Niestety, ta okazja już wygasła
Mafia: Definitive Edition / Trilogy - pakiety DLC za darmo
725° Zakończono

Mafia: Definitive Edition / Trilogy - pakiety DLC za darmo

725° Zakończono
Mafia: Definitive Edition / Trilogy - pakiety DLC za darmo
wrz 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

STWÓRZ BEZPŁATNE KONTO 2K, ABY ODBLOKOWAĆ DODATKOWE ELEMENTY DO KAŻDEJ GRY W TRYLOGII MAFIA.

Wszystkie trzy gry, składające się na Trylogię Mafia

  • Mafia: Edycja Ostateczna
  • Mafia II: Edycja Ostateczna
  • Mafia III: Edycja Ostateczna

dają ci spory wybór opcji, jeśli chodzi o strój, uzbrojenie i samochody głównej postaci. Możesz teraz rozszerzyć swoje kolekcje w Edycji Ostatecznej każdej z gier, tworząc bezpłatne konto 2K i logując się przy następnej rozgrywce.

Najpierw stwórz konto 2K. Po stworzeniu i weryfikacji konta 2K, możesz połączyć konto z wybraną platformą, w tym z platformą, na której posiadasz dowolną grę z Trylogii Mafia.

Kiedy uruchomisz jedną z gier w Edycji Ostatecznej, posiadając połączenie z Internetem, pojawi się zapytanie o stworzenie lub zalogowanie na konto 2K. Po zalogowaniu nagrody dla tej gry zostaną odblokowane natychmiast i trafią do twojej kolekcji na tej platformie – kolejne logowanie na konto 2K nie będzie już konieczne. Jeśli usuniesz zapis gry lub odinstalujesz grę, wystarczy zalogować się na konto 2K ponownie, aby odzyskać elementy.

Oto informacje o elementach, które można odblokować dla każdej gry w Trylogii Mafia za posiadanie konta 2K.

MAFIA: EDYCJA OSTATECZNA – ZESTAW MOTOCYKLOWY CZARNYCH KOTÓW

Spraw, by Tommy Angelo wyglądał jak członek innego rodzaju gangu dzięki zestawowi motocyklowemu Czarnych Kotów, który jest wisienką na torcie do nowych motocykli dostępnych w grze Mafia: Edycja Ostateczna. Zestaw odblokowuje strój motocyklisty Czarnych Kotów oraz motocykl Tomahawk Czarnych Kotów.

MAFIA II: EDYCJA OSTATECZNA – ZESTAW MAFIOSO

Vito Scaletta idealnie wpasuje się w elitę Empire Bay, korzystając z zestawu Mafioso. Pakiet ten dodaje do twojej garderoby garnitur z okularami przeciwsłonecznymi oraz smoking z muchą. Do tego w garażu znajdziesz sportowego Rollera GL300 i klasyczne samochody Cossack.

MAFIA III: EDYCJA OSTATECZNA – THE CLASSICO I PISTOLET IL DUCA

Lincoln Clay może stylizować się na starą szkołę, korzystając z trzyczęściowego garnituru The Classico i zmodyfikowanego pistoletu IL Duca, który jest pozłacaną wersją rewolweru Masterson Phoenix. Po odblokowaniu The Classico zostanie dodany do twojej garderoby, a u handlarza bronią znajdziesz IL Duca.

Oprócz dodatkowych elementów w grze rejestracja konta 2K pozwoli ci również odbierać w nadchodzących tygodniach newslettery z Trylogii Mafia, które zawierać będą ciekawe materiały zza kulis. W każdej chwili możesz zgodzić się lub cofnąć zgodę na otrzymywanie takich e-maili poprzez zakładkę subskrypcji na stronie konta 2K, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Trylogii Mafia.

accounts.2k.com/signup

301826.jpg
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz