Niestety, ta okazja już wygasła
Mafia @ Steam
529° Zakończono

Mafia @ Steam

14,15zł42,90zł-67% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
529° Zakończono
Mafia @ Steam
lip 13. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest rok 1930. Po nieumyślnym wejściu w kontakt z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w świat zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie jest mu po drodze z rodziną Salieri, ale już wkrótce korzyści stają się zbyt duże, by z nich zrezygnować. Pnąc się w górę hierarchii zyskuje coraz większe pieniądze, ale też zlecenia stają się coraz poważniejsze. Tommy może ostatecznie zdobyć szacunek Salierich, ale oficjalne przyjęcie do szeregów mafii spowoduje, że będzie się bił z myślami bardziej niż kiedykolwiek.
Odkryj New Heaven
Poznaj ponad 30 km kwadratowych New Heaven, kwintesencji amerykańskiego miasta lat 30. XX wieku. Podziwiaj historyczną architekturę i kulturę czasów wielkiego kryzysu.
Realistyczna fabuła i pełna akcji rozgrywka
Rozegraj ponad 20 mrożących krew w żyłach misji, inspirowanych wydarzeniami z lat 30. XX wieku. Pnij się w górę hierarchii rodziny Salieri - od pospolitego żołnierza po mafioso. Bierz udział w atakach, pościgach samochodowych, przemycie, strzelaninach, napadach na banki i nie tylko.
Pojazdy i broń inspirowane tamtą epoką
Jako odważny kierowca ucieczkowy, usiądź za kierownicą ponad 60 samochodów, inspirowanych realiami historycznymi. System jazdy obsługuje realistyczny model fizyczny oraz uszkodzenia w czasie rzeczywistym.
Popełniaj coraz cięższe przestępstwa, korzystając z ponad dwunastu rodzajów broni. Wybierz spośród kijów bejsbolowych, obrzynów, pistoletów magnum i słynnych tommy gunów, aby rozprawić się z każdym, kto śmie ci się sprzeciwić.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
31 Komentarzy
Prześlij Komentarz