Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
MAFIA ZA 8,49 NA GOGU
1878°

MAFIA ZA 8,49 NA GOGU

8,49zł42,69zł-80%GOG Okazje
42
1878°
MAFIA ZA 8,49 NA GOGU
paź 26. 2020
Jest rok 1930. Po nieumyślnym wejściu w kontakt z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w świat zorganizowanej przestępczości.

Początkowo nie jest mu po drodze z rodziną Salieri, ale już wkrótce korzyści stają się zbyt duże, by z nich zrezygnować. Pnąc się w górę hierarchii zyskuje coraz większe pieniądze, ale też zlecenia stają się coraz poważniejsze. Tommy może ostatecznie zdobyć szacunek Salierich, ale oficjalne przyjęcie do szeregów mafii spowoduje, że będzie się bił z myślami bardziej niż kiedykolwiek.

Odkryj Lost Heaven

Odkryj ponad 30 kilometrów kwadratowych Lost Heaven, typowego amerykańskiego miasta lat 1930., inspirowanego historyczną architekturą i kulturą epoki wielkiego kryzysu.

Realistyczna fabuła i pełna akcji rozgrywka

Rozegraj ponad 20 mrożących krew w żyłach misji, inspirowanych wydarzeniami z lat 30. XX wieku. Pnij się w górę hierarchii rodziny Salieri - od pospolitego żołnierza po mafioso. Bierz udział w atakach, pościgach samochodowych, przemycie, strzelaninach, napadach na banki i nie tylko.

Pojazdy i broń inspirowane tamtą epoką

Jako odważny kierowca ucieczkowy, usiądź za kierownicą ponad 60 samochodów, inspirowanych realiami historycznymi. System jazdy obsługuje realistyczny model fizyczny oraz uszkodzenia w czasie rzeczywistym. Popełniaj coraz cięższe przestępstwa, korzystając z ponad dwunastu rodzajów broni. Wybierz spośród kijów bejsbolowych, obrzynów, pistoletów magnum i słynnych tommy gunów, aby rozprawić się z każdym, kto śmie ci się sprzeciwić.
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Prześlij Komentarz