Niestety, ta okazja już wygasła
MAFIA 3 PO POLSKU + DLC + MAPA XBOX ONE NOWA
385° Zakończono

MAFIA 3 PO POLSKU + DLC + MAPA XBOX ONE NOWA

24,99zł 6,99zł Allegro Okazje
13
385° Zakończono
MAFIA 3 PO POLSKU + DLC + MAPA XBOX ONE NOWA
wrz 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra: Język POLSKI (napisy)

Okładka: Język angielski

Gatunek: akcja, przygoda, strzelanina

Stan: Nowa w folii

Kategoria wiekowa: od 18 lat

Platforma: XBOX ONE

Akcja gry Mafia III n osadzona została w roku 1968, w fikcyjnym mieście New Bordeaux, wzorowanym na Nowym Orleanie, a głównym protagonistą jest niejaki Lincoln Clay – weteran wojny w Wietnamie, należący do niewielkiej organizacji przestępczej. Jego ugrupowanie zostało jednak zdradzone, a najbliższe mu osoby w brutalny sposób zlikwidowano, dlatego też motywem przewodnim trójki jest dokonanie zemsty na oprawcach swoich towarzyszy, a w szczególności na osobie Sala Marcano, który jest donem włoskiej rodziny odpowiedzialnej za masakrę. Co ciekawe, w swojej misji Clay będzie mógł liczyć na pomoc innych bossów przestępczego świata, a do jego sprzymierzeńców dołączy irlandzki mafioso Burke, dowodząca haitańskimi gangsterami Cassandra oraz znany z drugiej części Mafii Vito Scaletta
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
13 Komentarzy
Żadna okazja, normalna cena na Allegro
Vinz02/09/2020 16:35

Żadna okazja, normalna cena na Allegro


może i nie okazja ale najtaniej jak na ten moment nawet używki są trochę droższe
Ja tam czekam na odświeżoną 1
@JerrySk@tylkoDeal dodatki działają z wersją z płyty, jak to jest.

Pamiętajcie, że gra podnosi się do wersji definitive po instalacji.
arlid02/09/2020 17:52

@JerrySk @tylkoDeal dodatki działają z wersją z płyty, jak to jest. Pam …@JerrySk @tylkoDeal dodatki działają z wersją z płyty, jak to jest. Pamiętajcie, że gra podnosi się do wersji definitive po instalacji.


Będą działać a jeśli jest tak jak piszesz że gra aktualizuje się do definitive to tak czy siak będziesz miał wszystkie dodatki.
Edytowane przez: "JerrySk" wrz 2.
Powiem tak, gra tragiczna. Nie zdarzylem zainstalować, a już odinstalowałem. Oczywiście + za wstawkę ale gra o 4 klasy niżej od dwójki.
mystaloba02/09/2020 20:30

Powiem tak, gra tragiczna. Nie zdarzylem zainstalować, a już o …Powiem tak, gra tragiczna. Nie zdarzylem zainstalować, a już odinstalowałem. Oczywiście + za wstawkę ale gra o 4 klasy niżej od dwójki.


Skończyłem całą, łącznie z dodatkami. Zrobiłem też wszystko co było do zrobienia przy jednym skończeniu. Fakt, momentami potrafi być strasznie powtarzalna, ale same podstawowe mechaniki gry są zrobione bardzo porządnie.
No i misje fabularne są fantastyczne. Tylko dla nich warto się przemęczyć z wszystkim co jest pomiędzy.
Edytowane przez: "5MBD" wrz 2.
M4rio1802/09/2020 17:08

Ja tam czekam na odświeżoną 1


Przecież ta odświeżona jedynka ciągnie po całości, chyba że ktoś nie grał w oryginał, to może się taka protezą zadowolić:)
5MBD02/09/2020 22:51

Skończyłem całą, łącznie z dodatkami. Zrobiłem też wszystko co było do zrob …Skończyłem całą, łącznie z dodatkami. Zrobiłem też wszystko co było do zrobienia przy jednym skończeniu. Fakt, momentami potrafi być strasznie powtarzalna, ale same podstawowe mechaniki gry są zrobione bardzo porządnie.No i misje fabularne są fantastyczne. Tylko dla nich warto się przemęczyć z wszystkim co jest pomiędzy.


Powtarzalne są aktywności i misje poboczne jak rozumiem? Główny wątek jest ok? Zastanawiam się właśnie na kupnem, ale wszyscy strasznie na tę grę narzekają.
bamboń03/09/2020 12:29

Powtarzalne są aktywności i misje poboczne jak rozumiem? Główny wątek jest …Powtarzalne są aktywności i misje poboczne jak rozumiem? Główny wątek jest ok? Zastanawiam się właśnie na kupnem, ale wszyscy strasznie na tę grę narzekają.


Wszystko, co nie jest główną misją przebiega według tego samego schematu. Od początku do końca. Mechaniki gry nie zmienia się ani przez sekundę oraz nie dochodzą żadne nowe.
Ja bawiłem się dobrze, pomimo całej powtarzalności, i za te 30 zł zdecydowanie warto było zagrać.
Mafia 1 miazga, Mafia 2 ujdzie, mafia 3 tragedia. Co kto lubi..
..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst