Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Małe gry planszowe w Stokrotka
994°

Małe gry planszowe w Stokrotka

9,99zł39,99zł-75% Darmowa dostawa DarmowaStokrotka Okazje
10
994°
Małe gry planszowe w Stokrotka
paź 31. 2020
Nieźle ceny na 3 gry planszowe w Tychach w Stokrotce (Azet). Prawdopodbnie ogólnopolska, znając stokrotkę, w innych sklepach są inne tytuły. A w tej znalazłem:

Walka o tort za 9,99

314399.jpgGra o Tort to słodka gra karciana bez grama zakalca. Nawet jeśli nie umiesz piec to się nie przejmuj, bo zabłyśniesz kunsztem cukierniczym nie wchodząc do kuchni.
Ale uważaj, bo pojawią się też inni kucharze, którzy również będą chcieli zostać Mistrzem. Bądź zatem bezwzględny i nie wahaj się użyć miksera aby zamieszać rywalami. W grze tej wcielasz się w mistrza cukierniczego, który zrobi wszystko, aby wygrać turniej i upiec najpyszniejszy tort. Czujnie przyglądaj się swoim przeciwnikom i nie wahaj aby podkradać im brakujące składniki.

Zawartość pudełka:

45 kart Warstw
3 żetony akcji
4 karty Cukierników i Kuchcików
5 kart Dekoracji
8 kart Pomocy
Instrukcja


Pirackie porachunki za 13,49
314399.jpg
Arrrr.. Jako świeżo upieczony kapitan pirackiego okrętu potrzebujesz nowej załogi a może wręcz przeciwnie?
W Pirackich poRachunkach gracze wcielają się w kapitanów pirackich okrętów. Rzecz dzieje się w portowym mieście pełnym piratów. Zadaniem kapitanów jest zdobyć nową załogę. Wysyłają w tym celu swoich zaufanych marynarzy, którzy werbują pirackie szajki na ich statki. Jednak owi marynarze mają różny dar przekonywania wyrażony liczbą im wyższa wartość na karcie pirata, tym silniejszy. Zawsze jednak najsilniejszy jest Roger, czyli karta w kolorze losowo określanym co kolejkę.

Nie można zapomnieć o dwóch istotnych szczegółach: po pierwsze czasem lepiej jest, jeśli pozwolimy innym kapitanom zwerbować jakąś bandę do niczego nie nadających się patałachów. Niech oni się nimi martwią. Po drugie, za źle przewidzianą liczbę swoich szajek, gracz dostaje Czarną Plamę wyraz braku zaufania pirackiej braci. A to źle wróży jego interesom
Zatem do dzieła kapitanie!
Rodzaj
Gra karciana
Wiek
Od 8 lat
Liczba graczy
2-7
Czas rozgrywki
40 min.
Dostępne dodatki
Nie

Rakieta imprezowa
314399.jpgGra, w której liczą się kosmicznie dobre skojarzenia!

Uczestnicy zabawy poznają kategorię, do której muszą wymyślić trzy skojarzenia, a czwarte wpisać jako „rakietę”. Jeśli to samo skojarzenie pojawiło się u minimum dwóch różnych graczy – otrzymują oni punkty. Jeśli zaś znalazło się u kogoś jako „rakieta” – punkty otrzymuje jedynie jej twórca, który tym samym blokuje to skojarzenie u innych.

Cała magia gry polega na wymyślaniu skojarzeń niezbyt prostych, ale też nie przesadnie skomplikowanych. Popisz się kreatywnością i baw się słowami w Rakiecie Imprezowej!• Proste zasady, świetna zabawa

• Idealna dla większego grona osób
Liczba graczy: 3-15 osób

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok. 25 minut

Wydawca: FoxGames

Wydanie: polskie
Aktualizacje społecznościowe
Stokrotka OkazjeStokrotka gazetka
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz