Niestety, ta okazja już wygasła
Magnetic Micro Usb Cable
77° Zakończono

Magnetic Micro Usb Cable

13,93zł21,42zł-35%AliExpress Okazje
AvatarUsunięty17359114
maj 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Magnetyczny kabel micro USB do Samsunga Iphone X 8 Typ C Kabel USB C Kabel do Huawei Xiaomi 90 stopni LED Designer

Opis przedmiotu:
1. Nazwa produktu: L-kształtny kabel magnetyczny USB
2. materiał: nylonowy kabel + metalowa wtyczka
3. Zgodny: dla portu 8-pinowego / Micro / USB-C
4. Długość: 1 m (3,3 stopy) i 2 m (6,56 stopy)

Nazwa marki: HooZhile
Typ: USB
Typ 2: Kabel USB typu C, MicroUSB, IPhone
Charakterystyka: Magnetyczna
Długość: 1 m lub 2 m

157558-NXX2n.jpg157558-lN9E0.jpg157558-Y6MUC.jpg157558-cTZUH.jpg157558-mzsHx.jpg157558-36a88.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Nie wiem czy warto. Już za niecałe 3$ w poniższej ofercie możesz kupić kabel magnetyczny znanej i lubianej firmy TOPK, który dodatkowo oferuje przesył danych i ładownie prądem do 2.4A:

aliexpress.com
Edytowane przez: "sened" maj 9. 2019
coś o max prądzie napisali?
Wszystkie te kable "magnetyczne" mają podstawową wadę - cholernie łatwo się rozpinają jak tylko kabel nie leży luźno i swobodnie. Wystarczy trochę naprężenia i po zabawie. Ładowanie czymś takim jak urządzenie jest w kieszeni - mrzonka.
mat9v09/05/2019 14:59

Wszystkie te kable "magnetyczne" mają podstawową wadę - cholernie łatwo się …Wszystkie te kable "magnetyczne" mają podstawową wadę - cholernie łatwo się rozpinają jak tylko kabel nie leży luźno i swobodnie. Wystarczy trochę naprężenia i po zabawie. Ładowanie czymś takim jak urządzenie jest w kieszeni - mrzonka.To prawda, ale z drugiej stronie ładowanie w samochodzie, czy w domu, to marzenie. Szczególnie w aucie, jedziesz i możesz bardzo łatwo telefon podłączyć, właściwie wtyczka sama znajdzie gniazdo, nie musisz spuszczać wzroku z drogi, już tak z 5cm kabel sam znajdzie gniazdo i wskoczy na miejsce. Dodatkowo często te kable mają podświetlenie, więc po ciemku możesz sobie oświetlić trochę podłączenie do telefonu. Jak dla mnie więcej zalet niż wad.
mat9v09/05/2019 14:59

Wszystkie te kable "magnetyczne" mają podstawową wadę - cholernie łatwo się …Wszystkie te kable "magnetyczne" mają podstawową wadę - cholernie łatwo się rozpinają jak tylko kabel nie leży luźno i swobodnie. Wystarczy trochę naprężenia i po zabawie. Ładowanie czymś takim jak urządzenie jest w kieszeni - mrzonka.


ja używam (nie tych akurat, ale innych też z okrągłą końcówką) i wszyscy domownicy i znajomi których w to wyposażyłem są strasznie zadowoleni, podłączanie szybkie i bezproblemowe, znika problem wielu kabli bo każdy ma inny wtyk w telefonie, kable leżą luźno na blacie i w zasadzie same się podłączają i trzymają (według mnie) całkiem mocno, nigdy jeszcze się żaden nie wypiął albo żebym musiał ręcznie go poprawić i podłączać.
Ps. w kieszeni nie próbowałem
Jackson0709/05/2019 15:48

ja używam (nie tych akurat, ale innych też z okrągłą końcówką) i wszyscy do …ja używam (nie tych akurat, ale innych też z okrągłą końcówką) i wszyscy domownicy i znajomi których w to wyposażyłem są strasznie zadowoleni, podłączanie szybkie i bezproblemowe, znika problem wielu kabli bo każdy ma inny wtyk w telefonie, kable leżą luźno na blacie i w zasadzie same się podłączają i trzymają (według mnie) całkiem mocno, nigdy jeszcze się żaden nie wypiął albo żebym musiał ręcznie go poprawić i podłączać.Ps. w kieszeni nie próbowałem


Również potwierdzam. Mam trochę takich kabelków marek Cafele i Floveme.
Bardzo wygodne (wystarczy zbliżyć telefon na 5 cm, obojętnie jak, nawet bokiem i się przypnie).
Nawet wygodniejsze od tych z płaskimi wtyczkami, ale coś za coś - w tych QC 3.0 nie pójdzie, a prąd ładowania zależy od jakości wykonania wtyku do telefonu, bo same przewody różnych marek są podobnych jakości.
Np. na wtyku USB-C Floveme wyciąga mi chyba ponad 1.5A, a tym od Cafele poniżej 1A (przy 5V).
Z microUSB to wtyki od Cafele potrafiły różnie działać - np. działały z telefonem, ale wieszały czytnik e-book'ów przy podpinaniu.
Dodam jeszcze, że ten typ okrągłej złączki magnetycznej jest taki sam u wielu różnych producentów - można mieszać wtyki i kable różnych marek.
Sugeruję polować na promocje, bo trafiają się taniej.
xxeross09/05/2019 16:16

Również potwierdzam. Mam trochę takich kabelków marek Cafele i Flo …Również potwierdzam. Mam trochę takich kabelków marek Cafele i Floveme.Bardzo wygodne (wystarczy zbliżyć telefon na 5 cm, obojętnie jak, nawet bokiem i się przypnie).Nawet wygodniejsze od tych z płaskimi wtyczkami, ale coś za coś - w tych QC 3.0 nie pójdzie, a prąd ładowania zależy od jakości wykonania wtyku do telefonu, bo same przewody różnych marek są podobnych jakości.Np. na wtyku USB-C Floveme wyciąga mi chyba ponad 1.5A, a tym od Cafele poniżej 1A (przy 5V).Z microUSB to wtyki od Cafele potrafiły różnie działać - np. działały z telefonem, ale wieszały czytnik e-book'ów przy podpinaniu.Dodam jeszcze, że ten typ okrągłej złączki magnetycznej jest taki sam u wielu różnych producentów - można mieszać wtyki i kable różnych marek.Sugeruję polować na promocje, bo trafiają się taniej.


Też potwierdzam, okrągłe są dużo lepsze, bo ZAWSZE telefon się podpina. Z innymi bywa różnie.
Bardzo fajna, przydatna rzecz. Tylko trzeba pamiętać, żeby podłączać do telefonu przed podłączeniem ładowarki do prądu/gniazdka samochodowego. Ja tak "spaliłem" (uszkodziłem) ładowanie przez micro usb w kamerce samochodowej, podczas podpinania magnetycznego niedokładnie trafiłem pinami we wtyczkę, przez co powstało jakieś zwarcie.
Jackson0709/05/2019 15:48

ja używam (nie tych akurat, ale innych też z okrągłą końcówką) i wszyscy do …ja używam (nie tych akurat, ale innych też z okrągłą końcówką) i wszyscy domownicy i znajomi których w to wyposażyłem są strasznie zadowoleni, podłączanie szybkie i bezproblemowe, znika problem wielu kabli bo każdy ma inny wtyk w telefonie, kable leżą luźno na blacie i w zasadzie same się podłączają i trzymają (według mnie) całkiem mocno, nigdy jeszcze się żaden nie wypiął albo żebym musiał ręcznie go poprawić i podłączać.Ps. w kieszeni nie próbowałem


Polecisz jakiegoś konkretnego ?
aazmath09/05/2019 19:30

Polecisz jakiegoś konkretnego ?


Okrągłe Cefele są w pożadku.
Doświadczenie i wiedza sugeruje mi że niezbyt rozważne jest trzymanie magnesów w pobliżu ekranów/urządzeń elektrycznych (tego typu), ktoś mi wytłumaczy jak to się ma do takiego rozwiązania?
CurtChan10/05/2019 08:46

Doświadczenie i wiedza sugeruje mi że niezbyt rozważne jest trzymanie ma …Doświadczenie i wiedza sugeruje mi że niezbyt rozważne jest trzymanie magnesów w pobliżu ekranów/urządzeń elektrycznych (tego typu), ktoś mi wytłumaczy jak to się ma do takiego rozwiązania?


Mam te wtyczki w wielu telefonach w rodzinie podpięte 24/7/365 i nigdzie jeszcze problemów nie było.
No poza czytnikiem e-book'ów, gdzie wtyk marki Cafele powodował zwis czytnika od razu po włożeniu do gniazdka (nawet bez podpiętego kabelka).
Czy takie kable występują z dwiema lub trzema końcówkami? Takie 2in1 lub 3in1 jak typowy baseus
Musiek10/05/2019 21:46

Czy takie kable występują z dwiema lub trzema końcówkami? Takie 2in1 lub 3i …Czy takie kable występują z dwiema lub trzema końcówkami? Takie 2in1 lub 3in1 jak typowy baseus


Nie. Co najwyżej możesz dokupić tych magnetycznych końcówek do pozostałych telefonów w rodzinie.
Ja mam już 8 takich kabli różnych marek i różnych długości + kilka dodatkowych końcówek. Korzystam zarówno w domu, jak i w samochodzie.
Poza wygodą to też pozbyłem się problemu uszkadzania przez dzieci gniazdek w telefonach i wtyczek przy kablach.
W samochodzie jeszcze jedna przydatna funkcjonalność - końcówki kabla są przyciągane przez uchwyty magnetyczne do telefonów.
Czyli po odpięciu telefonu kable się nigdzie nie plączą, tylko wiszą przyczepione do uchwytów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst