj pochodzenia Polska). Cena szału nie robi, ale nie każdy ma rynek pod ręką i na niektórych kasują 7zł za pudełeczko 200-250g o truskawkach to nawet szkoda gadać
Zawsze to trochę taniej.
Biedronka w Skórczu - na razie zaznaczam, że lokalna - potwierdzajcie, czy w innych też jest. Promocja obowiązuje tylko dzisiaj.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

14 Komentarzy
Na działce mam za friko!
Radzio170813/07/2019 12:04

Na działce mam za friko!


I to jest argument, żeby inni malin nie kupowali ?
Bowik13/07/2019 12:12

I to jest argument, żeby inni malin nie kupowali ?


No ba
w skupach owocow niemal 10 razy taniej, tutaj cena z kosmosu
Zawsze mnie to wkurzało w tych biedronkach i lidlach, że przejęli znaczną część handlu, a nie mają owoców sezonowych. A jak mają to w jakichś kosmicznych cenach. Na szczęście mam swoje, a także swoich dostawców np. na truskawki. Ale jeśli zmienię miejsce zamieszkania/jestem na wyjeździe to już tego nie ma
@Janusz-Nosacz skoro piszesz że na targu pudełko malin 250gr kosztuje 7zl to nie wiem po co wstawiasz biedronkową cenę jako okazję.
avazav13/07/2019 13:30

@Janusz-Nosacz skoro piszesz że na targu pudełko malin 250gr kosztuje 7zl …@Janusz-Nosacz skoro piszesz że na targu pudełko malin 250gr kosztuje 7zl to nie wiem po co wstawiasz biedronkową cenę jako okazję.


7 zł za 250 gramów to daje 3,5 zł za 125 gramów, a w okazji jest 2,99 zł za 125 gramów...
3,5 zł > 2,99 zł ...
może dlatego ?
Bowik13/07/2019 13:33

7 zł za 250 gramów to daje 3,5 zł za 125 gramów, a w okazji jest 2,99 zł za …7 zł za 250 gramów to daje 3,5 zł za 125 gramów, a w okazji jest 2,99 zł za 125 gramów...3,5 zł > 2,99 zł ...może dlatego ?


1 zł szału nie robi , zwłaszcza że na targu można się potargować A z innej beczki , nie irytują Was ceny w marketach podawane za 100 gram a nie za kg ?
Edytowane przez: "avazav" lip 13.
avazav13/07/2019 13:36

1 zł szału nie robi , zwłaszcza że na targu można się potargować


Wszak wystawiający sam napisał, że : "Cena szału nie robi, ale nie każdy ma rynek pod ręką ..."
avazav13/07/2019 13:30

@Janusz-Nosacz skoro piszesz że na targu pudełko malin 250gr kosztuje 7zl …@Janusz-Nosacz skoro piszesz że na targu pudełko malin 250gr kosztuje 7zl to nie wiem po co wstawiasz biedronkową cenę jako okazję.





Tak jak napisał Bowik (i ja w opisie), a do tego jak o 10:30 byłem to z malin zostały tylko ceny, a targ otwarty w sobotę do 22 to rzadki widok O 12 to już się zawijają, bo nie ma co sprzedawać, a biedronka jednak do tej 21-22 otwarta jest
Kupujemy Łubiankę za 12 zł. 2kg. 60 gr za 100gram.
*gramów
5 kilogram tez kupujecie czy kilogramów?
phoxx13/07/2019 14:27

Kupujemy Łubiankę za 12 zł. 2kg. 60 gr za 100gram.


bdb cena, u mnie w okolicy wszyscy po ok 10zł/kg krzyczą z handlowców-uprawiaczy zresztą jeszcze nie pora na kupowanie na soki, przetwory, dopiero startuja
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst