Niestety, ta okazja już wygasła
MAGNETIC czekoladki 400g BIEDRONKA
181° Zakończono

MAGNETIC czekoladki 400g BIEDRONKA

5,79zł9,99zł-42%Biedronka Okazje
12
paź 12. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

192924.jpgZnalazłem w biedronce, cena dobra jak za ilość pralin. Wychodzi koło 15 zł za kilo. Zakupione w Warszawie na Gocławiu.

192924-m3htH.jpgPewnie ogólnopolska akcja.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

12 Komentarzy
@robert.gurtler potrzebujemy potwierdzenia w postaci zdjęcia paragonu lub cenówki i nazwę miejscowości.
zorka12/10/2019 10:19

@robert.gurtler potrzebujemy potwierdzenia w postaci zdjęcia paragonu lub …@robert.gurtler potrzebujemy potwierdzenia w postaci zdjęcia paragonu lub cenówki i nazwę miejscowości.


Już dodałem
Bardzo lubiłem a nie wiem czy dalej lubię bo nowej wersji nie jadłem. W każdym razie nie wiem czy zauważyliście od wiosny te czekoladki nie są produkowane przez Mauxion tylko przez jakiegoś Pana Zenka. Nie wiadomo czy wg tej samej receptury.
krompac12/10/2019 14:09

Bardzo lubiłem a nie wiem czy dalej lubię bo nowej wersji nie jadłem. W ka …Bardzo lubiłem a nie wiem czy dalej lubię bo nowej wersji nie jadłem. W każdym razie nie wiem czy zauważyliście od wiosny te czekoladki nie są produkowane przez Mauxion tylko przez jakiegoś Pana Zenka. Nie wiadomo czy wg tej samej receptury.


Normalna zmiana podmiotu, pewnie w celach podatkowych, może dotacji. Przecież linia produkcyjna ta sama.
Tylko zwracajcie uwagę na datę ważności. Dziś kupiłem kilka na wyprzedażach czekolad za 99gr która ma datę do lipca. Wróciłem się zwrócić i na szczęście przyjeli ale kierowniczka poszła znów wrzucić na wyprzedaże te przeterminowane czekolady. Masakra
Nie polecam , nie smaczne
Edytowane przez: "Cyn.amon" paź 12. 2019
Wizjon12/10/2019 14:49

Tylko zwracajcie uwagę na datę ważności. Dziś kupiłem kilka na wyprz …Tylko zwracajcie uwagę na datę ważności. Dziś kupiłem kilka na wyprzedażach czekolad za 99gr która ma datę do lipca. Wróciłem się zwrócić i na szczęście przyjeli ale kierowniczka poszła znów wrzucić na wyprzedaże te przeterminowane czekolady. Masakra


Nie może wykładać przeterminowanych rzeczy do sprzedaży. Ładna bajka.
Morty12/10/2019 15:21

Nie może wykładać przeterminowanych rzeczy do sprzedaży. Ładna bajka.


Znasz różnicę pomiędzy " nie można" a " wykładam"
Krzysiek_7612/10/2019 18:36

Znasz różnicę pomiędzy " nie można" a " wykładam"


Udowodnij. Ja niejednokrotnie widziałem jak w biedzie wywalają rzeczy z końcem terminu ważności. Czy to owoce warzywa ciasta. To nie sklep u pani Jadwigi żeby ryzykować duże kary finansowe za sprzedaż przeterminowanych produktów.
Morty12/10/2019 19:12

Udowodnij. Ja niejednokrotnie widziałem jak w biedzie wywalają rzeczy z k …Udowodnij. Ja niejednokrotnie widziałem jak w biedzie wywalają rzeczy z końcem terminu ważności. Czy to owoce warzywa ciasta. To nie sklep u pani Jadwigi żeby ryzykować duże kary finansowe za sprzedaż przeterminowanych produktów.


A ja nie jedokrotnie odnosiłem produkty, bo były po dacie. Jeszcze raz Ci powtórzę, to co się powinno, a co jest nijak się ma do realiów. Ty zapewne robisz wszystko tip top, wg. reguł, prawa, nakazów osoby kierującej ? Ideał chodzący
Krzysiek_7612/10/2019 19:48

A ja nie jedokrotnie odnosiłem produkty, bo były po dacie. Jeszcze raz Ci p …A ja nie jedokrotnie odnosiłem produkty, bo były po dacie. Jeszcze raz Ci powtórzę, to co się powinno, a co jest nijak się ma do realiów. Ty zapewne robisz wszystko tip top, wg. reguł, prawa, nakazów osoby kierującej ? Ideał chodzący


W tym co mówisz nie ma logiki. Pracownikom biedronki nie zależy aby sprzedać coś przeterminowanego. Mogą wyrzucić bez konsekwencji albo odłożyć na półkę i ryzykować. Jaki byłby sens odkładać?
Morty12/10/2019 20:12

W tym co mówisz nie ma logiki. Pracownikom biedronki nie zależy aby s …W tym co mówisz nie ma logiki. Pracownikom biedronki nie zależy aby sprzedać coś przeterminowanego. Mogą wyrzucić bez konsekwencji albo odłożyć na półkę i ryzykować. Jaki byłby sens odkładać?A więc. Oddałem ciastka z ostatniej promocji w jakiej brałem udział z ciastkami w Biedronce. Ciastka te leżały zawsze w jednym miejscu u mnie, zaraz na półce za piecem do wypieku pieczywa. W dniu promocji kupiłem je z innej półki niż zwykle leżały ( w poprzednim miejscu już ich nie było, zostały tu przeniesione ). W domu zobaczyłem, że są przeterminowane. Dalej się domyślasz ?
Edytowane przez Moderatora: "prowokacja" paź 12. 2019
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od robert.gurtler. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst