Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
946° Zakończono
20
Opublikowano 19 lutego 2023

Malbork. Bezpłatna mammografia w marcu. Mobilna pracownia stanie przy Kauflandzie

Stacjonarnie: Pomorskie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez Hunt
Dołączył w 2015
1.397
1.596

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w Malborku. Organizowane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ, a przeznaczone dla pań w wieku 50-69 lat.

Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego. Jednak to oczywiste, że im bliżej miejsca zamieszkania, tym wygodniej. Dlatego mammobusy jeżdżą m.in. po Pomorzu. Mobilna pracownia po raz kolejny pojawi się w Malborku już 17 marca i w godzinach 8.30-14 będzie dostępna przy markecie Kaufland, od strony ul. Żeromskiego.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika RavR
  Jeśli macie w Malborku stacjonarny mammograf to nie warto korzystać z mammobusu
  Awatar użytkownika Dario-T
  Rozwiń myśl. Dlaczego nie warto?
 2. Awatar użytkownika onedriver
  Przecież to żadna promocja. Badanie finansowanie z NFZ i tyle. Jutro idę na kolonoskopię z funduszu i to w znieczuleniu ogólnym. Jak myślicie wystawić okazję ? Będzie gorąco ? Bo dupa na pewno będzie mnie piekła
  Awatar użytkownika broker
  Jaki wiek? Jaki powód badania? Profilaktyka?
 3. Awatar użytkownika DarkoZłotówa
  A jak tam w Szwajcarii?
  Awatar użytkownika LittleOnion
  A normalnie.
  Nadal robią mammografię kobietom, które mają do niej wskazania. Zrezygnowali z niej jedynie w formie badań przesiewowych, bo mają dużo wcześniejszą wykrywalność niż w Polsce.
 4. Awatar użytkownika R3MI
  Jeśli ktoś ma możliwość to zdecydowanie polecam badania w szpitalu stacjonarnie, te mobilne mają dużo gorszej jakości sprzęt do badań...
  Awatar użytkownika Dario-T
  I właśnie przez takich ludzi jak Ty, kobiety nie korzystają z mammobusów. Prze co cały program Profilaktyki Raka Piersi lezy. Pracuje w LUXMED ponad 10 lat. Wszystkie nasze aparaty w mammobusach są cyfrowe i zakupione w 2020/2021 roku. Proszę pokaż mi szpital z w kraju nowszym sprzętem? W szpitalach są często aparaty kilku/kilkunastoletnie, często również niesprawne. Proszę więc nie pisz głupot skoro nie masz pojęcia o temacie.
Awatar użytkownika