Niestety, ta okazja już wygasła
MAFIA III PL (NOWA) Xbox One
436° Zakończono

MAFIA III PL (NOWA) Xbox One

19zł40zł-53% 8,99zł shopgamer.pl Okazje
13
436° Zakończono
MAFIA III PL (NOWA) Xbox One
wrz 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mafia III Trzecia odsłona bestsellerowej serii mafijnych gier akcji, opracowana przez utworzone pod skrzydłami 2K Games studio Hangar 13, w skład którego weszli twórcy poprzednich części cyklu

Tania niedziela z promocjami kliknij aby zobaczyć
Aktualizacje społecznościowe
Shopgamer.pl Okazje
13 Komentarzy
Na Allegro ta sama cena od tego sprzedawcy (w razie dobicia do 40zl) ;-)
savi27/09/2020 17:37

Na Allegro ta sama cena od tego sprzedawcy (w razie dobicia do 40zl) ;-)


Jak znaleźć tego sprzedawcę na allegro
savi27/09/2020 17:37

Na Allegro ta sama cena od tego sprzedawcy (w razie dobicia do 40zl) ;-)


link daj bo nie widzę tej ceny
Sorry, na allegro to sklepgamer, choć to ta sama firma:
allegro.pl/ofe…081
Za darmo nie warto instalować.
TypowyTyp27/09/2020 22:14

Za darmo nie warto instalować.


Oj tam nie narzekaj. Na początku może i miała sporo bugów, ale całkiem przyjemnie się tą część ogrywa. Dla fanów serii fajne domknięcie wątku Vita jeśli dokonywali odpowiednich wyborów i smaczki, które wyjaśniają trochę małych tajemnic. Nie jest to tytuł AAA tylko AA, widać że gonili na termin bo jest recykling lokacji. Jak na to przymkniemy oko to zostaje nam fajna fizyka, całkiem dobry klimat miasta i rewelacyjna muzyka tamtych lat. Także w cenie 20-30 zł warto, szczególnie że teraz wpadną wszystkie DLC do kompletu z okazji wydania odświeżonej serii.
Szalony_Bóbr28/09/2020 00:02

Oj tam nie narzekaj. Na początku może i miała sporo bugów, ale całkiem przy …Oj tam nie narzekaj. Na początku może i miała sporo bugów, ale całkiem przyjemnie się tą część ogrywa. Dla fanów serii fajne domknięcie wątku Vita jeśli dokonywali odpowiednich wyborów i smaczki, które wyjaśniają trochę małych tajemnic. Nie jest to tytuł AAA tylko AA, widać że gonili na termin bo jest recykling lokacji. Jak na to przymkniemy oko to zostaje nam fajna fizyka, całkiem dobry klimat miasta i rewelacyjna muzyka tamtych lat. Także w cenie 20-30 zł warto, szczególnie że teraz wpadną wszystkie DLC do kompletu z okazji wydania odświeżonej serii.


Przecież w tej grze są 3 misje które się powtarza przez cały czas.. tylko historyjka do misji jest inna.
TypowyTyp28/09/2020 00:13

Przecież w tej grze są 3 misje które się powtarza przez cały czas.. tylko h …Przecież w tej grze są 3 misje które się powtarza przez cały czas.. tylko historyjka do misji jest inna.


Nie przesadzaj w drugą stronę. Misje na początku są różnorodne, zaś przy odbijaniu terytoriów jest czyste kopiuj-wklej.
Najbardziej bawi mnie zawodna ludzka pamięć. Na premierę 3 ludzie narzekając stawiali za wzór drugą część serii. Część która na początku też zamiast pochwał zbierała mnóstwo krytyki i była jednym wielki bugiem. Podsumowując, w tej cenie warto. To nie wiedźmin 3, czy gta V, ale fani serii mimo wszystko się tutaj odnajdą.
Szalony_Bóbr28/09/2020 09:26

Nie przesadzaj w drugą stronę. Misje na początku są różnorodne, zaś przy od …Nie przesadzaj w drugą stronę. Misje na początku są różnorodne, zaś przy odbijaniu terytoriów jest czyste kopiuj-wklej. Najbardziej bawi mnie zawodna ludzka pamięć. Na premierę 3 ludzie narzekając stawiali za wzór drugą część serii. Część która na początku też zamiast pochwał zbierała mnóstwo krytyki i była jednym wielki bugiem. Podsumowując, w tej cenie warto. To nie wiedźmin 3, czy gta V, ale fani serii mimo wszystko się tutaj odnajdą.


Z tego co ja wiem to fani się zawodzą po całości. Mam mafię 3 od premiery, jako fan próbowałem wiele razy do niej wracać. No nie da się...
TypowyTyp28/09/2020 09:38

Z tego co ja wiem to fani się zawodzą po całości. Mam mafię 3 od premiery, …Z tego co ja wiem to fani się zawodzą po całości. Mam mafię 3 od premiery, jako fan próbowałem wiele razy do niej wracać. No nie da się...


Wszystko kwestia gustu. Ja tylko nie zgadzam się z wieszaniem psów na tej części przy każdej okazji. To tak jak z No Man's Sky, na premierę to była tragedia, obecnie po wielu łatkach tytuł stał się bardzo grywalny.
Szalony_Bóbr28/09/2020 10:05

Wszystko kwestia gustu. Ja tylko nie zgadzam się z wieszaniem psów na tej c …Wszystko kwestia gustu. Ja tylko nie zgadzam się z wieszaniem psów na tej części przy każdej okazji. To tak jak z No Man's Sky, na premierę to była tragedia, obecnie po wielu łatkach tytuł stał się bardzo grywalny.


Mafia 3 po tym czasie nie zrobiła się mniej monotonna więc nie wiem co to za dyskusja.
TypowyTyp28/09/2020 10:09

Mafia 3 po tym czasie nie zrobiła się mniej monotonna więc nie wiem co to z …Mafia 3 po tym czasie nie zrobiła się mniej monotonna więc nie wiem co to za dyskusja.


Odbijanie terytoriów jest monotonne i szybko idzie się jednym schematem. Misje główne i cała historia tu tragedii nie ma. Wszystko podlane rewelacyjną muzyką. Dyskutujemy bo zacząłeś od stwierdzenia, że nawet za darmo nie warto co w tym wypadku jest oczywistą bzdurą. Ale rozumiem, kupiłeś na premierę, być może w pre-orderze i to może boleć. Bo gra nie była warta wydania na nią więcej niż te 40 zł przez cały ten czas.
Szalony_Bóbr28/09/2020 10:15

Odbijanie terytoriów jest monotonne i szybko idzie się jednym schematem. M …Odbijanie terytoriów jest monotonne i szybko idzie się jednym schematem. Misje główne i cała historia tu tragedii nie ma. Wszystko podlane rewelacyjną muzyką. Dyskutujemy bo zacząłeś od stwierdzenia, że nawet za darmo nie warto co w tym wypadku jest oczywistą bzdurą. Ale rozumiem, kupiłeś na premierę, być może w pre-orderze i to może boleć. Bo gra nie była warta wydania na nią więcej niż te 40 zł przez cały ten czas.


Na szczęście dostałem od znajomego który kupił egzemplarz dla siebie, a tydzień później drugi dostał gratis do karty graficznej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst