Niestety, ta okazja już wygasła
Makler ING - transakcje bez prowizji do końca roku
1408° Zakończono

Makler ING - transakcje bez prowizji do końca roku

ZA DARMO3złING Okazje
162
1408° Zakończono
Makler ING - transakcje bez prowizji do końca roku
Zaktualizowano gru 30. 2020 (Opublikowano gru 6. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po ostatniej głośnej wpadce ING z awarią maklera, w ramach rekompensaty wszyscy klienci mogą zawierać transakcje bez prowizji.

Dla standardowego użytkownika taka prowizja wynosiła 0.3% (lub 3 zł)/ dla użytkownika "premium" - 0.19%.

Pomijając aspekty ze ING zawiodło stabilnością systemu, to brak prowizji w tym miesiącu jest naprawdę super okazją do zainwestowania, czy nawet rozpoczęcia przygody z giełdą

Nie mi oceniać który makler jest lepszy a który gorszy ale sama promocja moim zdaniem warta uwagi

ING :
  • "podjęliśmy decyzję, że do końca grudnia br. wszyscy klienci Biura Maklerskiego ING będą mogli zawierać transakcje bez prowizji maklerskiej"
Aktualizacje społecznościowe
„ podjęliśmy decyzję o:
• zwrocie opłat za prowadzenie konta maklerskiego od października tego roku oraz zawieszeniu ich pobierania do końca marca 2021 roku,
• zwrocie prowizji za transakcje giełdowe od 1 listopada do 6 grudnia tego roku. Aby z tego skorzystać – wystarczy nam wysłać wiadomość przez system Makler o treści „Proszę o zwrot prowizji za dni od 1 listopada do 6 grudnia”
Jest już jedna okazja umieszczona ale ona się tyczy zwrotu od 6.12 do końca roku. A tu jest czysta kasa do odzyskania jak ktoś korzystał w okresie z 1.11-06.12 z Maklera. (Zapis na IPO PCF trochę kosztował )
Dodatkowo ciekawie wygląda opcja zawieszenia opłat za konto – do sprawdzenia czy można sobie teraz aktywować konto premium i do końca marca za nie płacić a to 10zł/mc.
ING OkazjeING promocje
Najlepsze komentarze
162 Komentarze
Prześlij Komentarz