Niestety, ta okazja już wygasła
Magnezowy filtr wody Dafi classic[Kaufland]
62° Zakończono

Magnezowy filtr wody Dafi classic[Kaufland]

9,99zł13zł-23%Kaufland Okazje
5
sie 24. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena filtra już od 1 sztuki.

Lokalizacja: Kaufland Bydgoszcz Wojska Polskiego.
Możliwe że oferta ogólnopolska.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Czy macie może jakieś niezależne info nt tego, czy warto w ogóle stosować takie filtry? Bo zastanawiam się, ale nic oprócz marketingu nie widziałem. Niezależne dane nt wysokiej jakości i nadającej syta do picia wody z kranu już tak.
Dla mnie ten producent Dafi to się nadaję do tarcia chrzanu. Nawet na stronie producenta nie ma informacji ile mg magnezu jest w 1l wody. Ładne obrazki, typowe ogólniki dla ludzi, którzy potem myślą jacy oni zdrowi itp. Po znalezieniu informacji na ten temat (30mg/l) i propagandzie na filmiku z wodą butelkowaną. Wiem, że 3/4 wód to gorsza niż kranówka, ale taka muszynianka czy muszyńskie zdroje to biją ją na głowę. Jak ktoś dużo trenuję to te filtry o kant dupy rozbić.
Ja stosuje filtry nie po to by być mega zdrowym, lecz by odkamienioną wodę wlewać do czajnika i żelazka.
Oczywiście ➕
Edytowane przez: "Sylwester76" sie 24. 2019
daroock24/08/2019 12:50

Dla mnie ten producent Dafi to się nadaję do tarcia chrzanu. Nawet na s …Dla mnie ten producent Dafi to się nadaję do tarcia chrzanu. Nawet na stronie producenta nie ma informacji ile mg magnezu jest w 1l wody. Ładne obrazki, typowe ogólniki dla ludzi, którzy potem myślą jacy oni zdrowi itp. Po znalezieniu informacji na ten temat (30mg/l) i propagandzie na filmiku z wodą butelkowaną. Wiem, że 3/4 wód to gorsza niż kranówka, ale taka muszynianka czy muszyńskie zdroje to biją ją na głowę. Jak ktoś dużo trenuję to te filtry o kant dupy rozbić.


Tu się zgodzę,szkoda że nie podają o ile mg magnezu jest wzbogacany litr wody. Jednak mimo wszystko woda po przefiltrowaniu wydaje się być delikatniejsza i smaczniejsza (szczególnie w rejonach, gdzie dodają mnóstwo chloru do wody).
Krajniok24/08/2019 13:46

Tu się zgodzę,szkoda że nie podają o ile mg magnezu jest wzbogacany litr wo …Tu się zgodzę,szkoda że nie podają o ile mg magnezu jest wzbogacany litr wody. Jednak mimo wszystko woda po przefiltrowaniu wydaje się być delikatniejsza i smaczniejsza (szczególnie w rejonach, gdzie dodają mnóstwo chloru do wody).


Z tego co wiem, to te filtry nie filtrują wody... Tylko są np. po to, żeby wzbogacać wodę po odwróconej osmozie w magnez albo po prostu wodę filtrowaną jakkolwiek inaczej. Znam osoby, które stosują takie wkłady, ponieważ mają zmiękczacz wody w domu. Spoko rozwiązanie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst